poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szkola na wiejskiej

Chciałabym się dowiedziec wszystego co wiecie o tej szkole a dokladnie mowiac o kierunku technika farmacji. Jak tam jest? Czy przecietny uczeń dal by rade sobie? ponieważ slyszalam rozne opinie a zasanawiam sie nad nauka w tej szkole itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

chodzi o szkołę medyczną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

Tak chodzi o policealne studium medyczne łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

Ja kończyłam ją parę lat temu, szkoła na poziomie. Anatomię po polsku i po łacinie musiałam mieć w jednym paluszku :) ( ale to nie na kierunku farmacja..:)) Ja sobie poradziłam chociaz nie bylam nigdy wybitną jednostką, ale zapewne dlatego ze bardzo mnie to interesowało - a jak coś interesuje to aż chce się uczyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

ale czy po tym kierunku jest jakas szansa na prace?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

Pewności to nikt Ci nie da....ze znajdziesz prace....ale w sumie aptek w Łomży sporo a w ogłoszeniach co nie raz widziałam jak się pojawiało że ktoś tam przyjmie do pracy do apteki..:) Już tego to ja Ci doradzić nie mogę..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

Ale slyszalam ze na tym kierunku jest bardzo duzo materiału do opanowania ze oni teraz po miesiacu nauki juz wymiekaja boje sie ze tylko zmarnuje swoj czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

Kierunki medyczne mają to do siebie że musisz najpierw nauczyć się podstaw a dopiero potem reszta. Nawet jako tech.farmacji musisz zapewne znać anatomię, potem np choroby a potem wskazania i p/wskazania do pewnych leków itp itd. Nie możesz bazowac tylko na nazwach lekarstw i już.. Ale jak nie masz do tego "powołania", "zamiłowania" to może pomyśl nad innym kierunkiem, w innej dziedzinie nauki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

Ja uczyłąm się w tej szkole nie jest aż tak ciężko ale ja zrezygnowałam bo miałam inne plany
Jeśli chcesz mogę ci sprzedać fartuch i ćwiczenia do analizy nie drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

Z pracą jest ciężko, bo wiadomo, że są w Łomży dwie szkoły, więc i techników pewnie około 50 rocznie. Aptek pełno, ale zwróć uwagę, że szukają magistrów nie techników. No i mam zdanie podobne do Kamy30, nie fascynuje Cię to poszukaj czegoś innego, czegoś co lubisz robić.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

a ile czasu uczeszalas do tej szkoly? moglabys mi powiedziec cos o niej wiecej? np. o nauczycielach? jak to wogole wszystko wyglada itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

Ewelajna,a ile się uczyłaś? Miesiąc? Bo kto zaczyna, to myśli o egzaminie,a nie o innych planach. Więc byłaś tam miesiąc. Wiem, że na farmacji nie mają lekko. Są osoby, które jadą na samych dopuszczających i dostatecznych, mówią, że jest łatwo, bo albo ściągną, albo nauczyciel się zlituję. O nauczycielach mogę mniej więcej Ci powiedzieć. To nie jest "ŻAK". :) Najważniejsze, że w tej szkole mówili STOP LIZUSOM :D I to najbardziej mi się podobało :) (Bynajmniej na moim kierunku) Zdałam i nie żałuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

A na jakim kierunku bylas? Podobno jest tam ktos taki kto bardzo duzo wymaga i wlasnie przez ta osobe duzo osob nie zdaje i rezugnuja z tego kierunku co ja bym chciala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

Pewnie słynny p. Kurowski :D

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

Chyba Pan K. :) Najbardziej tłum farmaceutów bał się zajęć u niego :) Ale nic w tym dziwnego, trzeba się wziąć do nauki. Nie będę pisała na forum o nauczycielach, jedni są fajni, a jedni wymagający :) podaj e-mail, napisze Ci kilka zdań o nauczycielach i szkole. Bynajmniej w tej szkole czegoś się nauczysz, jeżeli sama będziesz tego chciała.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkola na wiejskiej

aaa111aaa@onet.pl napisz wszystko co wiesz i co mi radzisz:) byłabym bardzo wdzięczna. dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org