czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naprawa e - papierosów

Wiecie może czy w Łomży jest możliwość naprawienia e-papierosa? Jeśli tak to może ktoś wie gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa e - papierosów

daj spokój ! to tak jakbyś szukał pralni aby wyprać papier toaletowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa e - papierosów

a gdzie go kupowales?tak to jest jak sie kupuje tanioche z allegro bez zadnej gwarancji przejdz sie do sklepu zamaro na legionow obok elektrycznego moze ci pomoga tylko zalezy jakiej firmy masz tego faja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa e - papierosów

Kupiłam go dla ojca - Mild Pure.
Ładował go w samochodzie i ładowarka była za luźna oczywiście spaliła się, kupiłam nową ale papieros teraz grzeje się nawet bez wciskania przycisku jakby działał przez cały czas. Jest dym, tylko kartomizer robi się bardzo gorący i nie świeci się dioda. Nie bardzo wiem co wymieniać bo gdy wkładam nowy kartomizer to jest tak samo więc pewnie bateria jest zepsuta a tania nie jest więc dlatego pytam o naprawę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa e - papierosów

a tam gdzie kupowales nie pytales? powinien byc na gwarancji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa e - papierosów

niech se kupi paczke ruskich za 6zl bedzie miec na dluzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa e - papierosów

Kupowałam w sklepie internetowym więc będzie trochę więcej motania i z drugiej strony to jednak wina użytkownika więc gwarancja chyba tego nie obejmie . Ale zobaczę może coś da się zrobić. Dzięki za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa e - papierosów

jak się od cyganów na rynku kupuje to się tak ma, nie od cyganów nie naprawiają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa e - papierosów

naprawią naprawdę wszystko w sklepie z e-papierosami na Konstytucji 3 Maja, mi naprawili już 2 papierosy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa e - papierosów

szukaj wiatru w polu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org