sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znów długie jesienne wieczory...

Co z nimi robicie? Zbliża się zima, ja powoli zaopatruje się w książki mojego ulubionego autora (czasem lubię nudne, spokojne wieczory z książką;) Można też obejrzeć ciekawy film, albo zmarznąć trochę na spacerze z bliską osobą (oczywiście o ile ma się takiego kogoś) Są jeszcze różne lokale, gdzie można posiedzieć ze znajomymi przy piwku, a co poza tym? Jak Wy spędzacie ten czas? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów długie jesienne wieczory...

koks dziwki i inne rozrywki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów długie jesienne wieczory...

Ambitnie, ale co kto lubi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów długie jesienne wieczory...

Można popisać na forum o pierdołach (patrz aktualnie topowy temat) ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów długie jesienne wieczory...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów długie jesienne wieczory...

Ja korzystając z jeszcze letniego, ale dość długiego wieczoru stworzyłem coś takiego, inspirując się jesienią ;) http://www.youtube.com/watch?v=-MYXVzaAmj4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów długie jesienne wieczory...

Zenit- ładne :)
A co do długich wieczorów - dobra książka, film, i rowijanie pasjii - malarstwo, rzeżba lub inne hobby na które zwykle brak czasu:) Jest tyle ciekawych dziedzin.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów długie jesienne wieczory...

Grafika komputerowa- wreszcie mam czas - no i fotografia- obróbka zdjęć , potem kobiety i kobiety - w wolnych chwilach muzyka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów długie jesienne wieczory...

No no widzę, że są tu ludzie z ciekawą pasją. Ogólnie z pasją, bo takich coraz mniej. Faktycznie w lato na wszystko brakuje czasu, w okresie jesienno-zimowym wszystko się uspokaja ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów długie jesienne wieczory...

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org