wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

Kolejny szczeniak w łomżyńskim schronisku.Wesoła,chętna do zabawy 6-miesięczna panienka.
Tu więcej zdjęć :
http://tablica.pl/oferta/koksia-czyli-miniaturowy-pies-podlaski-lomza-ID1Ez5F.html#c64abec6;r:18;s:133

Adoptując psa pamiętajmy,że opieka nad nim potrwa kilkanaście lat.Zwierzę nie jest zabawką.


mail : eelinaa@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

podbijam temat :) ja niestety mam już pieska, a szkoda suni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

Chyba ma coś z jamnika :





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

śliczna jest załatwia się w domku?pewnie tak jeszcze co? pogadam z mężem bo swego Nika już pewnie nie znajdę choć nadal czekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

Ona nigdy nie mieszkała w domu,więc czystości trzeba ją nauczyć.Jest mądrą panienką i pewnie szybko załapie,to już nie malutki szczeniak,który siusia co chwilę.Adoptowałam sunię w podobnym wieku-miesiąc starszą,nauczyła się w kilka dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

elina może ty zerkniesz czy w schronisku nie ma mojego Nika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

Nie ma go tam.Jestem co tydzień i nie widziałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

Sunia dwie noce spędziła w zamknięciu (na dworze było zimno i padało), raz było nasiusiane, ale ogólnie wszystkie potrzeby załatwiała po wyjściu.

Niko, mam nadzieję, że z(a)ginięcie Twojego poprzedniego psa dało Ci wiele do myślenia i nie powtórzysz tego błędu, jeśli adoptujesz tą suczkę czy jakiegokolwiek innego psa. Opieka beagle'a to naprawdę za mało, a przy tak ruchliwej ulicy nie wyobrażam sobie spuszczenia psa ze smyczy, nie mówiąc już o wypuszczaniu szczeniaka samopas... A mam jeszcze pytanie - w Twoich okolicach biega lekko pudlowaty pies z tragicznymi dreadami, szczególnie z tyłu i na ogonie. Nie wiesz czy ten pies ma właściciela?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

W przyszłym tygodniu sunia zostanie najprawdopodobniej wysterylizowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

Komu wesołego kompana do zabaw?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

Podbijamy psiaka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

niko12 a jak twój piesek wygląda? i na jakiej ulicy się zgubił? Ma obrożę?

Padał deszcz, a ja
stałam i płakałam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 6- MIESIĘCZNA sunia czeka na dom

Koksia jest wysterylizowana,zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i wirusówkom,odrobaczona.Gotowa do pokochania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org