sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga kierowcy

Jest w Łomży pewna grupa kierowców co podczas parkowania rozwali prawidłowo zaparkowane auto a potem beszczelnie odjedzie.Może tak by się zdało trochę odwagi i poczekało na właściciela a nie jak jakiś gbur i ćwok i w dodatku tchórz ucieka się z miejsca zdarzenia.Mam nadzieje że ten co mi rozwalił drzwi sam kiedyś będzie w takiej sytuacji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga kierowcy

Mojej znajomej jakiś Pan (przedstawiciel firmy) wjechał w auto jak cofał. Uciec nie zdążył, ale mandatu nie przyjął i sprawa w sądzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga kierowcy

Trzeba zobaczyć czy w pobliżu niema monitoringu,może jakiś sklep ma kamerę na zewnątsz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga kierowcy

I jeszcze jedna uwaga!!!Jak otwieracie drzwi na parkingu,to nie róbcie tego na całą szerokość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo rysujecie tym drzwi obok stojącego auta!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga kierowcy

Omania to samo chcialem napisac:D dzieki... i jak jedziecie wozkiem to nie odbijajcie sie od samochodow!!! Uwazajcie troche i szanujce czyjas wlasnoc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga kierowcy

Dokładnie zauroczony;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga kierowcy

Strasznie mnie to denerwuje:) mam chyba ze 3 dolki lub wiecej po takim czyms...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga kierowcy

najgorszym chamstwem jest jak ktoś wali drzwiami w czyjeś auto, najgorzej jest przed biedronką na wojska, jeden cham Z BKL srebną A4 b5 rąbnął mi tak w auto, że mam wgniotkę. Żeby cie chamie z BKL-u ch.. zastrzelił. A drugi jeszcze lepszy dziad, rąbnął mi jak stałem przy aucie i nawet nie przeprosił skur.....syn z BL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga kierowcy

teraz sobie powiedziałem, ty walniesz moje auto, ja walne ci z dyńki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga kierowcy

Lewak jak widziales to mogles nie odpuscic:) szkoda jest wiec niech płaci:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga kierowcy

następnym razem nie odpuszczę, u mnie zawsze jest do 3 razy sztuka. Najpierw dziadek pod szpitalem, eeee pomyślałem dziadkowia daruje, pozniej cham z KOLNA, pozniej dzid z Łomży. Teraz jeszcze mi się nie trafiło, ale dobrze nie będzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga kierowcy

Polak mądry po szkodzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org