sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Starosta" w PWSIiP

Hej mam pytanie do studentów PWSIiP. Powiedźcie jak to tam jest z obowiązkami tego starosty, jakie obowiązki do niego należą, co musi robić itp. No i czy jest to przyjemne, czy w ogóle się opłaca kimś takim być? :)

Dzięki za odpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Starosta" w PWSIiP

Hej,
Starosta to człowiek od wszystkiego. Ustala terminy egzaminów, ogólnie to dba o wszystkie sprawy roku. Nie warto się w to bawić, ponieważ zawsze komuś z roku nie będzie się podobało to co zrobiłeś itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Starosta" w PWSIiP

@monciaa
...
Nie opłaca się jedynie być zarozumialcem, szukającym wszędzie własnej korzyści. A ty na taką osobę wyglądasz- czyli to nie dla ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Starosta" w PWSIiP

Jantat5555 doszukujesz się spisku chyba, a nie korzyści wynikających z takich obowiązków:) Skoro uważasz, że na "taką wyglądam", to może wyjdź zza ukrycia komputera :) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Starosta" w PWSIiP

monciaaa1993 , Ty na kosmetologii tak (kojarzę z forum)? szukam kogokolwiek na forum właśnie z tego kierunku, bo jestem na tyle "mądra", że nie wzięłam od nikogo numeru tel:) a chciałabym spytać o parę rzeczy itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Starosta" w PWSIiP

Gosia93 tak ja na kosmetologi :) To odzywaj się i pytaj o wszystko na e-mail: monciaaa1993@onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Starosta" w PWSIiP

zrobione:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org