niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dokładny przegląd samochodu

chciałbym zapytać czy ktoś z was wie gdzie można zrobić dokładny przegląd samochodu . Dokładnie chodzi o to , że kupiłem samochód do remontu jak zwykle trzeba było zrobić więcej niż przypuszczałem Zmieniony został silnik itp i chciałbym żeby ktoś sprawdził mi wykonaną prace gdyż nie ma mnie w Polsce itp a chciałbym żeby samochód dokładnie został sprawdzony i nie stanowił niebezpieczeństwa na drodze dla mnie i dla innych użytkowników drogi Chciałbym sprawdzić stan silnika jego zamontowanie i wogóle ogólnie samochód bo jak wiadomo wszędzie teraz można spodziewać się fuszerki Nie ważne sa koszty zależy mi bardziej o rzetelne sprawdzenie Może ktoś zna zakład który może przeprowadzic takie badanie stanu technicznego itp który podejdzie do tego profesjonalnie i dokładnie sprawdzi co jeszcze powinienem zrobic żeby cieszyc się jak najdłużej sprawnościa samochodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dokładny przegląd samochodu

hej polecam ci auto borawski na krasce fachowcy i maja odpowiedni do tego sprzet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dokładny przegląd samochodu

podaj maila to wyślę Ci namiary na dobrego mechanika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dokładny przegląd samochodu

wiesz pisz tutaj jeśli to nie tajemnica Jeszcze jakieś propozycje ? Napewno wiedza w tym względzie mi sie przyda Zastanawiam się tylko nad tym kto wykona to dobrze nie biorąc pieniędzy za nic :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dokładny przegląd samochodu

To nie ważne są koszty a teraz nie chcesz żeby ktoś brał pieniądze ?
przecież Ci ludzie zyją z tego i to normalne że za swoją prace biorą pieniądze ?

Sikorskiego 275 bodajze vis a vis wjazdu w ul. Wyszyńskiego teraz tam remonty maja wiec chodnikiem sie chyba jedzie

jakbyś chciał namiary to moge Ci na maila podesłać

Ja serwisuje tam swoje samochody i jestem zadowolony z gościa,
szybko i porządnie

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org