sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
samochód

Chcę kupić samochód za ok. 1500 zł, sprawny, na chodzie, aktualne OC i przegląd. Pisać na podany e-mail : jwisniewski42@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

za taką cenę to się przyczaj pod złomowiskiem i dogadasz się z osobą która zechce zezłomować samochód

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

zapomniałeś dodać że jeszcze ma być zatankowany do pełna

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

gdzie takie złomowiska są?????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

kup rower



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

http://www.spedaleni.pl/Rower/czernrowerkobieta1.jpg
może taki

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

i pewnie ma byc z gazem i w stanie bdb

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Mazda 323 z 1991 roku interesuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

koles to ja za tyle mialam swoja z 1994 z pelna elektryka i klima...zejdz troche z ceny za 1991r

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

zapomnialam dodac ze byl to model 626 nigdy nie zagazowany czyli najbardziej pozadany

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Jak widac ceny nie podalem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

to zwracam honor :)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

samochody po 1500zl podziwiam was ja tyle za opony do mojej fury zaplacilem

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Autor: jaro2818 (---.lomza.mm.pl)
Data: 30-09-12 08:32

samochody po 1500zl podziwiam was ja tyle za opony do mojej fury zaplacilem



Ale on kupuje za swoje ciężko zarobione pieniądze, a nie za TATUSIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

no faktycznie 1500zl pewnie ze dwa lata odkladal chlopie jak masz zamiar kupic samochod za takie pieniadze to daj se na luz bo nienadazysz go naprawiac i bedziesz stwarzał zagrożenie na drodze

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

jaro ja za swoje opony do auta place wiecej i jakos sie nie chwale...poza tym w tej cenie mozna kupic samochod nie wymagajacy jakichs drogich napraw ale nie na tej wsi jaka jest lomza..
przynajmniej chce kupic za swoje ciezko zarobione pieniadze wiec jak masz zamiar pieprzyc takie glupoty to sie nie udzielaj

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Dobry kierowca to powinien byle jakim autem umieć jeździć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

jaro ze stary nie znaczy wymagający napraw, dalem kiedys co prawda dwa razy tyle co autor chce dac, i nie wymagal on zadnych napraw, nawet po kupnie nie mial wymienianego rozrzadu filtrów etc, byl to samochod tak zwany do zajeżdzenia, lało sie benzyne i sie jechalo, a auto widzialo diagnoste co najwyzej na przeglądach technicznych, poszedl na sprzedaz.Auto niemieckie. A jak bywa z samochodami za 10 tys, przy takich juz sprzedajacy kombinują i ukrywaja wady, a za tydzien z garazu nie daje rady wyjechac. Przypuszczam ze \gwarek to poczatkujacy kierowca wiec jak ma rozbic samochod, to wlasnie taki za 1500

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Witam mój tata ma do sprzedania kadeta w okolicach 1500 bardzo ekonomiczny w jeżdzie , sprawny, na gaz i paliwo cena może jeszcze podlegac negocjacji. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

Twój tata?

Podasz jakiś nr?

Szukasz nowych wrażeń? Sprawdźwibrator lelo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

http://ogloszenia.zambrow.org/Adv?id=28119
masz tutaj namiary,pozdrawiam

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochód

w czarnocinie chłopak ma agile przetarte drzwi może za niewiele większy pieniądz odda

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org