sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
5D kino

Witam wszystkich.Dzisaj dowiedzialem sie ze jakas firma planuje otworzyc kino 5d w Lomze.Osobiscie bylem w czyms takim w Warszawie i powiem ze bylo super.Ja osobiscie czekam na otwarcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

fajno by bylo



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Otwarcie zaplanowane,z tego co uslyszalem,na poczatek pazdzernika 2012r!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

w galerii narew?:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

na 100 % nie w galerii)gdzies w centrum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Dzisiaj nie jest pierwszy kwietnia ;)


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

wiem,ta informacje jest od inwestora z Warszawy,on juz otworzyl dwa takich kina w Warszawie.Teraz Lomza,nie wiem nawet dlaczego,ale na poczatku pazdzernika bedzie otwarcie.Informacja sprawdzona.Zrozumcie,ze kino 5d to nie jest zwykle duze kino(ja bylem),bedzie zrobiona mala sala na 4 lub 8 miejsc.Filmy trwaja do 15 minut.3D obraz,ruchome fotele,efekty specjalne(woda,wiatr,efekt myszy i t.d).Ta informacja od pracownika firmy(moj kolega).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

bilety chyba po 15zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

MIASTO IDZIE DO PRZODU OBY TAK DALEJ TRUDNOSCI...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Myslicie duze kolejki beda?))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

jeśli to w ogóle prawda, to szał będzie, ale tylko na początku, jak ze wszystkim zresztą. Byłam kilkakrotnie w 5d, ba nawet w 7d(chodź to tylko z nazwy), efekty, ok. pierwszym razem było super, za drugim już można spodziewać się pewnych wrażeń, kolejne nie robiły na mnie wrażenia. Tak więc wiem już o co kaman i więcej nie pójdę. Wiadomo,że efektów jest tylko kilka i w każdym filmie będą takie same. Filmy dobierane są pod efekty a nie odwrotnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

A gdzie bylas w 5D?To 5D o ktorym opowiadam,jest niesamowite,poprostu nic podobnego dawno nie widzialem.W Warszawie w C.H Sadyba bylem i powiem,ze maja tam 15 filmow,ogladalem chyba z 7 moze 8, poszedlbym na 100% jeszcze na pozostale.Firma ktora to instaluje w Polsce(konkretnie ta w ktorej bylem)maja na tyle ekstremalne ustawenia foteli,ze nie ma slow poprostu.Jako jedyni walcza o odczucia klientow.Jestem pewny ze w czyms takim nie byla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

W reszcie cos bedzie ciekawego.Mysle ze bedzie duzy szal.Chociaz przez pol roku,mozliwe rok.Slyszalam,ze to jest super.Czekam na otwarcie)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Znalazlem cos ciekawego https://www.facebook.com/5dcinema.wawa?ref=ts
moze to i jest ta firma,ale super wyglada od srodku)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Wlasnie!!!To jest to same kino,bylem w tej niby budce takiej)))Ale fajnie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Olu,nie pisz z mojego numeru IP,chyba nie zmienilas wtedy.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

jak kazda nowosc bedzie szal..ale znajc tu ludzi szybko sie to znudzi...
btw mi juz dawno sie znudzilo.....moim dzieciom tylko nie

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Nie sadze,ze tak bedzie.W Warszawie zawsze sa klienci w tych kinach 5D,chociaz ludzie maja duzo wyboru co robic..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

ale to Warszawa..co ty porownujesz..to tak samo jak ja bym porownala Kopenhage do Warszawy...nie ma porownania...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Dzisaj dowiedzialem sie ze kino 5d bedzie otwarte do 10 padzernika 2012,dokladnej lokalizacji nie znam.Otwarcie jest wpisane na planie rozwoju firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Aha to takie coś co w miejscowościach nadmorskich spotkać można na deptaku?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Dokladnie,tylko ze u nas bedzie bardzej extremalne)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Czy moze jeszcze ktos ma opinie na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

czy ktos wogole ty bywa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Pozostaje kilka tygodni do otwarcia))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

takowe kina mają "wzięcie"w galeriach handlowych,mąż z dziećmi idzie na 14 min.filmu,a kobita locha między półkami.ja buł i żem zidzioł.o tyle dobrze,że mamy kupę przyjezdnych,a Łomża mała,więc zawsze ktos tam zajrzy.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

fainie piszesz wolny niewolniku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

fajnie ojej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Bardzo sie ciesze z tego,ze jest tyle opinij.)Zapraszam do dyskusji!!!))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

wiktor90
pewnie sam Otwierasz takową placówkę i Martwisz się czy się uda...czas pokaże :-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 5D kino

Nie koniecznie),ja nie otwieram,a tylko sprobuje zbadac popyt.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org