niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
numerki u urzędzie pracy

Ale wymyslili- 20 numerków to limit dzienny do rejestracji w urzędzie pracy. W Łomży to nawet bezrobotnym zarejestrowanym być - to jest problem. Tam nie ma zastępstw- nie dziwi- sezon urlopowy , ale żeby tak tylko 20 bezrobotnych- to ho-ho- lekka przesada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: numerki u urzędzie pracy

niestety tak to teraz wygląda i-nie wiem czy codziennie-ale chcąc pobrać numerek do rejestracji znajoma była już o 5 rano w kolejce,a z nią tłum. Jakoś się udało ;-)

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: numerki u urzędzie pracy

Bonia, ja byłam pod koniec kwietnia to był limit dwunastu numerków, więc jeszcze lepiej:) nie wiem czy to kwestia sezonu urlopowego, myślę, że mają jakieś ograniczenia ilości rejestracji w miesiącu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: numerki u urzędzie pracy

20numerków *21dni roboczych w miesiącu*12miesięcy=tylko 5040 nowych bezrobotnych . To i tak za wiele jak na tak małą Łomżę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: numerki u urzędzie pracy

dzięki za podjecie tematu. Ja celowo to poruszyłam, bo mnie trafia h.. że urząd pracy to taka komercyjna jednostka, na ktorej utrzymanie składamy sie wszyscy- toż to budżetówka, a sami zysku nie wypracowują. No może , że nie rejestrują bezrobotnych to i zysk - pytanie- dla kogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: numerki u urzędzie pracy

Łachudry znaleźli nowy sposób na ograniczanie bezrobocia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: numerki u urzędzie pracy

ciekawe czy jak ktoś bez numerka pójdzie to czy mu odmówią. Na jakiej niby podstawie. Ze numerków zabrakło? Urząd pracuje do 15 i do tej urzędnik powinien być dla petenta. To moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: numerki u urzędzie pracy

tam na dole jest takie urzadzenie wydajace numerki. Jest limit 20 i klops. Dalej nie ma przyjęć bezrobotnych tzn rejestracji. Pracuja od 8 do 14, mimo że urzad czynny od 7.30 do chyba 15. Niby to taki mały problem - bezrobotni- ale spróbuj iść do lekarza - nie będąc zgłoszonym do ubezpieczenia zdrowotnego.
Ciekawa tylko jestem na jakiej to podstawie czy ustawie, oni tak ograniczają -ilość rejestracji bezrobotnych.
Może pytania należy wysłać do ministerstwa , bo na miejscu w urzędzie to mało nie pogryzą jak ich pytasz. He)he) .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: numerki u urzędzie pracy

gagatek hehe dzięki temu lepsze statystyki mają, niż są

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: numerki u urzędzie pracy

Moim zdaniem to celowe działanie aby poprawić sobie statystyki ;)

"Liczba zarejestrowanych w Łomży bezrobotnych wzrosła w lipcu w stosunku do czerwca o trzy osoby. Do Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży w lipcu 2012r. zgłosiło się 597 bezrobotnych, w ogromnej większości nie posiadających prawa do zasiłku. W tym samym czasie z rejestrów urzędu wykreślono 594 osób, a 250 z nich dlatego, że podjęły pracę."

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org