sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Julia gwiazda dwóch piosenek.

ja wiem ,że zaraz posypią sie na mnie gromy i pierony ale uważam ,że robienie z tej Juli gwiazdy to lelka przesada. To ,że dostała ostatnio te nagrody to nie jest docenienie jej dorobku tylko ewentualnego talentu. Do tej pory poza dwa pisenkami ktore jakoś nie slyszę jako aktualnyc przebojów dorobku liczacego się to ta dziewczyna nie ma. Śmieszy mnie więc robienie z niej drugiego Kamila Bednarka.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

a tu taka opinia z internetu przytocze i cos w tym jest.

To chore że laska która wydała jeden "DOBRY" singiel zostaje zaproszona do Opola i staje na tej samej scenie co zespół Bracia, Ania Rusowicz czy Mezo. To ludzie którzy istnieją na polskiej scenie muzycznej od wielu lat i robią zajebistą muzykę. A ona?? Ona stoi jak słup soli i wyje do mikrofonu... Porażka!!!!

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

podobna

Osoba ktora sama wymaga treningu zostaje trenerka BITWY NA GLOSY.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Fakt rynek fonograficzny znasz w Polsce:))))

"Nie jara mnie Kamil Bednarek"
Najważniejsze to mieć dystans do samego siebie.:)))))) buhaha...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

jak widzę to co napisałeś człowieku to głowa boli, zamiast wspierać dziewczynę z Łomży to takie fazy nakręcasz, chore to jest, mentalność jaskiniowca... zaaaazdrość i tyle ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

jest na fali ... co jej żałować, Jej piosenki osobiście mnie nie ruszają ( bo może nie ten wiek ) trochę smutne, na jedno kopyto, o nieszczęśliwej miłości... są wakacje,.Ludzie, młodzi ludzie,. mYliony młodych ludzi przeżywa jakieś upatki i wakacyjne wzloty i dlatego głosowali na tą piosenkę ... niech rąbie kasę ile wejdzie, życie jest okrutne i pełne niespodzianek tych miłych i tych trochę mniej. Pozdrawiam

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

zazdrosc przez kogos przemawia i tyle!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

a co do BITWY NA GŁOSY to Ona ma za zadanie ściągnąć widzów a nie wygrać... ( acz kolwiek 3mam kciuki za wygraną ) bo do diabła ktoś musiał na nią głosować skoro zajeła któreś tam miejsce w tym Opolu...

Ps.w sumie to dziewczyna z Łomży wypada baaa trzeba kibiciwać !!!
miliony ludzi oglądało Euro i kibicowało "NASZYM" a z góry wiedzieliśmy że przerąbiemy

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

żałujesz jej kase robić? niech robi co cie to obchodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

co nie zmienia faktu że muzyka łomżyńska to niskie loty ,muzyka spod budki z piwem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

co to muzyka - człowieku zwykłe monotonne zawodzenie obliczon e na populistyczny poklask. Teraz każdy młody z tym sie indentyfikuje. Trendy jest być nieszczęsliwym , wiecznie poszukującym miłości ktora jak sie pojawi to zaraz ją lub jego oleje pozostawiając głebokie rany które on i ona potem będa analizowac całe swoje zycie przebiagajace pod znakiem niespełnionej ale dyspozycyjnie oczekujacej miłości. Do tego jeszcze jakis dizajn typu wiszace galoty , zel na łbie spodnie ledwie zakrywajace pipke i juz jest szan sa na sukces która pozwoli jakoś przejśc przez to życie. Popatrznie na ten teledysk do tej piosenki Wkoło za kazdym razem - stare marne płytkie chwyty - ktos powei bo takie jest życie a ja się zapytam jakie i czyje życie?

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Zazdrościcie jej czy jak ? Każdy kiedyś zaczynał ... Jula śpiewa już od lat, a to że teraz nagrała teledysk jeden, czy drugi to znaczy chce osiągnąć coś więcej, ma do tego prawo ... I nie jest znana z jednej piosenki, bo jej fani mogą wyliczyć więcej takich jak "Błądzę", "Tamten dzień" , "Sprzeczność serc", "Byłam" oraz wiele innych ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

jedno jest pewne ma talent ale niech go nie zmarnuje i nie da się ogłupić tylko tym co robii jak to robi bedzie mogła sie obronić , zapracować na szacunek i na miano gwiazdy - czego jej zycze. Na razie jest na początki długiej i trudnej drogi.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ją prasa zniszczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Powiem tak, ma talent ale prasa i telewizja ją zniszczy ,artysta który tego doświadczył poświadczyłby moje słowa zobaczcie jak było z wiśniewskim, też wschodząca gwiazda ,własny program kiedyś w tvnie a teraz wszyscy w dupie mają ten jego świat i jego chorobe zresztą i pśioczą jak na starego sk..rwiela. Już lepiej żeby była gwiazdką jednego sezonu i zniknęła gdzieś w cieniu, ona jeszcze nie wie co to jest ciężar sławy, tak naprawdę wchodząc w polski show biznes ludzie nie wiedzą jeszcze na co się pakują ale cóż.. pieniądz światem rządzi, szkoda tylko że instynkty są silniejsze od nas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Zawistny naród.

Nikogo nie bronie. Nic mnie ona nie obchodzi.

Zawiść i tyle.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Niech tam sobie śpiewa, fajnie że jest z Łomży .Ogólnie piosenki fajne ale tylko gdy się słucha w radio . Oglądałem inprezę w Łodzi gdzie śpiewali na żywo i tu było widać wielką róznicę -szkoda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

hahhahah ...
kibicować dziewczynie i tyle ... przy tej okazji kilku młodych ludzi może się czegoś nauczyć , a może nawet zaistnieć. (mam na mysli uczestników programu z Łomży)
Program będzię większa promocją niż wszystkie"akcje" promocyjne dotychczas LOTu (lokalnej organizacji turystycznej)
To jest szoł na nie szukamy najlepszej piosenki. Chciał ja ktoś zaprosić do Opola, zrobił to. Nie pasuje , nie oglądaj (ja nie oglądałem ale nie ze względu na Julę a w ogóle mnie to nie interesuje).

Jula ... trzymaj się i pamiętaj ... Show must go on ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ale przecież jula nagrała całą płytę -juz dawno można ją zamówić np w empik, a ten niby bednarek to w czym jest lepszy tyle tylko, że sie pokazał w jakimś programie i wojewódzki go lubi hehe a co do muzyki ???????? łomżyniance sie zaczeło powodzić to już krytykują zamiast podziękować że coś ciekawego się będzie działo odnośnie naszego miasta, nie wiem za duże bezrobocie w tym mieście więc pewnie VALLES stracił pracę i zazdrości, albo jeszcze lepiej - nie przeszedl castingu hehehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

VALLES popacz na Alicje Jarosz wygrała kontrakt płytowy , talent ma ale tylko wokalny a że nie umie pisać tekstów to dla tego nie ma jej na rynku.

Dziewczyna robi to co lubi i dostaje za to kase. Kto by nie chciał być na jej miejscu:))))))

Bednarek 1 rast II RP tylko coś z tym englich cienko:))

Jula Fabiszewska drogo zapłaciła za swój sukces
w Internecie

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/jula-fabiszewska-drogo-zapacia-za-swoj-sukces-w-internecie_271627.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Mi tam też w **** się nie podoba. Nie na mój gust muzyka może no.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

niech ma swoją szansę, a co jej będziecie załować. Marika nie chciała niech Julia ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Valles pewnie nie dostał/dostała się do drużyny Juli i teraz wylewa żale na forum, naucz się najpierw pisać poprawnie po polsku a dopiero później zacznij komentować innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Nie znam Juli, ale wydaje mi się być dość sympatyczną dziewczyną. Z tego co kojarzę jest chyba też mężatką - życzę jej kariery i sukcesów, ale nie za wszelką cenę. Nie za cenę rozbicia rodziny, co niestety w tym całym "szoł biznesie" dość często ma miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Co wy- jesteście naiwni.Przeciez na internecie ,na jej utwór weszło dużo ludzi, a tu idzie o kasę z sms-ow, a nie z tego, że ona jest gwiazdą.Jak tyle ludzi wyśle sms-y ,to łatwo policzyć ile z tego będzie kasy.Prosty rachunek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Ton wypowiedzi założyciela tego wątku wskazuje na jego podłą mentalność. Albo pochodzi z rodziny o wielkich aspiracjach, ale nastawionej roszczceniowo do świata, której nic w życiu sie nie udało, albo jest po prostu zwyklym, ciemnym wieśniakiem. W jego wypowiedzi przebija zazdrość, egocentryzm i kretyństwo. Ten jakiś tam śmieć, "znawca popkultury" nie ma zielonego pojęcia o współczesnym świecie. Jest doskonałym przykładem polskiego, chamskiego piekła: wszyscy w jednym kotle smoły, a jeśli komuś uda się wychylić, to go z powrotem do smoły! On w ogóle nie myśli kategoriami społecznymi. Jest zbyt prymitywny, aby cieszyć się z czyjegoś sukcesu - bo sam jest egoistycznym ciemniakiem. Czyli zwykłym chamem na wzór Chama biblijnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

jarecki40 no to dużo tych naiwnych jest:)) Co? Dobrze że Ty jesteś Oświecony:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Valles, ja rozumiem, że może Tobie się w życiu nie układa, ale mam propozycję, abyś odpieprzył się od dziewczyny, która robi coś konstruktywnego ze swoim życiem, zamiast siedzieć pod blokiem z browarem z Biedronki i narzekać, że w Łomży nie ma pracy, nie ma perspektyw itp. Każdy jest kowalem własnego losu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Fajnie jej :) Ja jej zazdroszczę ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Nie kazdy ma takie szczęście..:) A skoro jej się przytrafiło to niech sobie kożysta :) a czy tobie Valles czegoś ubędzie ? chyba nie, więc daj spokój, naprawdę....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Ręce opadają, zazdrość, zawiść to wspólna cecha mieszkańców Łomży ale jak widzę jest szansa na to aby sie to zmieniło, Takich ludzi jak ona trzeba wspierać i cieszyć się że ma talent, jestem za nią i życzę jej jak najlepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ja się ciesę :) jak ją widzę w tv to czuję taką..hmm..solidarność..:) Ona z Łomzy, ja z Łomzy... Fajnie :) Wszystkiego dobrego - nie zmarnuj swojej szansy i cziesz się z niej Jula :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

cieszę miało być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

zawiść , każdy ma prawo iść swoją drogą ;)
ona akurat nią idzie a wam gówno do tego !

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

loda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

jaki kraj takie gwiazdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

a nie napisałem wczesniej ,że wszelka ciemnota intelektualna której wydaje sie ,że ma jakiś wyrobiony smak muzyczny czy tez podstawowy sluch będzie na mnie ciskac gromy i pierony.

Lata mnie to i powiewa wokól torby co wy tam sobie myslicie o mnie i co tam sobie żeście na mój temat wykonfabulowali. Potomkowie roztrzasaczy gnoju nigdy nie wniosa nic nowego do kulutry tylko beda się starali ją miernie nasladować doszukując sie w swym marnym nasladownictwie misji i artyzmu. To do was moi krytykanci.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

szczegolnie cieple slowa kieruje do jantar555

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Valles .. ponoć wszyscy pochodzimy od małpy. W związku z tym, Twoi przodkowie także palcem w ... grzebali. Nie ma co się obrażać.

Z tym artyzmem ... traktaty o tym piszą. Tu mowa jest o szłobiznesie a nie o artyźmie. Artyzmu jest coraz mniej, nie tylko w muzyce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ma swoje 5 min i dobrze. nie tylko od niej zalezy czy rozciagnie to na dluzej. i tak ma szczescie ze to nie jakis program tvn. pamietacie gienka loske? nie sprzedal sie stacji i zniknal z mediow. ale jest wolnym czlowiekiem i robi to co kocha. jula jest ok, bo jak stala sie znana nie wypiela sie na lomze i nie zostala od razu warszawianka. wyglada na sympatyczna i tak sie zachowuje. nie gwiazdorzy. chyba zdaje sobie sprawe, duzo ciezkiej pracy przed nia i pewnie sporo rozczarowan i kopniakow. ale jej atutem jest to ze pisze teksty, wiec nawet jesli nie bedzie lansowana, bedzie mogla pisac dla innych. zycze jej powodzenia, chociaz jestem lomzyniakiem od pokolen, a moj dziadek pewnie trzasl gnoj. chociaz moze nie wlasnorecznie, bo mial parobka. w lomzy to bylo, bo tu wtedy co najmniej polowa mieszkancow tak rodziny utrzymywala i wcale sie tego nie wstydzili .............................................
_________________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

roztrzasanie gnoju to nie jest wstydliwe zajecie a wrecz przeciwnie nacechowane tradycją - ten kto szanuje prace nie ma z tym problemu to nowo miastowi mają z tym problem bojąc się jak diabel swieconej wody nazwy tego co robił jego ojciec , dziad .

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Do autora wątku: Chyba za wcześnie na takie stwierdzenia,że Julia to gwiazda dwóch piosenek? Dziewczyna dopiero co zaistniałą w mediach a już spisujemy ją na straty? Powinniśmy doceniać ludzi, dzięki którym ludzie będą przynajmniej wiedzieli gdzie jest Łomża i nie kojarzyli jej tylko z piwem..
Osobiście bardzo cenię ludzi, którzy starają się realizować własne marzenia. Na muzyce się nie znam więc się nie wypowiadam. Poza tym uważam, że to czy komuś piosenka się podoba czy nie to kwestia gustu, a każdy posiadający choć odrobinę kultury wie, że o gustach się nie dyskutuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ale jaka zajeb*sta ta piosenka, ta druga co teraz puszczają na vivie, super poprostu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Szpakiem tez się zachwycali dzisiaj piszą , że je w barze mlecznym i jezdzi tramwajem bo brak mu kasy - piszą te same media co jeszcze nie tak dawno piały o nim z zachwytu.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Valles popieram ale się tak nie unoś, to forum tylko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

a mi się wcale ona nie podoba.Są ludzie którzy potrafią dużo lepiej śpiewać,tylko nie każdy może się wybić;-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Ja też życzę JULI jak najlepiej i ma moje głosy za to ,że jest z Łomży!

,ale szkoda ,że jak już osiąga sławę ,to pozostawi swoje miasto w którym się wychowała i zamieszka zupełnie gdzieś indziej.
Czemu osoby pochodzące z Łomży nie mają przywiązania do swojego miasta?

Ktoś wie?,bo ja tego nie rozumiem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

fajnie ktoś napisał pod jednym z występów Live 'Juli',
mianowicie, Osoba, która sama potrzebuje instruktora śpiewu, będzie nim w programie Bitwa na głosy. Fajnie, że dziewczyna z Łomży, fajnie, że robi szum. Tylko żeby to nie była gwiazdka jednego sezonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Czytając te wszystkie krytyczne komentarze pod adresem Juli przychodzą mi na myśl słowa:

Naj­pierw Cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz. - Mahatma Gandhi

...Koledzy i koleżanki, przecież to nasza Łomżynianka, mamy z czego być dumni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Niestety zgadzam się częściowo z założycielem tematu.

No nie oszukujmy się, czemu ona ma trenować osoby, które podejrzewam mają lepsze przygotowanie wokalne? Bo jest rozpoznawalna?
Będzie walczyła w programie np. z Betą Kozidrak. I gdzie tu sens i logika się pytam? Tak wybiła się i tego jej gratuluję. Ale no kto słyszał ją w Opolu czy innych koncertach ten wie, że nie śpiewa ona rewelacyjnie. Pierwszy raz zwalili wszyscy na winę na stres, drugi raz na coś innego, a teraz czemu nie śpiewa nadal poprawnie? Nie jestem wielkim znawcą muzyki, ale kurna słychać chyba, że fałszuje. Jej piosenki w radio brzmią nieźle, bo wszystko jest hmm "ulepszone".
Jednak mimo wszytko cieszę się, że o naszej Łomży będzie głośno. I zapewne będę oglądała ten program i gdzieś tam w środku będę za Julą i jej ekipą. W sumie to oni będę śpiewać, a nie ona.

Umiesz liczyć? Licz na siebie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

nie jeden z was chciałby być na jej miejscu chociaż przez chwilę..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

rozumiem jak ktoś napisze nie podoba bo coś tam.... ale porównywać dziewczynę z kimś tam.. śniać mi sie chce już wszyscy zapomnieli sukcesu MANDARYNY:)))) i kto miał lepszy start? i kamer i stresu nie miała bo obyta była. BYŁA:)))))

Nigdy bym nie słyszał o Juli bo i wiele innych osób ale dzięki znawcom, krytykom o tak z ciekawości zainteresowało się Julą.

Pierwszy raz menagment w Polsce zainteresował się osobą która umieszczała swą muzę w internecie i to jest duży +:) tak czy siak jesteśmy jeśli chodzi o muzykę puszczaną w tv czy w radiu daleko od zachodu:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Zgadzam się ze Shantiiiii_20. Jak dziewczyna bez przygotowania technicznego może konkurować z Beatą Kozidrak?? Kamil Bednarek przynajmniej miał doświadczenie w innych tego typu programach.
Marketing robi swoje.... Ma głos, ale nie jest gotowa na taki program...... Mimo wszystko życzę jej powodzenia i trzymam kciuki za naszych :)

- Nic tak nie otwiera oczu i nie prostuje garba, jak nóż wbity w plecy... -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Co tam Jula , o posadę w tym programie tzn. swoją drużynę stara się Natalia Siwiec haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Nie oszukujmy się, dzisiejszą scenę muzyczną tworzą tylko i wyłącznie hity jednego miesiąca (o sezonie nie ma nawet co wspominać ). A bitwa na głosy ? Bez jaj, telewizja robi spaghetti z mózgu, próbując wcisnąć ludziom "gwiazdy_potrafiące_śpiewać", które potrzebują szlifu, czasem większego niż ich członkowie zespołów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

malkontenci co powiecie jak jej się uda, czy stać was będzie powiedzieć przepraszam :-)

Shantiii_20

dzięki niej mają szanse zaistnieć inni może i lepsi od niej ale to dzięki niej mają swoją szansę pokazać się w TV i swoje 5 minut na rozpoczęcie kariery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

A za co niby mają przepraszać? Za swoją opinię? Chyba każdy ma do niej prawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

oczywiście ze każdy ma do niej prawo, ale wypowiadając ją publicznie powinien ponieść za nią konsekwencję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

saguaro o jakich ty konsekwencjach piszesz ? ktoś kto kieruje swe działania dom publiki musi sie liczyć ,że bedzie ona poddawana publicznej ocenie.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

oceniać powinni krytycy i znawcy tematu, słuchacze mogą słuchać albo nie i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ostatnio obejrzałem sobie teledyski zrobione do piosenek tej pani bardzo monotonne i przewidywalnie naiwne. Zakończyłem przegladanie w momencie gdy w jednym z nich zobacyzłem zakrwawioną rekę chyba kobiety z przeciętymi zyłami , Podejrzewam ,że była to jakas młoda niewiasta wiecznie kontemplująca fakt ,że dostała kosza lub zwyczajnie została olana przez faceta. Nie wytrzymała biedna presji intelektulanych analitycznych rozmyslan i się poszatkowała. Ogolnie po zakończeniu tego przeglądu stwoierdzam ,że to iles tam wriacji na temat tematu starego jak swiat.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ona91 zgadzm się z Tobą w 99% a dla czego tylko 99% bo zapomniałaś dodać że uroda też w tej branży się liczy.

Ps. jestem ciekaw czego słuchasz na codzień. Bo na pewno nie słuchasz tego co jest na Topie;)


saguaro dziś Jula jest osobą Publiczną nie ogladałeś jej wywiadz z jankesem to sobie wgladnij i zrozumiesz:)

http://www.eska.tv/program/weekend_z_jankesem/31/weekend_z_jankesem_jula/1808

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

obejrzałem bardzo skromna osoba i mam wrazenie ,że chyba troche przestraszona swoim własnym sukcesem. A dookoła rekiny które gotowe są połknąc taką złota rybkę aż sie krecą.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

mam podobne wrażenie jak Valles, ale trzymam za nią kciuki,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

no tu walory artystyczne trenerki tego powołanego zespolu mnie powaliły.

http://www.youtube.com/watch?v=XTibxNvR9xE&feature=related

pytanie brzmi jaka to barwa głosu?

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

to też dziewczyna w Łomży posłuchajcie - sama pisze myzuke , teksy robi aranzację i co cicho o niej.

http://www.youtube.com/watch?v=xDfsfgWBc0E

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

a tudrugi teledysk tej dziewczyny porównajcie sobie

http://www.youtube.com/watch?v=YLRaQZ5dew0&feature=relmfu

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Valles ale co cie obchodzi ta jula? Coś tobie ubędzie, jak ją zobaczysz w tv? Na świecie jest wiele niesprawiedliwości, a ty o taka bzdurę się bulwersujesz?
Niech sobie wystepuje, nie musisz jej oglądać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

oj mika26 nie doszukuj się tu jakiś podtekstów ja po prostu zwyczajnie oceniam to co mi się podaje do słuchania i tyle nic więcej. Tej Juli co by było jasne zycze jak najlepiej i ciesze się ,że jest z mego miasta. W sumie jest to jak zauważyłem skromna i sympatyczna osoba. Ale jak juz ktoś mnie cos publicznie podaje do słuchnia a potem ktos pisze ,że to gwiazda to ja po przesłuchaniu dorobeczku pisze ,że ona blaskiem mnie nie poraża i tyle nic więcej . Więc prosze nie doszukujcie się tutaj jakiś spraw których wcale nie ma.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Fajne to było,

więc link podaję,niech inni sobie obejrzą:)

http://www.eska.tv/program/weekend_z_jankesem/31/weekend_z_jankesem_jula/1808


Taki Jankes teraz przynajmniej wie gdzie Łomża dzięki JULI :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

na koniec powiem biegiem i na kolana do pani Elzbiety Zapendowskiej prosić aby przyjeła na terminowanie.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ok Valles , ja też nie uważam jej za gwiazdę, ale nie przeszkadza mi aż tak, aby zakładać o niej temat. Dziś co druga to gwiazda. I do tego trzeba sie przyzwyczaić, po co się denerwować. Ale ja tam jestem wychowana na Ryśku Riedlu, może dlatego tak łatwo mi olewać dzisiejsze gwiazdy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Valles jesteś marnym prowodyrem i hajterem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ha ha ua ha CXRSa1 bardzo fajne. A temat załozyłem w celu oceny nowego zjawiska jakim niewatpliwie jest Jula.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Jak widzimy słowo hejter używane jest by określić kogoś niecieszącego sie z cudzego szczęścia, probującego mimo zaistniałej sytuacji oczernić go. Hejterów się nie lubi, gdyż są to zwykłe wypierdki próbujące jakoś uzasadnić sobie to, że są życiowymi porażkami lub że nic im nie wychodzi.

Dlatego, gdy kolega z osiedla znajdzie fajną laskę, po prostu mu ja odbijcie zamiast czekać na moment by go zhejtować ;)

więc zapytam się czy tym masz pojecie co piszesz?

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Valles był/bywa tu taki gay . W chamski sposób probował mnie poderwać więc i Ty próbuj:))) Powodzenia i szczęscia w miłośći Tobie życzę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

eh eh łomżyńskie kmioty i buraki.Co prawda słucham trochę innej muzyki niż tej, którą tworzy Jula, ale zacznijcie szanować tę dziewczynę i Łomżę. Każdy artysta, którego tu wymieniliście na początku- bracia, A.Rusowicz i.t.d. zaczynali od zera. Dajcie Juli szansę. Może i ona ma coś do powiedzenia. A Wy czym możecie się wykazać oprócz opluwania na odległość? Żenada............................................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

tikitaka to co napisałeś wybitnie cię kwalifikuje do zbioru łomżyńskich kmiotów i buraków. Nie musisz nic tu pisac wystarczy ,że się zalogujesz a to słychac widac i czuć.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

a i jeszcze jedno znawco muzyki . Jula nie tworzy żadnej muzyki bo sama powiedziała ,że nie umie na niczym grać . Pisze teksty to których wykorzystuje gotowe podkłady. Więc słuchasz chyba tylko tego co węże pierdzą.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Valles no i cio z tego wynika?:) chłopczyku powoli kompletuj podreczniki do gimnazjum:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Nagle wielcy fani się obudzili, którzy ujawnili się dopiero po jej 1-szej piosence w radiu. Nie wiem, nie interesuje mnie to, bo nie jestem jej fanem ani nie jaram się piosenkami o tym co ktoś wspomniał wyżej - niespełnionej miłości i etc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

nadwornyandrzej i Tobie dziewczyna się nie podoba:)))) hihihi coś z tymi facetami jest nie teges:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

To prawda, zapomniałam o tym CXRSa1 :). A skupiam się głównie na, moim zdaniem, klasykach muzyki. Mówię tu oczywiście o Guns 'n Roses, Fletwood Mac, Pink Floyd, Dire Staits, ostatnio zaciekawiła mnie również Lana Del Rey, zaskakuje mnie swoją odmiennością od dzisiejszych hitów, a jednak jest jak mówisz "na topie". :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ona91 ojej,ojej słuchasz klasyków a nie spostrzegłaś że ta Lana Del Rey to typowy produkt typowa komercha:) Nie ładnie troszku NO, NO;-)
Ona nie umie śpiewać celowo kompozytorzy skomponowali tak nutki żeby ukryć że nie umie śpiewać a odbiorca mam mieć pewność że umie:)) Powaga.

Ja słucham dużo i róznych stylów nie bedę wymieniał bo oooo sporawo jest wykonawców z róznorakiej których uważam za klasyków:) Ja czekałem na to płyte rok czasu Soulsavers The Light The Dead See troche trudnawa muza ale po kilka odsłuchach jest number 1 tego roku :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Dlatego napisałam, że mnie zaciekawiła, nie zauroczyła ;). Przyznasz, że wyróżnia się spośród tego całego techno- popu. Muszę napisać, że bardzo dobry wybór Twojej playlisty :). Ja jednak wolę coś mocniejszego, do tego typu muzyki potrzebuję specyficznego nastroju. Dzisiaj spędzam dzień przy Pendulum i The Prodigy.
Pozdrawiam Cię CXRSa1. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

niech się zapisze do Jak oni śpiewają hehe

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Mika26 masz calkowita racje. Ten kto sie wychowal na Rysku, to wie co w trawie piszczy:) Juz Cie lubie:)


tikitaka dobrze napisala, bo kazdy od czegos zaczyna i wiadomo ze od razu ta gwiazda sie nie bedzie. Potrzeba czasu i checi, jak widac Juli tego nie brakuje wiec z biegiem czasu bedzie sie rozwijala. Tylko bezmozgie osobniki tego nie kapuja.

A Ty Valles jesli tego nie pojmujesz to albo jestes jedenastoletnim uczniem szkoly podstawowej i marzysz byc na miejscu Juli, albo jestes kompletnym durniem. Takie jest moje zdanie. Jestes zwykly hejter i prowokator.

Nie dorzucaj do pieca i nie podsycaj bo wypowiadam sie tu jednorazowo i nie mam zamiaru z Toba zaczynac konwersacji, poniewaz obawiam sie ze sciagniesz mnie do swojego poziomu. No a wtedy to bylby KONIEC SWIATA.



Dziekuje, milego wieczoru zycze.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Valles, swoją wypowiedzią jeszcze raz potwierdziłeś, że jesteś zwykłym kmiotem. Takimi pustymi łbami jak Twój, podobno mają Stary Rynek wybrukować. Nie polemizuj ze mną słonko, tylko przygotuj tornister, bo szkoła już za pasem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Jaaaaaaa piąteczka :) Też cię lubię skoro czaisz te klimaty, pozdrówka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ha ha ha ah jeszcze raz ci napisze bo słuchac to może potrafisz ale czytać ze zrozumieniem nie. Wisi mnie i to powiewa co ty i inni sobie w swych zakutych intelektulanie głowkach myslicie. Jak masz ochote to mozesz mnie polatać i tyle. A twoje pojmowanie dobrej muzyki jest na poziomie disco polo czy wyjacego rapu.

Odnosnie tej polemiki ze mną to ja cię nie prosiłem o opinię widac ostro cię **** swedzi ,że wszedzie ja wstawiasz.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ona91 to ja już wiem ile masz lat szkoda że nie jestem w Twym wieku już żałuje..

Król mistrz on to wymyślił ten gatunek muzy na bank by nie powstał zespół Pendulum czy Chase & Status.

No to niech polecą rytmy z karaibów

http://www.youtube.com/watch?v=x8u7MNG-ug8


A prodiże to juz odrebna historia oni wymyślili gatunek RAVE


ona91 Pozdrawiam mimo że się nie znamy daże Ciebie wielko sympatio;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ona91 aaa dla czego lubisz D'n'B przecież mało osób słucha dub/stepa ,jungle?:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ona91 ten gostek wymyślił ten gatunek i miedzy innymi powstał zespół Pendulum ..


http://www.youtube.com/watch?v=2flzn62jBp4&feature=relmfu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Nie wiem czemu akurat na nich padło. :P Staram się nie zamykać na muzykę i poszczególne jej gatunki. Z każdego potrafię wybrać coś, co mi się spodoba. A jeżeli chodzi o powyższe zespoły, to podoba mi się sposób w jaki obchodzą się z dźwiękami. Nie wchodzę dalej w te klimaty. Interesuje mnie tylko Pendulum i The Prodigy. :)

Wzajemnie CXRSa1 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ona91 taaak hmmm...... to ja bedę od dziś Ciebie słuchał no albo Ty mnie jeśli moje spostrzeżenia bedą godne uwagi OK? Jak kiedyś tam dojdziemy do wspólnego mianownika to wtedy mam nadzieje że będzie miedzy nami Peace and LOve;-) OK
cóś romantycnego tylko i wyłacznie dla Ciebie;-)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vtqZMETI-tw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Peace w moim przypadku był jest i będzie :) A do love... hahaha... wybacz, nie biorę tego nawet pod uwagę :P Mimo wszystko dziękuję ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ona91 hmmm... ale ja miałem na myśli miłość platoniczno bez podtekstów...

ona91 no ja tam nie wiem ale słyszę ten to napewno szuka żony dziewczyny przez internet a powymianie kilku zdań porzez maila nagle się okazuje że to nie prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Jula - młoda, skromna, bardzo sympatyczna dziewczyna. Osoba, która zainteresowania muzyczne okazuje od szóstego roku życia. Artystka, która potrafi dać wielu ludziom radość w tym smutnym, spłaszczonym świecie graffiti. Dziewczyna, która fantastycznie promuje Łomżę. Tworzy sama utwory, które z miejsca stają się przebojami. Ma przed sobą duże szanse artystyczne ...
I co? Okazuje się, że w wypowiedziach łomżyńskich (ale na szczęście nie wszystkich!) internautów dominuje ton zawiści, zazdrości, chamstwa, niezrozumienia świata. To z ich strony padają najbardziej, nie poparte żadnymi argumentami zarzuty. Zupełnie inaczej, niż ma się to w wypowiedziach internautów okolicznych - Ostrołęki, Olsztyna, Gdańska. Wypowiedzi internetowe niektórych łomżan świadczą o absolutnej indolencji ich autorów, braku słuchu muzycznego- że tak powiem, głupoty i parafialnego zacofania. Bo co? Bo dziewczyna odwagę- pozytywnie oczywiście - wychylić się? Bez żadnego wsparcia ze strony nawet władz miejskich! To jest odbiciem typowo polskiej, chamskiej, bezinteresownej zawiści. Podobnie, jak rzecz się ma z młodzieżowym zespołem Masters, który robi furorę w USA, na Litwie, w Europie. A tu, na tym terenie, jest praktycznie nieznany. No bo jakżesz - oni, a nie my? I co, taka Jula ma cieszyć się w sposób uzasadniony życiem, a nie moja np. córka? I to jest to. Świadczy, niestety, o jednym - Łomża oddala się od swoich kulturowych mazowieckich korzeni, a zaczyna przesiąkać negatywnymi niektórymi cechami podlaskimi. Charakteryzującymi m. in. znaną z literatury postać sienkiewiczowskiego Rzędziana.
Nie w takiej atmosferze zaczynali karierę Elwis , Michael, czy choćby twórca "Błękitnej rapsodii". W ich przypadku nie było włodarzy, których stać było tylko na szumne deklaracje o zaangażowaniu w rozwój miejscowej kultury. Nie było w ich miasteczkach dwupoziomowych szkół muzycznych.
W Łomży mamy MDK-DŚT, który mimo przeszkód, wrogości i kłód rzucanych pod nogi jednak coś bardzo dobrego dla kultury tego miasta robi.
Szanowni krytycznie wobec Juli nastawieni internauci - czy potraficie chociaż w przybliżeniu nazwać styl muzyki, proponowany przez Julę?
Jula - trzymaj się i rób swoje. Nie zważaj na przyziemne, wredne sprawy. Nie dopuść, abyś się poddała gawiedzi i zacofaniu. Po prostu - bądż sobą. Bądż łomżnką, bo na to Cię stać. Bądż nadal sympatyczną, skromną dziewczyną, której piosenki nie schodzą z anten ogólnopolskich rozgłośni. Są ludzie, którzy wierzą w Ciebie i życzą Ci szczęścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

jantar5555 rozumiem, że znasz Julę osobiście od 6 roku życia i nadal masz z nią kontakt? Artystami można nazywać Annę Jantar czy Irenę Santor i całą resztę wykonawców tamtej epoki. Dlaczego ? Nie wiem czy miałeś okazję słyszeć współczesne "artystki" na żywo. Kiedyś rynek muzyczny działał na prostych zasadach. Umiesz śpiewać więc śpiewasz. Nie czyszczono głosu itd. Mówisz również o radości, którą Jula dale ludziom. Wybacz, ale nie słyszałam ani jednej piosenki, która byłaby tą radosną... Cytując "Wypowiedzi internetowe niektórych łomżan świadczą o absolutnej indolencji ich autorów, braku słuchu muzycznego- że tak powiem, głupoty i parafialnego zacofania." Że tak napiszę skończyłam szkołę muzyczną i uwierz mi to nie jest muzyka nawet ocierająca się o miano wartościowej. Wierząca też nie jestem, więc tego typu treści możesz włożyć do kieszeni. Przykro mi, ale jeżeli mówisz, że Jula sama tworzy muzykę, to chyba sam w to nie wierzysz. Jak osoba nie mająca wykształcenia muzycznego może tworzyć utwory ? Stoi za tym sztab ludzi znających się na współczesnych trendach oraz PR-owcy, dbający o to, żeby wszystko ładnie wyglądało. Jula zapewne pisze teksty, ale podejrzewam, że profesjonaliści i tak muszą sprawdzić czy ten nadaje się do publikacji szerszemu gronu odbiorców, współgra ze stworzoną muzyką itd.
Tyle moim zdaniem na ten temat. :)
Pozdrawiam jantar5555. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Zaczynają się sypać coraz to bardziej "profesjonalne" posty...może tych którzy by chcieli ale im się nie udało osiągnąć tego co - mimo wszystko - Jula osiągnęła..:) A ja ją podziwiam i zazdroszczę w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

@ ona91
Piszesz bzdury. Juli nie znam osobiście, ani ona mnie. Twoje insynuacje SwiadczA o twoim debilizmie. To, że skończyłaś szkołę muzyczną - prawdopodobnie pierwszego stopnia - o niczym nie świadczy. Nie jesteś w stanie stworzyć oni jednego - w przeciwieNstwie do tej dziewczyny - ani jednego utworu. Poprzez twój wpis przebija zazdrość i frustracja; to nie jest jednak ważne, tak samo jak ty i twoje debiln sądy. Piszesz coś o nazwiskach słynnych piosenkarek: warto wiedzieć choćby to, czego na pewno nie wiesz, że np Irena Santor nie ukończyła żadnej szkoły muzycznej. Pracowała w "Mazowszu", ale na szczęście nie trafiali się na jej drodze artystycznej bbezmózgi w twoim stylu. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

prosze o profesjonalną ocenę a nie obrzucanie tutaj błotem. Dużó piszecie moi kochani krytykańci ale bzdur i wulguaryzmów natomiast zero konkretnych argumentów czy profesjonalizmu. Jak ktoś doszukuje się w tym artyzmu to mu chyba słoń na ucho nadepnął. Pozdrawiam i wyluzujcie jantary i inne.

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

@ sarama vel ona91 vel?

Nie jesteś na tym poziomie, aby z tobą dyskutować o artyżmie czy manierach artystycznych. Już nie przymierzając w muzyce. Nie podoba się - nie sluchaj. Nic nie wiesz, czy mi się to podoba, ale tu chodzi o zupełnie inny wymiar problemu Zrozumieć to - sarama vel ona91 i inne pyszałki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

jantar5555 czy ja mam słuch czy nie to nie tobie oceniać , czy mam wykształcenie muzycznie tez nie. Natomiast ja mogę z czystym sumieniem po tym co piszesz powiedzieć ,ze to ty masz powazne braki w wychowaniu a kultura osobista jest co chyba obca.

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

a na dodatek powiem ci jantar ,że ja wcale z tobą nie mam ochoty dyskutowac bo faktycznie nasze poziomy intelektulane gigantycznie się roznią tobie z poziomu depresyjnych nizin trudno dostrzec i zrozumiec to co ja i inni mamy do powiedzenia. Więc daj sobie spokój i nie pisz tych bzdur. Kup se lizaka albo piwo i postój na parkingu obok Yam Cafe.

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

jantar5555 miło mi czytać o swoim debilizmie :). Jednak to nie ja obrzucam Ciebie epitetami. Znając choć trochę kultury powinieneś wiedzieć w jaki sposób odpowiadać ludziom. Przynajmniej potrafię uargumentować logicznie swoje wybory co do wartościowej muzyki. I masz racje, nie osiągnęłam nic oprócz dostania się na wymarzone studia wyższe, bardzo ściśle związane z rynkiem muzycznym. Więc daruj sobie. I jeżeli piszesz o Santorce powinieneś wiedzieć, że poprzez pracę z zespołem Mazowsze i profesjonalistami w dziedzinie emisji głosu zyskała na tyle dobry szlif, aby po kilku latach wydać płytę i występować na festiwalach. Jula z profesjonalistami pracuje od krótkiego czasu i to słychać. Moim zdaniem powinna najpierw skupić się na priorytetowej sprawie, czyli swoim głosie. Nie wiem czy widzisz zależność między ciężką pracą nad głosem, a zajmowaniem się promocją płyty, co nic wspólnego z tym nie ma. Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie i mam nadzieję, że jednak po przeanalizowaniu kilku koncertów (nie piosenek z płyt) Juli i Artystów przez duże "A" zobaczysz różnicę. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ona91 mądrze prawisz jestem pewien na 100fke że Jula ma głos do trip-hopa:) A pop to troche płytki gatunek A ZAWSZE TRZEBA IŚĆ NIE Z PRĄDEM TYLKO POD PRĄD I POZA NAWIASY:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Dokładnie. Jeżeli już powinna zająć się bardziej ambitną muzyką, gdzie trafia do mniejszej ilości słuchaczy, ale przynajmniej robi coś wartościowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ona91 Jesteś Wielka mieszkamy w Polsce B a odbiersz muzę Tak jak ./ To się już rzadko zdarza,żeby znaleść chociaż kogoś podobnego do Ciebie jk wiem że Jesteś jedyna na świecie i mie ma szans żeby doszukiwać u innych kobiet Twoich cech charakteru itp.

A w tej chwili tego słucham bo coś mnie wzieło na to

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=ZFwnlCudeC0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

0.11.30 Gostek wymiata Girl I Love You

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=TqYA7uJUbqE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

bla bla bla, tak czy siak ona91 przyznaj że żal ci za tyłek ściska że to nie ty tylko ona dostała tę szansę od losu...teraz nie pozostaje ci nic innego tylko krytykować - a to to a to tamto..

Ja też jej zazdroszcze ale jak już pisałam w pozytywnym tego słowa znaczeniu...:) Niech dziewczyna bierze z tego nędznego życia to co najlepsze..powodzenia Jula :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Kama30 nie kłam wstałaś lewą nóżką z łóżka dziśiaj i stąd ta treść Twego postu;-) Nie gadaj ktoś Tobie też czegoś zazdrości i chyba nie robisz z tego wielkiego HALO:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

jest juz płyta posłuchamy i ocenimy . Ciekawe czy jest na niej tych 15 piosenek czyli cały dorobek twórczy Juli.

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

rodzimy show biznes jest szybki. W sytuacji gdy Doda się wypaliła i młodziez bkiem patrzy na jej piosenki nie ma nikogo ciekawego na horyzoncie nia ma zarobku czyli kasy. Tak więc taka Jula z ilomaś tam otwarciami w necie to skarb czyli złote runo dla takich cwaniaków z show biznesu. Tylko głupek by pozostawił taką okazję , kasę trzeba kosić gdzie się da . Nie wazne ,ze z emisja głosy marnie, że czasami nie te dzwieki wydaje co trzeba. Ważne ,że młodzi to łykają a jak łykaja to kupią. Tak więc szybkciutko porawia się technicznie to co nie jest do przyjecia i mamy więc nowa płytę. Posłuchamy więc i ocenimy

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.



falta la trompeta de botella de plástico :)

http://www.youtube.com/watch?v=BxQSEvHdyjQ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Kama30 przyznam jest mi żal, tylko nie wiem czego. Nigdy nie myślałam o jakiejkolwiek karierze i babraniu się w show biznesie. Nie jestem desperatką, żeby łapać się czegoś, czego dobrze nie robię. Wolę spędzić całe życie przy pracy, która będzie mnie inspirować i podrzucać mi nowe pomysły. Nie potrzebuję łapać się brzytwy, żeby jak najwięcej ludzi pokochało to co robię, bo od tego zależy moje być albo nie być. Teraz na tym skupia się cała sława. Na poszukiwaniu źródła zysku, którym w tym przypadku jesteś Ty. :) Jeżeli jesteś stworzony do tego, by przeżyć max 20 lat na scenie, to spełniaj się w tym. Mało jednak dzisiaj takich gwiazd, które te 20 lat przetrwają. Najlepszym przykładem jest tu wspomniana przez Sarama, Doda. Zaczęła z wielkim hukiem, zyskała masę odbiorców, a teraz ? Teraz praktycznie nie istnieje w tym światku. :)
CXRSa1 dzięki bardzo ! Słucham z zachwytem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ona91 ale masz argumenty..wychodzi na no ze Jula dopuściła się strasznej zbrodni bo..robi coś w czym Twoim zdaniem się nie odnajduje..:D A ja jestem przykładem że dałam się tak jakby na to nabrać... dziwne ideologie.. :) A niech sobie pobędzie bodaj rok na scenie i co z tego, nie musi być gwiazdą wielkiego formatu jak np Madonna... Nie długo wy będziecie sławni bo opublikują gdzieś te wasze pełne zawiści wypociny jako "wsparcie" łomżyniaków dla Juli..:)
P.S chyba ta twoja praca słabo Cię inspiruje że udzielasz się w tym temacie pisząc te bzdety...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Kama30 gdybyś z uwagą czytała poprzednie posty wiedziałabyś, że pracy jeszcze nie mam, studiuję. Właśnie uważam, że nie odnajduje się na tyle dobrze, żeby brać udział w festiwalach. I najwyraźniej jesteś tego przykładem, ponieważ, jak już wspominałam jantar5555, wersje koncertowe są na poziomie nie zasługującym na miano płyty. Brakuje jej szlifu. Płyta to nie prawdziwy głos tylko szereg komputerowych poprawek i korekt. Idź proszę na koncert, posłuchaj, porównaj to z materiałem na płycie. Może wtedy dojdziesz do wniosku, że to nie jest "gwiazda" na festiwal w Opolu, jak również każdy inny. Prawdziwi Artyści, którzy mieli zaszczyt wystąpić na Opolskiej scenie nie nagrywali płyt, na których był głos poprawiany komputerowo. :)
P.S Wróć do kilku poprzednich postów, może bardziej zrozumiesz o co mi chodzi. :)
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Ale was boli, że dziewczyna, która pewnie słabo śpiewa, osiągnęła więcej niż wy razem w całym życiu osiągniecie.
Ja nie jestem fanem, nie odpowiada mi i nie słucham, ale to nie powód żeby jej obrabiać tyłek. Życzę jej powodzenia, żeby wam jeszcze bardziej żyły wyszły.

Na pewno należy się jej większy szacunek, bo coś sama stworzyła, a nie lata po X Factorach pokazać jak ładnie śpiewa i żeby inni zrobili całą resztę.
Ładnie śpiewających odtwórców jest mnóstwo i nie są to żadni artyści. Sztuka to stworzyć repertuar, ona to zrobiła, ma swoich odbiorców i co w tym złego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Julia to sobie istniała i pisała teksty do gotowych podkładów muzycznych. Show z Juli to robią cwaniacy którzy wiedza jak zarobić kasę i nie wazne czyim koszyem.

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ona91 - nie bądź zawistna bo to zła cecha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Autor: sarama

....
Typową cechą typowych parafian z wiochy (chodzi, oczywiście o mentalność, nie miejsce zamieszkania) jest bezinteresowna zawiść, nieumiejętność pogodzenia się z brakiem dowartościowania, poczucie krzywdy spowodowanej kretynizmem i żądza odegrania się na innych i na całym świecie. To przebija w poście jakiegoś saramy. Nie liczą się inni. Tenże internauta uzurpuje sobie prawo do narzucania innym swojego gustu, płaskiej oceny, konieczności nieliczenia się z opinią większości. Na koniec nie czucia się dumnym z tego powodu, że ta dziewczyna jest z Łomży- miasta znanego z ksenofobii i jednak nie bez racji, jak się okazuje, nazywanym grajdołkiem. Przez takich, jak jakiś tam zblazowany sarama czy ona91. Na jedno wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

serdecznie ciepłe pozdrowienia dla jantar5555 - cycu nie wiem jak będziesz zaklinał rzeczywistość z wróbla orła i tak nie zrobisz .

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

czekam na Bitwe na głosy tam to dopiero będzie ubaw.

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Sarama, wiesz, to program rozrywkowy więc dramatu zapewne nie będzie..:) Napewno bedzie fajnie bo Jula to ciekawa osoba :) I do tego nasza łomżynianka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

pod nikiem jantar kryje sie jula, i sie broni. Dla mnie Bednarek to gwiazda sezonu a jula to juz wogle nie bedzie o czym gadac w nowym roku.A w ogole co to za nazwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

ona91 ja Tobie dziękuje że podobał się te dżwieki.. Hmmm jeszcze można odnaleźć/ spotkać pokrewne duszę:)
A słuchham doś sporawo ale wolę UK/ to mi śie w brytyjczykach podoba że tworzą zajefajną muzę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Głosowałem rzecz jasna tak jak każdy kochający to nasze piękne miasto Łomżę , czyli na Julę. Nie ważne , że , czy ,ale gdyż miasto to potrzebuje nowego powiewu świeżości , promocji a ja sam też jestem mu coś winien więc głosowałem na Julę czyli na Łomżę. To tak dla tych którzy zaraz rozpoczną na mnie totalny atak za brak poparcia dla swoich. Przeczytałem wszystkie na tym forum wątki dotyczące Juli jak również przesłuchałem jej nagrania oraz publiczne wypowiedzi. Dzisiaj całość dopełniłem obrazem występu jej i drużyny w programie Bitwa na głosy.
Nie ulega żadnej wątpliwości ,że w przypadku tej młodej dziewczyny mamy do czynienia z samorodnym talentem a jednocześnie z osobą skromną , szczerą która w mgnieniu oka z pozycji sprzedawcy w sklepie z odzieżą staje się gwiazdą. Ten fakt poraża ją samą jak i też tych którzy dotychczas żyli obok niej , przechodzili i to w sposób mniej lub bardziej pozytywny. Co prawda usiłuje się w tym wszystkim odnaleźć pozostając przy tym taką jaką była dotychczas i jakimi wartościami kierowała się w swoim życiu. Te cechy wyraźnie akcentuje w każdej ze swych publicznych wypowiedzi. Cóż pozostaje w to uwierzyć i życzyć wytrwałości. Decyzja o przekazaniu ewentualnej wygranej na cele miejscowego hospicjum usuwa wszelkie wątpliwości w tym zakresie i wzmacnia składane przez nią deklaracje.
Wiele wątpliwości i komentarzy budzi warsztat czyli profesjonalizm tej młodej wykonawczyni a jednocześnie już laureatki prestiżowych nagród które zdobyła tego lata. Nie ulega żadnej wątpliwości , że z tym jest skromnie bo jak sama oświadczyła nie posiada żadnego wykształcenia muzycznego , nie komponuje , korzysta z gotowych podkładów muzycznych które ściąga z internetu a pisze jedynie do nich teksty które sama śpiewa i nagrywa , jak to sama powiedziała na jakimś tam najtańszym mikrofonie. Ten najtańszy mikrofon to akurat nie żadna ujma tylko jeszcze raz podkreślenie wyjątkowej i szczerej skromności tej osoby. Ze śpiewem też nie jest najlepiej ale już na płycie i koncertach w towarzystwie chórku , śpiew ten brzmi całkiem przyzwoicie . Rzecz jasna współczesna technika nagrań czy realizacji dźwięku na żywo robi swoje.
Na czym więc polega fenomen Juli? Wydaje mnie się ,że odpowiedź jest dość prosta ale to tylko złudzenie bo po namyśle trudno o odpowiedź . Nie ulega wątpliwości , że miejsce i tematyka tekstów pisanych do podkładów muzycznych przez Julę w zasadzie banalnie naiwnych w znacznym stopniu przyczyniły sie do zaistnienia jej fenomenu. Z banalnymi tekstami które często wizualizowane są równie banalnymi obrazami w postaci zrobionych do jej utworów teledysków identyfikuje się chyba z 90% bywalców feceboka płci pięknej w przedziale wiekowym do 15 lat . No ale czy to wszyscy? Pozostanie tylko przy tej grupie odbiorców byłoby wielkim uproszczeniem bo jest też wielka rzesza facebokowiczów którzy w tych piosenkach dostrzegli coś nowego , melodyjnego ,świeżego na zatęchłym rynku muzycznym naszego kraju. Otrzymane ostatnio nagrody wyraźnie to potwierdzają. Internet stał się alternatywnym miejsce gdzie tego typu twórczość może sobie każdy publikować a także miejscem do wyławiania złotych rybek dla łowców talentów i wszelkich tuzów show biznesu wietrzących łatwy zarobek. Tak więc 12 milionów wejść na konto to dostateczny ślad dla rekinów show biznesu głodnych dużej i nowej kasy. Wszak nawet dająca pewny do tej pory zysk Doda schodzi na psy w efektach sprzedaży płyt czego dowodem było mizerne zainteresowanie jej pobytem u na nas w mieście , w Media Ekspert. Niech tylko 5% z tych 12 milionów kupi jej płytę to już sukces na rynku muzycznym ,złota płyta i kasa . Tego żaden zahartowany w bojach rekin show biznesu nie przepuści. I tak w mgnieniu oka skromna dziewczyna o pseudonimie artystycznym Jula ląduje w studio , nagrywa ,startuje na festiwalu gdzie zasłużenie zdobywa nagrody i wydaje pierwszą swoją płytę. Kasa czyli oglądalność marniejącej telewizji publicznej skutecznie motywuje twórców programu Bitwa na głosy do powielania sprawdzonego sukcesu Kamila Bednarka. Dwanaście milionów odsłon na faceboku plus zdobyte świeżno nagrody jest darem z niebios dla głodnych kasy i oglądalności twórców programu. Jula fakultatywnie ląduje więc w tym programie w charakterze zawodniczki , ekspertki , nauczycielki zespołu. Kariera młodej dziewczyna nabiera więc przyśpieszenia ale wraz z nim pojawiają się krytyczne głosy. Niektórzy wręcz wprost na forach pytają " jak osoba która sama nie umie śpiewać ma nauczać innych " , wskazują na jej niedostatki w zakresie wykształcenia muzycznego czy braki emisji głosu. To oczywiście spotyka się z miażdżącą czasami wulgarną krytyką fanów młodej wokalistki. Ona sama w pewnym momencie pęka i piszę post na forum 4lomza.pl który nic nie wyjaśnia ani w niczym właściwie jej nie pomaga. Kariera pędzi a wraz z nią przygotowania i nagrania do programu Bitwa na głosy. W między czasie w internecie pojawia się materiał w postaci wywiadu z Julą gdzie na pytanie czym kierowała się przy wyborze swojej drużyny pada bardzo charakterystyczna odpowiedź świadcząca o tym ,że Jula ma świadomość swych niedostatków a jednocześnie usiłuje wybrnąć z sytuacji mimo to fatalnie. Otóż odpowiada ,że podstawą jej oceny była szczerość . I tu pytanie jak można tą szczerość ocenić w czasie castingu? No ale cóż w tej sytuacji miała odpowiedzieć? Pozostawiam to bez komentarza bo sprawa jest jednoznaczna. W napięciu oczekujemy na emisję programu Bitwa na głosy. No i mamy pierwsze wykonanie znanego przeboju Juli. Idzie ładnie i gładko. Łezka kręci sie w oku bo to przecież jedna z nas , łomżyniaczka , może i na miarę śp Hanki Bielickiej. Nerwowo więc z wielkim skupieniu wystukuje sms z nr 8 , sprawdzam czy sie nie pomyliłem i wysyłam na numer 7350. Podejrzewam ,że w tym samym czasie tysiące łomżyniaków i mieszkańców powiatu robi to samo. W międzyczasie mam okazję poznać casting na uczestników drużyny Juli . Wielką sympatię budzi we mnie młoda dziewczyna która cieszy się z obywatelstwa które otrzymała od naszego kraju a ja cieszę się ,że w tym kraju choć raz urzędnicy zrobili coś dobrego dając obywatelstwo polskie tak wartościowej osobie. Podobne emocje budzi we mnie mała dziewczyna gdzieś z głębokiej wsi ale śpiewająca pięknie i o cudownej duszy. I mamy drugi wykon jak to się teraz mówi modnie i profesjonalnie. A tu kicha słucham i uszom nie wierzę. Śpiew nie tylko nie czysty ale i na pół gwizdka czyli bez jaj. Ocena jurorów oczywiście nie pozostawia żadnych złudzeń i jest krytyczna i to bardzo. Jagielski mówi wprost do egzotycznego wykonawcy aby lepiej zrobił jakby przestał w ogóle śpiewać bo od początku do końca fałszował podobne uwagi ale mniej intensywne skierowano do wokalistki. Ja w tym miejscu chciałem się zapytać czy na próbach Jula tego nie słyszała albo może słyszała tylko nie rozumiała. Może przedobrzyła czyniąc głównym wykonawcą tego wykonu dość egzotyczną osobę? Może bycie trendy i bardziej wizualna niż merytoryczna ocena pchnęły Julę do tej decyzji? Wszak udział egzotycznego zawodnika w drużynie nie zawsze jest gwarantem strzelenia gola i wygrania meczu. Widać jednak w tym przypadku mimo ostrej krytyki ( Węgorzewska wyraźnie wskazała kto był najlepszy a kto głosami pospólstwa wygra) wynik meczu był odwrotny i drużyna Juli wygrała. Dla mnie to pyrrusowe zwycięstwo a jednocześnie budzące wątpliwość do tak podkreślanej szczerości. W tym zespole ma Pani osoby wykształcone muzycznie posiadające doświadczenie i umiejętności. Dlaczego tej roli nie powierzyła Pani młodemu wokaliście z klubu Pop Art nie znam nazwiska taki niski , krepy z kręconymi włosami ? Chłopaka słyszałem w czasie występów w tym roku na rynku miasta. Niesamowity głos , dynamika wykonania, facet śpiewa dosłownie całym ciałem. Dlaczego nie oparła Pani występu na tych wokalistach i dziewczynach od Pani Magdy Sinof ? Czy nie za bardzo poszła Pani na chwytliwą łatwiznę ? Czy też oparła sie Pani na swoim "profesjonalnym" warsztacie?. Przepraszam za złośliwość ale ten drugi wykon mnie bardzo zdenerwował i wzbudził wątpliwości co do Pani szczerych intencji. Mam nadzieję ,że będzie to dla Pani nauczka i mimo faktu ,że Pani dzisiaj wygrała pomyśli Pani o jutrze i wróci do deklarowanych wartości.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Julia gwiazda dwóch piosenek.

Fantic.... Bravo. Dokladnie to samo odczulem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org