piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
orange

Macie zasieg w orange?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

macie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

I to nie jeden...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

jEST

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

raz jest raz go nie ma, ot po prostu orange, ja dzisiaj złożyłem wypowiedzenie umowy w orange, bez poniesienia kosztów kary, bo to z ich winy od dłuższego czasu jest ciągły problem z łącznością, nie chcę już tej sieci, mam ich dosyc

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

Ja natomiast dostalam SMS, że w trosce o jakość połączeń konserwują nadajniki. Wiąże to się z wieloma niedogodnościami aż do chwili zakończenia. Napisano mi też że przepraszają za utrudzenia. Może to w trosce o nas wszystkich? A może to naiwność przeze mnie przemawia. W kazdym razie z połączeniami jest coraz gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

modernizują nadajniki, ok, tydzień góra dwa ale miesiąc czasu już prawie i jest coraz gorzej? mi telefon jest potrzebny na co dzień do pracy, i nie tylko, więc podziękowałem im dzisiaj

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

ja też mam hujowy zasięg :(

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

makmarc dostałeś jakaś odpowiedź odnośnie wypowiedzenia? jeśli tak mówisz to ja też tak zrobię jeszcze jutro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

orange razem z t-mobile modernizują nadajniki, będą mieli wspólne nadajniki tak jak 3G, gdy zgubisz zasięg w orange, połączysz sie z t-mobile i na odwrót.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

Poniosłeś jakieś konsekwencje ? bo ja mam i również bym zerwał umowę a nie cały rok a zostały 2 lata ale tak ma być to ja dziękuje płacić im 50 zł na dodatek ostatnio wpłaciłem rachunek i czekałem 3 dni aż mi łaskawie odblokują wychodzące na dodatek ten zasięg porażka ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

Zasięg jest słaby o 30% i szwankuje sieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

Play ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

Zasięg jak zasięg ale mi rozłącza połączenia i jakieś dziwne echo mam w tel że gdy rozmawiam to normalnie słyszę jak odbija u kogoś też tak jest???

pozdrawiam

Żyj z całych sił:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

Ostatnio kuzyn chciał zerwać umowę i w tym celu poszedł do ich salonu.. Ale, że nie chcą tracić klientów (jak wiadomo kupa przechodzi do Play) to "wynegocjował" darmowe minuty do wszystkich sieci i darmowy internet :) Także jeśli chcecie skorzystać, to walczcie o swoje :D

Padał deszcz, a ja
stałam i płakałam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

ja złożyłem wniosek o zerwanie umowy, czekam na odpowiedź, a podejrzewam, że nie będą się spieszyc, jeśli odmówią i podeprą się jakąś ustawą to będę wnosił o zmniejszenie abonamentu, jakieś gratisy itp, w takiej sytuacji można wiele, ja mam u nich numer już od 16lat jeden i ten sam, a i tak traktują mnie jak normalnego klienta :/

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

Nie ludz się oni nie rozumieją że to z ich winy. Napiszą ci że to sieć mobilna czym się charakteryzuje ble ble i że nie ponoszą winy. Moja umowa po 12 latach została przeze mnie zerwana na pół roku przed końcem.Była opłata karna za telefon w promocji. A rachunki miesięczne i abonament płacony były dość spore bo tyle potrzebuje na swoje sprawy. Po kalkulacji wyszło mi że lepiej zapłacić te 2-3 stowy opłaty niż bawić się jeszcze pół roku piszacreklamacje i patrząc jak mają cię gdzieś. Teraz mam inna sieć i tyle samo korzyści przy połowie abonamentu orange. I nie mam problemów z połączeniami itp itd.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange

masakra-- w czwartek do wszystkich moich znajomych w orange była zajęta linia,rzekomo użytkownik prowadzi rozmowę,nawet mój partner,który siedział przy mnie,a telefon leżał tuż obok;/
ORANGE--schodzi na psy


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org