poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

:))))))))))))))))))))) no i co lemingi ?:))))))))))))))) http://auto.dziennik.pl/prawo-na-drodze/artykuly/399214,jazda-na-oponach-zimowych-w-chlodnym-sezonie-ma-byc-obowiazkowa-mandat-za-brak-zimowek.html To napewno WAS ZAINTERESUJE BARDZIEJ NIZ KROMKA CHLEBA:)))))))))))) ale przynajmniej wychodzacych z "eldorado piwnego" nie bede musiala ogladc , bo z glodu nie beda umieli sie wysrac!!!!!!!!!!!!!a!hoj!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

Mniej pijanych na drodze, mnie wypadków, mniej wykroczeń to trzeba kasę zdobyć w inny sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

ale cholery na piechote beda szli:)))))))))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

jak wogole da się jezdzic na letnich oponach w zimę stoi potem taki jeden z drugim i korek robią bo podjechac nie mogą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

to tylko to czasem troche utrudnia jak ludzie nie umieja jezdzic to i na zimowych sie nie da ja 8lat Lada latałem kiedys i nawet nie wiedzialem ze zimowki istnieja i nawet rysy na furze nie zrobilem przez te lata i ponad 120tys km takze wnioski sa jednoznaczne i bez komentrza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

a podobno Lada była trudna do opanowania moze dla niektorych,ale mi sie dobrze jezdzilo mieciutka nawet po polach mozna bylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

Andre kiedys to zimowki byly abstrakcja :) Poldim czy Fiacikiem czy wspomniana przez Ciebie Lada :) - tylnonapedowkami :)- smigalo sie na wielosezonowkach, ktore tylko na suchym i cieplym asfalcie sie jakos sprawdzaly :) - pikne czasy. I zgodze sie z Toba, ze jakos trudniej bylo o zimowe obicie niz teraz :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

Każdy kto zaczynał od pierwszego razu jeździc na zimówkach nie wyobraża sobie jazdy na wielosezonowych. A pierwsze zimówki w Polsce powoli wchodziły z około 15 lat temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

Także przez wiele lat nie jeździłem na zimówkach i całkiem dobrze było. Myślę, że każdy powinien mieć wolny wybór w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

wlasnie wolny wybor modrze powiedziane jak kto chce i kto sie czuje na silach to moze na letnich w zime latac po co zaraz mandaty zreszta na jakiej podstwawie maja mi prawo wlepic jak bede mial letnie co fakt mam zimowe roczne daytony komplet ale jak nie bedzie mnie kiedys stac to z jakiej racji jezeli mam za soba przez ponad 20lat bezwypadkowej jazdy i blisko milion kilometrow w roznych warunkach to jak jakis debil to wymyslil to nie ma o tym pojecia wcale i niech siedzi w domu przez zime

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

Andre695 głupoty gadasz!!!! Tak sobię chlory tłumaczą i siadają za kierownicę na fleku... Tyle razy jechałem napróty to i tym razem mi sę uda!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

bardzo dobrze ze zimowki beda obowiazkowe

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

ja mam wielosezonowe i tylko takie kupuje!!!!! Bo nawet gdybym kupila , to gdzie mam trzymac -pod lozkiem???

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

A co to znaczy wielosezonowe? Przecież się nie kupuje opon na jeden sezon? Chyba chodzi o opony całoroczne?

P.S. Prezerwatywy też kupujesz "wielosezonowe"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

ake madry jestes czy ja mowie ze po pijaku jezdze czy chodzi o opony to ty glupoty gadasz co dobrych opon systemow abs tcs esp ktore tez akurat mam jak najwazniejszym czynnikiem bezpieczenstwa jest czlowiek i jego umiejetosci potem doswiedczenie a opony to na samym koncu ukladanki jak zrobisz choc polowe tych kilomwetrow to wtedy sie wypowiadaj cxrs na ten temat a nie propagande robisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze tej zimy mandaty za jazdę bez "zimówek"?

w rzadzie mamy takich samych ludzi i dlatego jest ja jest w tym kraju bez urazy ale pomysl troche

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org