piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

Poruszam ten temat gdyż nie jednemu jest obce jak to w firmie dbają o pracownika, otóż tak!!!Pracownicy którzy pracują w Kaufland są traktowane jak zł....jki , w czasie pracy nie mogą ze sobą rozmawiać( gdyż pan, pani kierownik wprowadził ciszę nocną hehe)a na dodatek każdemu sprawdzają zawartość swojej osobistej torebki he!!!!! To Paranoja co dzieje się w łomżyńskim Kauflandzie!!!! Co myślicie na ten temat??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

nie wiem skąd Ty takie info masz ale ja nic takiego nie zauważyłem, codziennie tam robię zakupy i jakoś widzę smajle na twarzach pracownic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

arabski - ja tak samo uważam..;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

kawa na lawe niestety nie tylko w kauflandzie dzieja sie takie rzeczy...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

BO TO PISALA ZAPEWNE PRACOWNICA I PODZIELILA SIE Z NAMI INFORMACJAMI!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

Mnie to nie dziwi, że sprawdzają torebki. Wolisz zapłacić za manko, bo ktoś będzie kradł? Nie zabieraj do pracy torebki to nie będą mieli czego sprawdzać. Przychodzisz tam do pracy nie na pogaduchy z koleżankami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

pool pomimo tego ze w prawie pracy jest wyraznie powiedziane ze w takich marketach nie ma prawa byc odpowiedzialnosci finansowej za kradieze to czy nosisz torebke czy nie i tak placisz jak cos ukradna..poza tym to nie ma akurat nic wspolnego z tym co napisala zalozycielka..tu chodzi o traktowanie ludzi traktowanie pracownikow

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

To jeszcze nic, ja kiedyś byłam świadkiem na ladach chłodniczych przekazywania przez przełożoną poleceń służbowych. Wbiło mnie na moment w podłogę, co drugie słowo, które padało należało do niecenzuralnych, a pani zapewne kierowniczka wogóle nie zwracała uwagi, że obok chodzą ludzie. Żal mi było tej dziewczyny, a pani przełożonej żeby tak dać bat w dłoń, to pewnie pracownica, by się nie podniosła sądząc po słowach jakie były kierowane w jej stronę. Przez chwilę nawet pomyślałam, że ta pani jest chora psychicznie, bo zwrotów jakie używała nie powstydziłby się niejeden degenerat spod budki z piwem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

Tak się nie dzieje tylko w łomży TAKA JEST POLITYKA FIRMY.. Obowiązuje jedna zasada " nie podoba Ci sie to SPIER*****" . Bo gnoje wiedzą ze zawsze znajda jakiegos pracownika i jest im obojetne kto to bedzie musi tylko ZAPIER*****. A może PIP i Sanepid ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

Sprawdzać zawartość torebki to paranoja po prostu tszeba mieć podstawy. Więcej nakradną klijęci niż pracownicy. A za te cisze nocną to kierowniczkę skopać i wysłać do psychiatry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

Kontrola zawartości portfela i torebek była 25 lat temu w sklepach PSS-Społem,więc dlaczego nie teraz??było na porządku dziennym,że wpisywało się w zeszyt ile to posiadamy gotówki i z jaką kwotą wychodzimy,a nasze portfele leżały w sejfie.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

martuchnam ?? Kawa na ławe to osobnik rodzaju męskiego hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

oooooki..dzieki za info...:)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

Najlepiej kontrola osobista!
A tak na serio to ja bym nie brał żadnych torebek do pracy a zamiast portfela
kartę do bankomatu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

o złym traktowaniu pracowników to mógłbym zarzucić sieci McDonalds :) ale to już w innym temacie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złe traktowanie pracowników sieci Kaufland -Łomża

Ja pracowałam w innym sklepie w Łomży i powiem,że sprawdzanie torebek to norma,napewno nie jest to miłe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org