niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ortodonta dr Kowalewska

Witam,
mam pytanie, czy dr Kowalewska zmieniła nr telefonu? Od miesiąca próbuję się dodzwonić ( pod nr 86 2188182) i albo linia jest zajęta albo nikt nie odbiera. Może ktoś wie co się dzieje?
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dr Kowalewska

Najprawdopodobniej będziesz musiała poświęcić godzinkę któregoś dnia i przejść się osobiście do gabinetu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dr Kowalewska

hej,ortodonta nie zmieniła numeru tylko nie 218 a(86 219 81 82).W sierpniu i początek września miała być na urlopie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dr Kowalewska

a co sądzicie o tej Pani ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dr Kowalewska

ta pani kowalewska powinna zostwic wiadomosc na telefonie,ze wyjechala na urlop, a tak wielu pacjetow niepokoi sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dr Kowalewska

Na jakiej ulicy przyjmuje dr Kowalewska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dr Kowalewska

p. kowalewska ma swoj gabinet na Konstytucji 3maja. noszac aparat przez kilka lat bylam jej pacjentka. bardzo sympatyczna lekarka,ma dobre podejscie i do dzieci i mlodziezy. ale najwazniejsze,ze zna sie na tym co robi,o wszystkim na kazdej wizycie informuje i jest dokladna. nie wiem jak wyglada to teraz,ale kilka lat temu wizyty i sam aparat byly cenowo bardziej przystepne niz w innych gabinetach

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org