niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pani Gocławska

Witam :) chciałam zapytać o jakość leczenia ortodontki i ceny aparatu stałego na górę i dół u pani Gocławskiej. polecacie? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Gocławska

jakiś czas temu siostrze zdjęła aparat i ma w końcu proste zęby ;))))
a tak poważnie to raczej spoko i nie trzeba dojeżdżać do białego, bo w łomży tez sa ludzie,którzy sobie radzą - a jesli chodzi o cenę to trochę taniej niż u pana Cwaliny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Gocławska

a ile kosztuje u pana Cwaliny? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Gocławska

u wszystkich ortodontów cena zależy od aparatu jaki sobie wybierz, ale tutaj miałam na myśli cenę wizyty (siostra płaciła 100zł za wizytę, a koleżanka robiła aparat u pana Cwaliny i płaciła więcej o 10 albo 30zł - nie pamiętam i wiele razy musiała jezdzić do białego na wizyty - bo częsci rzeczy nie można bylo zrobić u pana Cwaliny w łomży)

z tego co wiem to oboje wyżej wymienieni sa nieźli ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Gocławska

dzieki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Gocławska

Nie polecam łomżynskich ortodontów do bardziej skomplikowanych przypadków. Mi chcieli wyrwać 4 stałe zdrowe zeby.
Wiele osob leczy sie w B-stoku u Pani Szarmach i serdecznie polecam. Łomża mi tego nie naprawiła, a nosiłam dwa razy aparat (nie wymienię nazwiska orto, ale wy to już zrobiliscie wyzej) i dopiero p. Szarmach naprawiła problem. A bawiłam sie w to wszystko przez kilka lat przez błędy i nieumiejetnosc łomżynskich orto. Dziękuję bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Gocławska

Zakładałam aparat u Gocławskiej 7 lat temu. Cena za dół lub górę 1300zł. bądź 1600 zł. Polecam babkę bo zna się na rzeczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Gocławska

Ja tez polecam, rok temu zdjęła mi aparat stały, teraz nosze ten wyjmowany i ząbki ani trochę mi się nie przesunęły. Jestem bardzo zadowolona, inny ortodonta chciał mi usunąć 4 stałe zęby a p. Gocłowska żadnego nie usuwała. Ja 4 lata temu płaciłam za górę i za dół 2400zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Gocławska

A co sądzicie o pani Kowalewskiej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Gocławska

p. Kowalewskiej nie znam, ale za to mogę również mogę polecić p. Gocławską, ceny ma spoko, wyrozumiała, konkretna Pani a jeśli jesteś trudnym przypadkiem po prostu się nie podejmie pracy. Nic nie szkodzi umówić się na wizytę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Gocławska

godna polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani Gocławska

kowalewska chcicla wyrwac mi 4 zdrowe zeby, cwalina drogi gosciu, do minko nie mozna bylo sie dodzwonic. wiec wybralam sie do ostroleki do p. suski szalkowskiej i polecam. cena 1200 łuk wizyta z jednym lukiem 60zl z dwoma 100zl. mozliwosc rozłożenia na raty i mila atmosfera. pierwsza wizyta bezplatna separatory tez. placi sie jedynie za wybrany aparat i kolejne wizyty. w dodatku nie wyrwala ani jednego zeba :)) odziwo nie trzeba bylo :) moge podac kom jak chcecie. niestety o goclowskiej akurat nie moge nic powiedziec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org