niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca przy elewacjach - ogloszenia

Witam. poszukuje pracy przy elewacjach. co dzien przegladam ogloszenia i nic nowego sie nie oglasza. czesto rzuca mi sie w oczy ogloszenie Z.B.R tylko zastanawia mnie dlaczego tak czesto ta firma sie oglasza. czyzby czesto zmieniali pracownikow? jaka atmosfera tam panuje? czy wogole ktos tam pracowal?

A moze ktos z forumowiczow slyszal cos na temat pracy przy elewacjach i kogo byscie polecali jako uczciwego i normalnego pracodawce. Prosze o konktetne wypowiedzi.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca przy elewacjach - ogloszenia

To zależy co oczekujesz, bo są różni płatnicy. Na wiosnę dzwoniłem w sprawie kolegi, umówiłem go i z ciekawości sam poszedłem co to za klient, no i tragedia, praca w delegacji, płatność do 10zł za godzinę dla fachowca bez zarejestrowania, i co najgorsze to obiecywał że zapłaci po odebranej elewacji. Numeru nie pamiętam bo to było dawno, ale pamiętam auto. Drugiemu koledze, bo nie miał internetu, dałem numer z ogłoszenia. Obiecywał gruszki na wierzbie, a później ciężko miał odzyskać pieniądze. Również pamiętam auto i wizerunek gościa i przykro mi, że komuś chciałem pomóc znaleźć coś by miał na utrzymanie rodziny, lecz za charakter i wychowanie innych nie odpowiadam. Jak chcesz szczegóły te co znam to mogę ci napisać na gg 4015378.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca przy elewacjach - ogloszenia

napisalem do ciebie na gg czekam na odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org