poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechanik samochodowy

Czy ktoś z was spotkał w jakimś warsztacie pracującego na czarno mechanika - znak szczególny: prawe ucho pokiereszowane podobno przez podnośnik czy jakoś tak? Byłem naiwny dając mu w ubiegłym roku zaliczkę za naprawę opelka i na części, a on jakoś wyleciał z poprzedniej roboty za wódę i kanty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

chyba wiem o kogo chodzi, napisz na emaila muchtoo@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Re: uluska163
Dzięki za reakcję; chyba to jednak ten. Z podanego przez Ciebie adresu skorzystam, jakby co. Dwoje mych znajomych, wykiwanych w podobny sposób twierdzi, że to jakiś Urbanowski, Urbański czy coś takiego. Wiemy, że aktualnie zaczepił się przy Poznańskiej. Jednak wskutek łatwowierności nie mamy żadnych pokwitowań od tego Cwierćmechanika. Zobaczymy, ale jak coś, to jest jego aktualny pracodawca.
Jeszcze raz dzięki. Pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

ja takze szukam mechanika do Opla Vektry - ale poki co sie wstrzymuje! Bedzie zle - nie bede poprostu jezdzic.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Re: rzepicha
Jasne! Tym bardziej, że obecnie jest wybór zakładów samochodowych. Ty jesteś panem, a nie byle mechanik. Powodzenia!
P.s. Jewdnak radziłbym unikać Kijewskiego na Poznakiej, warsztatu Wesoła/Strojna, Polowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

@rzepicha
Wybieram się do zakładu samochodowego w Miastkowie. Słyszałem, że ten nowo otwart zakład jest solidny, nie oszukuje na częściach, słowny co do terminu wykonania usługi i stosunkowo niedrogi. Podobno trzyma się zasady -najpierw: jak zrobić coś tam?, a dopiero potem: ile zarobić na tej czynności. Słyszałeś coś może o tym warsztacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

co do mechanikow obecnie to tylko pan jacek pl.niepodleglosci i pan andrzej w jarnutach.NO CHYBA ZE KOS LUBI DWA RAZY TO SAMO NAPRAWIAC to jedzijcie i dawajcie innym sie uczyc na waszych autach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Ponawiam prośbę: dajcie znać, jakby co, o tym mechaniku z pokiereszowanym uchem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

ja to juz nigdy nie pojade na stary dworzec, szkoda mi mojego zycia i mojej rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Uwaga na mechaników złodziejaszków i naciągaczy,a są tacy w łomży.Jednego znam osobiscie,ale nie bede rozgłaszac.chamstwo i głupota.Jak chcesz byc złodziejem to wstąp do polityki!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

no dobra a jak mu udowodnisz jakby co że dałeś mu zaliczkę? przyciśniesz go do ściany?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

jolanta masz rację popieram

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Re: arabski
...
Nie wiem. Na pewno nie ma mowy o jakichś brutalnych metodach, ale on w tym pośpiechu (bo flaszkę miał gdzieś ukrytą) zostawił pod maską mojej corsy klucz dynamometryczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

@arabski Chyba już jestem na jego tropie. Kamufluje się w warsztacie przy Poznańskiej; co prawda właściciel go kryje, ale będę na niego czatował. W swoim, i nie tylko interesie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

takich " specow " nalezy wymieniac po imieniu i nazwisku Jantar!!!!!!Dosc kuva - place i wymagam. Nie umiesz? - nie zabieraj sie za naprawe, rob to co potrafisz !!!!!!!!!!! mechanicy!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Re: rzepicha
...
Oczywiście, że wymienię go po nazwisku. I tego jego pracodawcę, który go jednak kryje też, ale wpierw załatwię swoją sprawę. To już niedługo. Masz rację- ich trzeba tępić, bo w tej chwili mechaników do wyboru i koloro!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org