piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

z ktorego nie mozna sie wydostac ani dostac!!!!!!!!!!!! Najwazniejsze ,ze dla "warsiawiakow" zrobili dojazd a reszta holoty jak sobie chce !!!!!!!!!!! Przed chwila rozmawialam z informacja "lotniska Modlin" jak to teraz szumnie sie nazywa!!!!!!Kiedy wreszcie ***** bedzie PANIE WOJEWODO LOTNISKO DLA EMIGRANTOW Z OKOLIC bIALEGOSTOKU I OKOLIC ------------KIEDY!!!!!!!!!!!!!?????? TLOMOKU PO!!!!!!!!!!!! W DUPIE MAM Z,E MNIE MOZE ZARAZ DO SADU ZACIAGNIESZ!!!!!!!!!!!!!! jEST5 SZCZYTNO DLA SZXPIEGOW TO ***** CHYBA NAJWYZSZY CZAS ABY BYLO DLA NORMALNYCH LUDZI!!!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Jeszcze raz, spokojnie. Policz do dziesięciu, uspokój się i napisz jeszcze raz o co chodzi. Ale tym razem bardziej logicznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Co się stało?
Pewnie nie ma jak się dostać na lotnisko bo nic tam z Łomży nie jeździ oprócz prywatnych osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

bylo siedziec w domu a nie sie włoczyc samolotami jak Himilsbach z Maklakiewiczem jak wygrali 17 mln w lotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Jak chcesz to 200 zł i jestes na lotnisku. Znajdź do tego kilka osób, które będą chciały też dojechać to koszt rozłoży się na was wszystkich. Transport vanem 7 osobowym. Najlepiej jechać w 4 osoby to i bagaży dużo wejdzie a koszt za osobę 50 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

: Indar chcesz abym byla spokojna??!!!Nie mam w tej chwili nerwow ale kurawa ILE LAT MOZNA ROZMAWIAC O LOTNISKU W B-STOKU LUB OKOLICACH ILE??!!!!!!!!!!!!!!W nasza strone nawet jakiegos busa czy woza konnego nie ma!!!!! !mmisiek1 masz w tej chwili transport z modlina kurwiego dolka tz. "lotniska" do lomzy? slucham ciebie uwaznie!!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

a moglbys podac namiary na ten transport za 200 zl na lotnisko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Modlin to dziura i bezpośredniego autobusu nie będzie, dla 20 osób tygodniowo.

I rzeczywiście masz dziewczyno problem!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

z okęcia do łomzy autobusy jeździły prawie puste, wiec z modlina tez beda jeździły. jednak nie aż tyle co z okęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

ile mozna rozmawiac o lotnisku ------------ILE????!!!!!!!!!!Rzeszow , Lublin , Kielce (TAKIE SAME ZAGLEBIE BEZROBOCIA ALE JAKIES LOTNISKO MAJA !!!) ------------ale BIALYSTOK ??? ***** DUMAJA!!!!!!!!!!! ZAPIERDOLILI FORSE Z BYLEGO LOMZYNSKIEGO , SUWALSKIEGO I SAMI SIE "URZADZAJA" taka sytuacja jak po likwidacji woj. gdzie dostali kase to przynajmniej kilka ulic sobie sledzie zrobili!!!!!!!!!!Niedlugo to oglosza likwidacje LOMZY - NIC TAKIEGO NIE MA!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Takie są skutki oszczędzania, trzeba było kupić bilet na Aerlingusa lub na coś równie godziwego i przylecieć do Warszawy, a nie teraz użalać sie na forum.Ja nie poleciał bym do Modlina choćby bilet był o 50E tańszy ! Tak więc gratuluje odwagi :]

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Spokojnie. Od ok. dwóch lat słyszę o planach lotniska w okolicy Jeżewa. Jeszcze tylko kilka protestów ekologów, kilka przetargów, wykupu gruntów i będzie rzut beretem od Łomży.

A na marginesie: co z lotniskiem przy Grobli Jednaczewskiej? CUMULUS się rozmyślił?
Tam to i na piechotę by zaszedł.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

: darkwarez posiedz tam jeszcze troche to bedziesz jechal kucami - bo przejezdzajac przez cala wyspe widzialam tylko kuce!!!!!!!!!!! cale ulice zasrane!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Chyba u ciebie na wiosce te kuce na ulicy????? Nie pomyliłaś się??Polsce jeszcze bardzo daleko do czystości która panuje w Irlandii!
Doprawdy chyba coś ci się przyśniło.

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Ale jaki problem dojechać na dworzec centralny w Warszawie a później z niego autobusem do Modlina ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

darkwarez tak na twoje nieszczesie sklada sie ,ze przejechalam cala wyspe wzdluz i wrzesz - a cos takiego widzialam w Szanon(pisze fonetycznie) nie alfabetycznie do Galawey i do promu :))) i nie wiem czy tak trafilam? -chyba byly jakies targi a tych koni naprawde na ulicach ,chodnikach ---w zyciu tyle koni nie widzialam:)) miesiace przelom kwietnia-maja.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

rzepicha jak chcesz to właśnie ja mogę zawieźć za 200 zł do Modlina.
kaka jeśli pytasz o transport to tylko do Modlina za 200 zł. Na Okęcie 250zł bo więcej korków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

to trzeba bylo samochodem sie wybrac albo pociagiem a nie teraz pier....c o dojazdach na lotnisko..nie zapominaj ze modlin niedawno otwarty wiec zanim sie rozkreci minie troche czasu..a ze nie ma w lomzy ani w podlaskim lotniska...hmmm po co ma byc skoro stad 5 os na krzyz lata reszta woli samochodami lub pociagami tak jak ja sie poruszac

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Tanie linie wcale nie takie tanie ,jak doliczyny dojazdy ,caly dzien zmarnowany,godziny odlotow .pomylka . Na 4 lomza byly ogloszenia transportu tel. 668-381-867

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

no,no jak teraz wszyscy pomadrzeli -----------pytalam m-c przed !!!! martuchnam to ty przestan pierdolic!!!!!!!!!! jak sie otwiera lotnisko TO INFRASTRUKTURA TEZ MA BYC A NIE NA POL GWIZDKA!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Przecież koń w kieszonkę nie nasra robi to gdzie musie podoba, a że była parada z udziałem koni to i kupa gówna została, ale nie znaczy to że jest tam tylko pełno kucy! i powiem ci więcej gówno wiesz o tym kraju, i nie sądzę żebyś zjeździła go wzdłuż i wSZerz bo sam tego nie zrobiłem a jeździłem bardzo dużo.Tak więc jeśli ci się tu nie powiodło to nie przyjeżdżaj i nie wąchaj tych "kucy" , a przede wszystkim nie obrażaj.

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

darkwarez nie rzucaj sie :))) bo akurat to bardzo mnie sie podobalo:)))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Czego wy się spodziewaliście, że z takiego wypizdowa jak Łomża z ~65tys mieszkańców autobus rejsowy do Modlina będzie jeździł? Podrzędnego lotniska dla low costów? Jak jest się przygłupim i nie potrafi dojechać z lotniska na dworzec wschodni to bardzo przepraszam na stronie lotniska jest wszystko opisane. Wybierasz człowieku tanie lotnisko to licz się z tym, że dojazd będzie taki sobie.

Swoją drogą Modlin to straszna dziura, stodoła postawiona w której jeszcze nic nie ma, jak stamtąd odlatywałem to nawet działał tylko jeden kibel męski. Nie ma kawiarni czy sklepów bezcłowych nie ma ***** nic. Nawet gazety nie kupisz. Tylko automaty z piciem i batonami (ceny adekwatne do miejsca). Na zewnątrz jest budka która sprzedaje jedzenie, kanapki mają dobre i co śmieszniejsze zrobione przez LOT catering...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

65 tys to tylko na papierze mieszkancow jest realnie to moze z 55tys w Lomzy mieszka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

przecież w Łomży ma być lotnisko na groblach jedn. :):)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

tylko czemu kurwi dołek?
Dziewczyn tam ,,pracujących,,żadnych nie widziałem.
Chyba, ze na biegu w kibelku laskę obciągają.;-)
Rzepka, ile biorą?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

to prawda bo duzo osób podróżuje i pracje za gramicą kraju. Kto wie czy z podlaskiego lub warminsko - mazurskiego akurat nie najwiecej lata za granice do pracy. Więc takie lotnicko jest tu poitrzebne bo ruch po prostu zwyczajnei wzrasta. Czemu my z tego regionu musimy jechac po 10 km do najblizszego lotniska .

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Tanie loty się skończyły już.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Tanie loty są nadal, ale jak zarezerwujesz sobie bilety wcześniej! Mi rybka czy to modlin czy Okęcie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

prosze zachowac spokuj bo prad wyloczo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Gdyby Lomza byla wojewodztwem NAPEWNO DOGADALABY SIE Z SUWALKAMI I OLSZTYNEM - I MIELIBYSMY LOTNISKO!!!!!!!!!!!! ale z zadufanymi durniami z BIALEGOSTOKU z ktorymi po polsku nie mozna sie dogadac - to o czym mowa??? NAPEWNO NIE!!!!!!!!!!!!1 zreszta widac skutki!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Logiczniej byłoby zainwestować w szybkie połączenia kolejowe a nie w lotnisko do którego wiecznie musielibyśmy dokładać kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Modlin wygląda kiepsko tak samo jak i dojazd...ale poczekajmy co będzie dalej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Konie to powszechne hobby irysow, pozatym czesto sa wystawy stad tyle koni moze?

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

rzepicha czasem watpie ze jestes kolo trzydziestki i masz dzieci...

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Autor: rzepicha (---.elomza.pl)
Data: 06-08-12 08:17

Gdyby Lomza byla wojewodztwem NAPEWNO DOGADALABY SIE Z SUWALKAMI I OLSZTYNEM - I MIELIBYSMY LOTNISKO!!!!!!!!!!!! ale z zadufanymi durniami z BIALEGOSTOKU z ktorymi po polsku nie mozna sie dogadac - to o czym mowa??? NAPEWNO NIE!!!!!!!!!!!!1 zreszta widac skutki!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon


Zgadzam się z tobą

Kurczak1980

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Taaaaaaaaaaak i jeszcze metro powinni zbudować, wystarczą 3 stacje: Południe, Łomżyca i Mleczarnia Piątnica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

belfer coz takiego by sie stalo , gdybys mial normalne polaczenie?? tak duzo wymagam?LOmza na koncu swiata lezy? a moze wg. Ciebie drogi dojazdowe w kierunku Lomzy zaorac i ok! i wyjazd tylko za specjalna przepustka ! Pasi?!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

nooo, pojechalam i wrocilam ! Jechalam przez Wyszkow ,trzymalam sie drogi nr. 62 dobrze ktos tu napisal. Mam prosbe do oglaszajacego sie w sprawie ewentualnego dowozu ------------widzialam dzis tyle rejestracji z bylego lomzynskiego i bialostockiego :)))))))))))) Naprawde rozszerz swoje ogloszenie a klientow napewno bedzie duzo!Zaryzykuj nawet platne na 4lomza!! Okoliczne miejscowosci np. Jedwabne ,zambrow -specjalnie " przepytalam" a to cale towarzystwo o 4 rano w Modlinie:) jak i ja owszem:)

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Dojazd jest prosty.Wystarczy jechać na ostrołęke i kierować się na Nowy Dwór Maz. z Nowego Dworu to już rzut beretem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ":Lotnisko Modlin-kurwi dolek"""""""""

Witam,

Wszystkich lecących z Modlina zapraszam do pozostawienia autka na Naszym parkingu AIR-PARK Ma-Pa. Znajdujemy się przy drodze nr 62 - zdecydowanie najlepszy dojazd dla forumowiczów - mamy wielu klientów z Białegostoku, Łomży, Ostrołęki ...

Strzeżony- monitorowany- zamknięty !

Najlepsze ceny przy Lotnisku w Modlinie - kawa i herbata gratis !

Na hasło 4lomza - 10 % rabatu !

503 042 041 www.air-park.pl

Prywatny parking przy lotnisku Modlin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \":Lotnisko Modlin-kurwi dolek\"\"\"\"\"\"\"\"\"

To trochę śmieszne z tymi stawkami, ale robią rzeczywiście w konia. Akurat my jechaliśmy na lotnisko ponad 60 km, niewiele więcej zapłaciliśmy za busa od Dar-trans, tylko że to była grupa kilkunastu osób. Za każdym razem wolimy zorganizować sobie ten dojazd na własną rękę - bo nawet parking na 7 samochodów kosztowałby znacznie więcej. Poza tym - nikt nie musi myśleć o tym, że kolejnego dnia prowadzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \":Lotnisko Modlin-kurwi dolek\"\"\"\"\"\"\"\"\"

A najlepsze jest to, że nasz kochany minister mówi o budowaniu kolejnego lotniska pomiędzy Wawą, a Łodzią. Jaki jest cel budowania kolejnych lotnisk w sytuacji, kiedy te istniejące nie mają wystarczającego obłożenia? Gdzie logika? Zobaczcie - http://www.inzynieria.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \":Lotnisko Modlin-kurwi dolek\"\"\"\"\"\"\"\"\"

Ja tam kojarzę, że na Modlin można się dostać tym busem. No ale może się nie znam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \":Lotnisko Modlin-kurwi dolek\"\"\"\"\"\"\"\"\"

Codziennie bez problemu można dojechać z \"Żakiem\" z Łomży do W-wy Modlin i z powrotem, co najmniej 5 czy 6 połączeń. Odjazd z Dworca PKS w Łomży. Mają tam kasę, ale bilety można zamówić i kupić on-line. Nie ma co narzekać.
A lokalne lotniska w innych województwach straszą.... brakiem klientów. To samo będzie w woj. podlaskim. Budżety samorządów takiego obciążenia jakim są koszty utrzymania takiej fanaberii jako lotnisko, nie wytrzymają. Lepiej ta kasę na utrzymanie szpitala czy szkół przeznaczyć niż na nieużyteczne \"terminale\" w polu.
http://zakexpress.com.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \":Lotnisko Modlin-kurwi dolek\"\"\"\"\"\"\"\"\"

Popieram jest połączenie z Łomży na lotnisko Modlin trzeba troszkę się rozejrzeć w Internecie popatrzeć i można bez problemu dotrzeć i wrócić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \":Lotnisko Modlin-kurwi dolek\"\"\"\"\"\"\"\"\"

po co do MODLINA 100 K pod nosem piękne lotnisko w Szczytnie . Międzynarodowe kazdego dnia połaczenie na razie do Londynu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org