poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie założyć gaz

gdzie najlepiej założyć gaz sekwencja do audi a4 model b6 2001r silnik 2.0?

syla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

w piątnicy obok mleczarni
porządnie zakładają w kilku samochodach moich i znajomych zakładali i się nic nigdy złego nie działo polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

DO AUTA Z TYM MOTOREM I TA MARKA NIE POLECAM SA DUZE PROBLEMY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

przy 3LO:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

ja nie wiem gdzie założyć gaz

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

A tam gaz:) ja smigam 2.0 i jest spoko:) Zawsze za 100zł tankuje:D Polecam tez tankujcie za 100zł wtedy nie odczujecie wzrostow cen paliw:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

ale co do porad to polecam przy ul. Senatorskiej i w Piatnicy Kubus:) Sprawdzone przez znajomych:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

Gaz do samochodow ma podrożeć.Więc nie wiadomo czy się opłaca.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

Gaz nie podrożeje, może zmienic się minimalnie marża, ale akcyza nie zmieni się, jest oficjalne pismo, że do 2024r nic się nie zmieni.

Przejedź się po zakładach, a na koniec zajedź na Senatorską, i tam już zostaniesz, polecam chłopaków, bo robią świetną robotę, a i osprzęt do instalacji mają bardzo dobry. Cenowo podobnie jak wszędzie, chociaż mogą byc drożsi od reszty, ale to też o czymś świadczy.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

wszystkie samochody audi lubia gaz polecam zaklad na krasce nie beda przed toba uciekali jak yrzeba dedzie zrobic cos na gwarancji

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

Senatroska bez zastanawiania. Mialem 2 auta gazowe jedno tam gazowane a 2 kupione z gazem i tam serwisowane i nigdy nie bylo problemow z serwisem choc wraca sie tylko na wymiane filterkow ;) Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

Najgorszy zakład to na senatorskiej i w piątnicy u kubusia (u kubusia wystawiaja ci najdrozsze czesci na fakturze a wsadzaja ci najtanszy bubel bo i tak nikt sie nie pozna jak ktos jest w tym malo obeznany)! jezdzilem po tych zakładach i kasowali ode mnie a nic nie robili bo nie mieli zielonego pojęcia co jest grane, a pojechalem przypadkiem na kraske (obok elektryka samochodowego) i tam mi jeden z panow powiedzial ze to mu zajmnie najwyzej pol godz. roboty i zaledwie 20 zl. i rzeczywiscie tak bylo, a te pajacyki z senatorskiej i kubusia rozkładalli rece przez 2 lata ponad a najgorsze w tym ze kasowali za kzadym razem ode mnie po 50-100 zl. a teraz jezdze juz ponad rok jak mi załozyli na krasce gaz w drugim aucie i nic sie nie dzieje, wszystko ok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

a jeszcze gorszy jakby ktoś chciał jest gość z Jachrnut. Kiedyś zakładałem gaz na senatorskiej i był spoko. o i jeszcze jedno: JAK BĘDĘ CI WIERCIĆ DZIURY POD WTRYSKI GAZU NIECH ZDEJMĄ KOLEKTOR!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

WOLFBOY ale tutaj tylko Ty masz problemy co do tych zakladow:) Konkurencja?:)
Pozatym jak jezdziles 2 lata to widocznie nie był problem... Jakby cos sie dzialo to watpie zebys jezdzil 2 lata:)

Ja osobiscie nie spotkalem sie ze zla opinia na temat tych 2 zakladow, wiec polecam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

gaz tylko na krasce obok elektryka polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

wgrywali mi caly czas mamy wtrysku bo tylko to potrafia albo chcieli pol instalacji wymienic, a sie okazalo ze sonda byla nie potrzebnie podlaczona z gazem i to wszystko powodowalo problemy. dało sie jezdzic z ta usterko ale bylo ciezko. a te z piątnicy to zlodzieje bo pare lat temu zapłaciłem za drogie czesci a wsadzili bubel bo kto ich sprawdzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

Ja tam gazowałem 2 auta na Senatorskiej i nigdy nie miałem problemów. Słyszałem jeszcze że Dyl w Piątnicy jest OK a Kubusia faktycznie omijam łukiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

witam szanowną konkurencję jak nie macie pracy to mogę coś wam podesłać bo się nie wyrabiamy z montażami instalacji gazowych. A do WOLFBOY nie bierzemy pieniędzy za samą regulację czyli wgranie mapy od swoich i konkurencji klientów także nie pisz bzdur bo jesteś żałosny. Pozdrawiam Adam Mroczkowski z pracownikami, a tak korzystając z okazji w ramach reklamy auto gaz Kubuś Piątnica www.tirgaz.pl tel 503126780 lub 862171179 miłego dnia i dużo pracy życzę dla tych którzy się nudzą pracy nie mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

O i w końcu ktoś pisze jawnie a nie podszywa się pod pseudo klientów . Zakładałem instalacje w Piątnicy u Kubusia i jestem zadowolony . Polecam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

Błagam tylko nie Senatorska -Padł mi czujnik ciśn gazu a oni dobrze wiedząc co jest grane wymienili mi filterki i policzyli 100zł za 4 minuty pracy,-pytam czemu tak drogo ?a gość mówi że koszt filtrów to 30zł.Następnie sprawdzam na internecie a okazuje się że kosztują 8zł.Mimo że dobrze wiedzieli co jest grane!Oczywiście usterkę usunąłem gdzieś indziej.Nie będę pisał gdzie to zrobiłem-by ktoś mi nie zarzucił że jestem tendencyjny ale piszę by i kogoś nie oszukali ,wszędzie byle nie tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

Autor: euro (---.cdma.centertel.pl)
Data: 17-09-12 14:31

Błagam tylko nie Senatorska -Padł mi czujnik ciśn gazu a oni dobrze wiedząc co jest grane wymienili mi filterki i policzyli 100zł za 4 minuty pracy,-pytam czemu tak drogo ?a gość mówi że koszt filtrów to 30zł.Następnie sprawdzam na internecie a okazuje się że kosztują 8zł.Mimo że dobrze wiedzieli co jest grane!Oczywiście usterkę usunąłem gdzieś indziej.Nie będę pisał gdzie to zrobiłem-by ktoś mi nie zarzucił że jestem tendencyjny ale piszę by i kogoś nie oszukali ,wszędzie byle nie tam.


Szkoda ze taki madry nie byles i nie sprawdziles wczesniej na internecie ile kosztuja filtry
zapewne wiesz ze filtry od Czaji roznia sie diametrlanie od Filtrona,a Certools robi jeszcze inaczej i jeszcze w innej cenie

Za 8 zl to sobie mozesz oplate na poczcie zrobic...co najwyzej a nie kupic dwa filtry,to raz

Po drugie trzeba bylo wrocic powiedziec, ze dalej wystepuje usterka,tam nie ma ludzi wszechwiedzacych ,ktorzy po twoim grymasie twarzy zgadna ze Ci wysiadl czujnik cisnienia,a rozumiem ze zanim wzieli sie do wymiany to juz na wech wyniuchali co i jak

Jak znam zycie pada pytanie ile zrobiono kilometrow ,jesli powiedziales ze 10-15 tys to sam sobie wytlumacz ,czemu Ci filtry zmieniono,zreszta na pewno masz ksiazeczke gwarancyjna -CO TAM PISZE !!!????

Po trzecie zestaw Adam Slodowy i mozesz pod domkiem sobie te filtry zmieniac skoro 4 minuty roboty...chyba ze jestes inwalida

Nastepnym krokiem bedzie otwarcie serwisu i dodatkowy zarobek codziennie 20 klientow po 4 minuty to tylko niecale połtorej godziny ,a jakby nie bylo 2000 tys zl dziennie!!!- minus 160 na filterki,bo przeciez za prad nie musisz placic,ludzi nie bedziesz bral do roboty,podatku nie bedzie bo na kase nie nabijesz,za lokal nie zaplacisz ,bo na podworku bedziesz dzialal

sam miod.....zloty interes
powodzenia zycze i wiecej obiektywizmu i mniej tendencyjnosci kolego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

WOLFBOJ masz racje oni sa super mili jak pojedziesz tam zakladac instalacje a gwarancja do bramy bo potem tylko placz i plac tez pojechalem na kraske i usuneli mi awarie w 15 min za 30zl a biedacy w kubusiu cuda wymyslali

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

Jaro2818 napisal ;

Autor: jaro2818 (---.lomza.mm.pl)
Data: 17-09-12 18:57

WOLFBOJ masz racje oni sa super mili jak pojedziesz tam zakladac instalacje a gwarancja do bramy bo potem tylko placz i plac tez pojechalem na kraske i usuneli mi awarie w 15 min za 30zl a biedacy w kubusiu cuda wymyslali

....

a tu kolega prosze na innym temacie ;

Autor: jaro2818 (---.lomza.mm.pl)
Data: 22-04-12 21:27

mmisiek puknij sie w leb jak moze ci naleciec opilkow przy wierceniu każde wiertlo wyzuca opilki na zewnatrz a nie do srodka kilka lat zakladam instalacje i nigdy bez potrzeby niezdejmuje kolektora moze i te opilki z plastikowego kolektora rozwala silnik gdzie naczytales siie tych bredni chlopcze

....


http://dns.pepees.pl/forum/read.php?f=2&i=512245&t=512194
tu caly watek

sie zapopmnialo jakie sie glupoty paplalo co ???
jak wam konkurencja tak doskwiera to sie wezcie qrwa za robote, a nie sleczycie na forum i probujecie innym dupe obrabiac

senatorska jeszcze robi ,nie wiem jak Kubus

jakim trzeba byc debilem zeby w ten sposob probowac sie wybic ponad konkurencje
z 400 aut rocznie chlopaki robia a tu sie trafi jeden z nie zdiagnozowana usterka i do tego sam mechanik co sie zna na wszystkim,a w szczegolnosci na gazie:))))


zycze ci chlopie takiej samej skutecznosci jak maja ci ludzie
i nie pisz juz wiecej z tego IP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

Jak nie zdejmą kolektora to ch... a nie fachowcy. Opił zawsze może wlecieć i zostać w kolektorze ssącym a na koniec porysować gładz cylindra, zniszczyć pierścienie itp.itd. . Na senatorskiej są spoko chłopaki. Kiedyś u nich zakładałem lovato podciśnienie to padł mi po 10 latach. Regulację robią za free, jakieś duperele uszczelki itp dadzą za free. Na prawdę chcą pomóc, a błędy każdemu się zdarzają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

p.s padł parownik, parę groszy i auto chodziło dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

Co tu dalej dyskutowac, niech kazdy jezdzi do swoich gazowników a kazdy sie pozna :) a i wkurw.... mnie to ze własciciele swoich zakładów pisza ze to odrazu konkurencja, jaka kur... konkurencja! Gdzies mam konkurencje, tylko jak chlopak chcial pomocy to mu zdałem relacje z przeszlosci. I prosilbym SYLA12141214 zebys odezwal sie za jakis czas i napisal gdzie zalozyles gaz. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

WOLFBOY
to twoim zdaniem jak wyglada kolega jaro2818
czy nie jak konkurencja
chwali sie ze namontowal sie instalacji ,kolektorow nie sciagal

a dalej jedzie na senatorska i kubusia i opowiada jak to pieknie na krasce
mu auto naprawili



tacy goscie tylko utwierdzaja uzytkownikow forum,ze wszystkie zle komentarze plyna od konkurencji i tyle

a swoja droga jak dwa lata sie meczyles i placiles kase za ustawianie map na senatorskiej j,ak oni w zyciu nie brali takiej kasy za ustawianie map



jesli juz kasuja,a czesto i gesto sie zdaza, ze robia gratis, to regulacja u nich to 10-20 zl max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie założyć gaz

Każdy kolejny taki temat prowokuje kolejne spięcia i kłótnie na forum. O tym, gdzie założyc gaz było setki tematów i za każdym scenariusz był identyczny, jak ten tutaj.

Każdy chwali swoje, a tak naprawdę porządny i dobry zakład nie potrzebuje żadnej reklamy, bo ich reklamą są zadowoleni klienci. Niektórzy nie muszą ogłaszac wszem i wobec, że zrobili nie jedną czy dwie, a kilkadziesiąt już ciężarówek na gaz. Nie zapominajmy, że nikt nie jest idealny i nawet najlepszym czasem zdarzy się błąd, ale doświadczenie i lata praktyki budują zaufanie i szacunek do takich ludzi.

A z cenami filterków jest jak z ceną instalacji - jaka cena, taki filterek, więc nie wymagajmy wtedy cudów. Filtry wymieniam raz na 10-12tys km na Senatorskiej, uzupełniam płyn w lubryfikatorze, sprawdzają ustawienia i jadę dalej. I tak powinno byc.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org