sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
do kobiet

witam. mam pytanie do kobiet w sprawie ciazy. spoznia mi sie miesiaczka juz o 6 dni,3 dni temy mialam mldosci i wymioty a dzis krecilo mi sie w glowie,czy moge byc w ciazy??? bardzo bym chciala ale boje sie isc do lekarza zeby sie nie rozczarowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

kup test w aptece

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

wujek google Ci odpowie ;P z tego co wiem to wymioty i kreciołki w głowie sa po 2-3miesiacach ;P a okres moze sie spozniac hmmm... ze stresu? ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

kup test to raz...dopiero po 2 tyg mozesz domyslac sie ciazy a nie po 6 dniach..po 3 grzechu hmmm po 2 3 miesiacach wymioty znikaja a tak na marginesie napewno nie pojawiaja sie zaraz po zajsciu w ciaze

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

robilam test wczoraj ale wyszla 1 kreska mysle ze jest jeszcze za wczesnie aby test wykryl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

prawdopodobieństwo ciąży-oczywiście jest i w ciążymożesz być, ale teraz to tylko trzeba czekać bo i test od razu może nie wyjść, a jak nawet to ciąża pójdziesz do lekatrza to nic Ci nie powie bo to bardzo wczesna ciąża i najwyżej zobaczy czy jakiś pęcherzyk w macicy jest.
Zaczekaj jeszcze ze 4-5 dni, zrób test i wszystko będzie jasne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

BENIA a myslisz ze za te 4-5 dni bedzie odpowiedni czas na test??nie za wczesnie?? moze poczekam do piatku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Jeżeli miałaś regularne okresy i zrobiłaś test kilka dni po planowanym terminie miesiączki to nie jesteś chyba, że test był wadliwy. Jeżeli długo się starsz o zajście to może warto się dokumentnie przebadać, ale nie tylko siebie. Coraz więcej mężczyzn jest bezpłodnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

jeszcze mam jedno pytanie... jesli podejrzewam ze moge byc w ciazy i test chce zrocic w piatek to czy mozna wspolzyc do tego czasu???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

a czemu niby nie mozna? zrob test z krwi beta hcg, wykrywa ciaze wczesniej niz test z apteki

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Mdłości i wymioty to raczej pózniej.
Kup Bobo test i zrób jest niby najdokładniejszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

prymulka... robilam test wczoraj i wyszla 1 kreska myskw ze za wczesnie zrobilam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Raczej nie za wcześnie,ja test robiłam 4dni po terminie i wyszły 2kreski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

kazdemu moze inaczej wychodzi,bo moja znajoma robila 2 tyg po terminie i wyszla 1 kreska i poszla do lekarza i okazalo sie ze jest w ciazy :) takze wiesz testy sa czasami zawodne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Test ie daje 100% pewności, bo każda kobieta jest ina, tak jak i jej hormony. U mnie dla przykładu testy nie wykrywały ciąży nawet w 3 tygodniu, dopiero ginekolog ją potwierdził.
Co do mdłości i zawrotów... 4 dni to za wcześnie, nie jest to oznaka ciąży. Wiele kobiet ma tak przed spóźnionym okresem :)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

maja000 - idź w poniedziałek do jakiegokolwiek laboratorium i zrób test z krwi na bHCG. Po kilku godzinach, jak otrzymasz wynik, będziesz miała 100% pewność, czy w ciąży jesteś, czy nie jesteś. Test z krwi kosztuje podobnie jak test ciążowy z apteki, a pewność jest dużo większa ;) Z tego co wiem, to nie trzeba być na czczo, więc możesz zajść do laboratorium i później, niekoniecznie rano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

ty chyba jakaś uspośledzona jesteś że taki temat zakładasz na forum?
idź do lekarza to rozwiejesz swoje wątpliwości ..kobieto..

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

emilkaxd po to jest forum aby rozmawiac jakos nikomu to nie przeszkadza a jesli tobie przeszkadza to sie nie wypowiadaj TROLU...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Ja sie zgadzam oczywiscie z maja000 dla admina to nie przeszkadza a dla EMILKI przeszkadza haha,chyba nie mozesz spac po nocy, jesli o 1:40 siedzisz na necie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Mojej kobiecie kiedyś okres spóźnił się dwa tygodnie, ale to głównie za sprawą zmęczenie i stresu, wtedy sporo podróżowaliśmy. A ile ja najadłem się strachu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

najpierw się martwi że może być w ciąży a potem czy może nadal współżyć...to żeś się przejęła..:D A współżywaj k**** a potem się nie pytaj na forum czy w ciąży jesteś....! żenada....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

maja000 ile Ty masz lat dziewczyno? Pytania rodem z "Samosi". Wystarczy wpisać w google objawy ciąży i dowiesz się, że wymioty i zawroty głowy występują dopiero około 2 tygodnia. Skoro sama wymyśliłaś, że na test za wcześnie i może do piątku poczekasz to poczekaj i zrób w ten piątek. I skoro test nie wykryje ciąży to skąd u licha chcesz wymioty, mdłości i zawroty głowy? Podpowiem Ci, że panuje jakiś wirus w typie grypy żołądkowej... Może to będzie wytłumaczeniem dla Twoich objawów...
W każdym razie życzę owocnego starania się o dziecko.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Mnie w to nie mieszaj,mam alibi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Heh...są lekarze,testy,wyniki krwi.Rusz się z domu,bo tutaj nie otrzymasz odpowiedzi co do ciąży-jest ,czy jej nie ma;/skoro test wyszedł z jedną kreską(ujemny)-to nie jesteś,daje on 99,9% pewności.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

oburzonamama... nie badz najmondrzejsza na calym forum,bo test nie daje pewnosci na 99,9 %,bo wczoraj robilam z rana ponownie test i wyszla 1 kreska iposzlam do lekarza i powiedzial,ze jestem w ciazy,wiec testy sa ZAWODNE...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

i z maja000 tez moze byc tak samo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

babka dobrze, że Ty jesteś najmONdrzejsza...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org