piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wyjazd do lubawy

witam jak ŁKS gra najbliższy mecz w lubawie jest to jeszcze kawałek za ostródą jeżeli jechał by ktoś samochodem proszę o kontakt z chęcią bym pojechał lecz lipa z powrotem jest autobus do ostródy jest o 7 30 z łomży lub można jechać nim do olsztyna i w olsztynie godzina na zapiekanki itd i jest do lubawy pks po12 w lubawie koło15chyba no i ostatnia opcja z olsztyna do ostródy osobowym pociągiem i z ostródy jest o 14 30pks pks do lubawy na 15 46 w lubawie a mecz jest o16 tylko lipa z powrotem jedyna opcja z piłkarzami

lukasz1985

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do lubawy

Przydałby się czasem przecinek, bo ciężko się czyta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do lubawy

Chcesz jechać sam czy masz ekipę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do lubawy

Żeby Ci nie przyszło do głowy jechać w barwach samemu PKS-em...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do lubawy

heh jestem kumaty spoko wiem o co chodzi no przez olsztyn itd spoko wiem o co biega nie 1 raz byłem tylko z ekipą wyjazdową pozdro dla tych co byli w mrągowie heh film stulecia na orlenie w piszu piknik pod wiszącym jabłkiem hehe jadę sam ale jak ktoś chce może jechać a potem do kętrzyna następny wyjazd

lukasz1985

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Warszawa

Może ktoś jedzie 28.09.2012 do W-wy około godziny 6-00 rano na lotnisko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do lubawy

Jakbyś skombinował jeszcze 2-3 osoby to mógłbym Was tam zawieźć i przywieźć oczywiście też. Dla paru osób w dwie strony to chyba by się opłacało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do lubawy

po ile byś chciał tak z 8dych mogę dać

lukasz1985

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do lubawy

hej poszukuję jeszcze2 osób chętnych do jechania na mecz to będzie taniej nawet3 gdzieś o10 trzeba wyjechać z łomży

lukasz1985

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do lubawy

Spoko, tylko kołuj ekipę, bo samego Cię nie zawiozę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do lubawy

Będzie łatwiej jak założysz nowy temat, tak żeby od razu było wiadomo o co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org