sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Cześć i Chwała Bohaterom"

Droga redakcjo 4lomza.
W swoim artykule narzekacie na słabą frekwencję podczas wydarzenia, jakie wczoraj miało miejsce w godzinach popołudniowych na starym Rynku.
Ale czy to nie Waszym zadaniem jako portalu informacyjnego powinno być poinformowanie społeczności naszego miasta o planowanym zgromadzeniu?
Mój zarzut nie dotyczy tylko tego przypadku. Zbyt często o ciekawych wydarzeniach informujecie nas - czytelników dopiero po fakcie, opisując co ciekawego działo podczas różnych imprez kulturalnych.
Jeżeli Wy Wiecie co w danym dniu czy godzinie będzie się działo ciekawego w Łomży lub okolicach, proponuję wcześniej informować, a nie pisać jak to mało ludzi się zjawiło.

P.S. A kibicom ŁKS gratuluję pomysłu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cześć i Chwała Bohaterom"

Była to inicjatywa kibiców ŁKSu i na ich stronach można było o tym przeczytać
www.elkaesiacy.net/forum

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cześć i Chwała Bohaterom"

bo ten postal nastawiny jest na takie skandaliki - wiele postow jest kasowanych ale posty o tresciach obrazliwych czy rasistowskich maja sie tu dobrze. Administrator tego n ie kasuje oczekujac chyba na koloejna interwencje prokuratora bo ma wowczas darmowa reklame. Zwroccie uwage ,ze wiele postow jest kasowanych a te ktore moga stanowic podstawe skandalu to widnieja na tym forum do dzisiaj przez kilka lat. Moim zdaniem to administrator winien odpowiadac za to co jest publikowane na tym forum podobnie jak i ten co publikuje. Tym bardziej ze stosowana na tym forum przez admina praktyka wskazuje ze on to czyni swiadomie.

Valles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cześć i Chwała Bohaterom"

Ten post nie miał na celu obrazy nikogo, tylko zwrócenie uwagi na to, że powinno nagłasniać się także to co będzie a nie tylko to co sie wydażyło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cześć i Chwała Bohaterom"

Jak wejdzie ACTA to admin bedzie co rusz ciągany po sądach:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cześć i Chwała Bohaterom"

Też uważam, że fajnie by było, gdyby była na 4lomza rubryka w stylu "Co się będzie działo". Często frekwencja na różnych imprezach jest mała po prostu dlatego, że nikt o nich nie słyszał, nigdzie nie było zapowiedzi. Ja sama często jestem "zła", że o jakieś imprezie słyszę po fakcie, a sama chętnie bym w niej wzięła udział.
Także może napiszcie nie tylko reportaże z imprez, które się już odbyły, ale także zapowiedzi tych imprez? Wtedy frekwencja będzie na pewno dużo większa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cześć i Chwała Bohaterom"

Na stronie 4lomza.pl jest przecież kalendarz, do którego k a ż d y może wpisać wydarzenie.
Sama często z niego korzystam, żeby dowiedzieć się, co w Łomży będzie się działo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cześć i Chwała Bohaterom"

Autor: HokusPokus (---.lomza.mm.pl)
Data: 02-08-12 11:51

Była to inicjatywa kibiców ŁKSu i na ich stronach można było o tym przeczytać
www.elkaesiacy.net/forum

Kibicuj Lokalnej Drużynie-Wspieraj Rodzimy Browar !

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Nie każdy jest kibcem ŁKS-u a tym bardziej nie każdy czyta wasze forum.

Takie informacje powinny być podawane na stronie głównej , ja wczoraj na ten przykład o 16.45 wychodziłem ze starego rynku . Zz chcęcią bym został i dołączył gdybym wiedział że takie wydarzenie będzie miało miejsce.

Wydaje mi się że 4lomza coraz bardziej daje d..py z ważnymi informacjami a bawi się w publikowanie pierdół na stronie głównej .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cześć i Chwała Bohaterom"

o zobacz Beth, to nie wiedziałam, że tu jest jakiś kalendarz. To idę się rozejrzeć i poczytać co ciekawego w Łomży będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cześć i Chwała Bohaterom"

1. Rubryka na 4lomza.pl- jako największy portal łomżynski powinien mieć na widoku faktycznie zakładkę co się będzie działo- ten kalendarz jest kiepski ale to tylko taka mała sugestia

2. Maruda od 16:00 praktycznie zaczynali zbierać się ludzie o 16:45 była TV, 4łomża i cała grupa kibiców wiec na pewno musiałeś być wcześniej

3. To fakt może to i nasz błąd że nie daliśmy wcześniej informacji choćby tutaj
ale sam wiesz jak jest, uwierz mi że akurat w wątku który zachęcałby do przyjścia nie chciałbym czytać który kebab jest lepszy bądź masakra...

Na następne akcje na pewno będziemy starać się informować szersze grono

Miło że w Łomży są jeszcze ludzie którzy chcieliby żeby robić cokolwiek !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cześć i Chwała Bohaterom"

a jednak ktoś wkleił informację nawet tutaj
fakt że 1.08 ale rano
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=533014&t=533014

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org