niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
studia podyplomowe w Łomży

Witam, zapisałam się na studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości w Łomży. Tak na prawdę to zapisałam się tam w ciemno, nic nie wiem o tej szkole, jak ona funkcjonuje, jaki jest poziom, wykładowcy itd. Pytam ponieważ jestem w trakcie mgr w innym mieście, więc od października b/r będę ciągnęła dwa kierunki, a nie wiem czy podołam i czy np wtedy gdy będą mi się kolidowały zjazdy to czy przez nieobecność można mieć jakieś problemy. Bardzo proszę o jakieś informacje na ten temat. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studia podyplomowe w Łomży

"a nie wiem czy podołam i czy np wtedy gdy będą mi się kolidowały zjazdy to czy przez nieobecność można mieć jakieś problemy" dobre! będziesz miała ogromne problemy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studia podyplomowe w Łomży

PWSIiP zdecydowanie lepsze, ale nie ma tu akurat takiego kierunku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studia podyplomowe w Łomży

dxd ma rację, szkoda kasy na studia w Jańskim...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studia podyplomowe w Łomży

Jak już decydujesz się na Łomżę bo wiadomo to nie jest to samo co duże miasto to wybierz chociaż uczelnie najlepszą w regionie i przede wszystkim publiczną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studia podyplomowe w Łomży

dxd dobrze mówi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studia podyplomowe w Łomży

Mi wystarczy że dyplom z mgr będę miała z uniwersytetu, a ta podyplomówka jest mi potrzebna tylko i wyłącznie dla zdobycia "papierka" by móc pracować w zawodzie:) Dlatego zależy mi by bez problemu zaliczyć 3 semestry bez większego wysilania się czyli nie tracić czasu na naukę itd.... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studia podyplomowe w Łomży

"Tylko i wyłącznie dla zdobycia "papierka" by móc pracować w zawodzie" - zapewne na Uniwersytecie studiujesz Pedagogikę Opiekuńczą - Wychowawczą, skoro chcesz pracować "w zawodzie" i uczyć dzieci to jednak wybierz "lepszą" uczelnie na podyplomówkę, bo z takim podejściem do pracy z dziećmi jako nauczyciel, szkoda słow... A później się dziwią jaki to jest poziom polskiej edukacji :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org