niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KREMOWY LABRADOR

1,5 letni labrador czeka na swojego nowego właściciela.Piesek jest bardzo pogodny, przyjacielski, zwłaszcza dla dzieci, z którymi uwielbia się bawić. Ułożony, posłuszny, reaguje na komendy. Foto i więcej informacji mogę podać na maila.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KREMOWY LABRADOR

A jaka przyczyna decyzji o rozstaniu z pupilem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KREMOWY LABRADOR

przyczyna? brak odpowiedzialności właściciela. Dzieci też oddajesz w zestawie czy jednak zostawisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KREMOWY LABRADOR

Naprawdę to przykre,że ludzie chowają 1,5 roku,czasem 5lat lub trzy a potem pieska oddają...a on nawet nie rozumie dlaczego nie widzi twarzy,które pokochał tylko obcych ludzi...;-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KREMOWY LABRADOR

dokładnie mała. osobiście nie wyobrażam sobie oddać mojego psiaka po 2,5 roku. widać niektórzy nie mają sumienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KREMOWY LABRADOR

piesek został porzucony (nie przeze mnie ) - ja szukam mu właściciela...dla mnie też jest to głupota żeby młodego psa wyrzucić z domu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KREMOWY LABRADOR

ZDJĘCIE PIESKA
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/405206_459021000798233_1875465560_n.jpg999

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KREMOWY LABRADOR

czy piesek znalazł już nowego właściciela?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KREMOWY LABRADOR

Piękności...szkoda,że ktoś mu tak zrobił...a to przypadkiem nie jest piesek na Przyjaźni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org