niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miska wody dla bezdomnych zwierząt

Kiedy jest gorąco również zwierzętom chce się pić.Zwłaszcza cierpią te bezdomne,jest gorąco,a nigdzie choćby kałuży.Wystawmy miskę z wodą dla nich.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

Bardzo dobry apel , tylko czy akurat na tym portalu znajdzie odzew ? Wątpię .
Zaraz zaczną się " apele " o dostarczanie tych zwierząt do " chińczyka "
Miski z wodą widziałem przy kilku sklepach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

1) specjalnie powypijam wszystkie kałuże :)

2) won z reklamą husse.pl i pseudo akcją dbania o zwierzęta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

Zgadzam się, że trzeba wystawiać zwierzętom miseczki z wodą. Tak też robię przy mojej klatce. Jak do tej pory sąsiedzi - ludzie na poziomie - nie mają nic przeciw temu. A że w Łomży jest wielu "sierści", którzy mają w genach nienawiść do zwierząt ( a i do ludzi - też), to wcale bym się nie zdziwiła, gdyby tu zaraz pojawiły się głosy pseudo-samarytan, którzy zaraz krzyczą, że to ludziom trzeba pomagać, ale tę swoją pomoc ograniczają właśnie do krzyczenia. Zanim dadzą złotówkę na jakąkolwiek akcję, oglądają ją 10 razy - i tak nie dadzą. Oto ich miłość bliźniego...

*finka*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

ee, nie musisz :))) u mnie na ogrodku ZAWSZE STOI DUZA MICHA WODY I MLEKA. Jak mleko sie zsiadzie to jeszcze lepsze dla kotow.:))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

Pamiętam, wystawiam i mam nadzieje,że takich osób jest więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

bardzo dobra akcja... pamiętajmy o zwietzętach. pędzę wystawić miskę z wodą przed dom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

Do Chińczyka z nimi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

Popieram bardzo:) wystawiajmy miski z woda! A trolami internetowymi nie trzeba sie przejmowac.

"Nie wierz nigdy rudemu i łysemu. Rudy-wiadomo fałszywy, a łysy mógł byc kiedyś rudy..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

Już nie mogę się doczekać, kiedy "u Chińczyka" spróbuję potrawki z kolegi Marudy...

*finka*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

marude w potrawce na ostro:)))) bo tak lubie:))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

u mnie to zryci sąsiedzi, albo dzieci się tym zainteresują, no ale wystawię, może nikt nie nasra do miski :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

a.."malpy" wode pija z rana i zsiadle mleko ------------ 1 litr dziennie!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

rzepka :)
Po potrawce ze mnie musiała byś się zaopatrzyć w wiadro wody brzozowej :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

ja ciągle wystawiam miski z wodą, ale jakiś nadgorliwiec bez przerwy je wyrzuca. jak leżą porozwalane śmieci, potłuczone butelki, to nikomu nie przeszkadza a tu nagle się ludzie biorą za sprzątanie
-
-
DO OSIEDLOWYCH KOLEKCJONERÓW: jest tyle ciekawych śmieci, zajmijcie się nimi, miski z wodą proszę zostawić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

psom chce sie pic a glodnym dzieciom jesc, szkoda ze jest taka znieczulica ze ostatnio wiecej mowi sie o pomocy dla zwierzat niz ludzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

ja pomagam i ludziom i zwierzętom, nie widzę problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

Ja też pomagam psom i kotom :):):):)





Trafić do Chińczyka :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

A nie mówiłam? Zaraz odezwie się ktoś, kto nazywa "nieczulicą" to, że - na szczęscie - więcej mówi się o pomocy dla zwierząt. Oto polskie piekiełko! Jasne, że trzeba pomagać ludziom - ja to robię, zawsze wpłacam choć grosika na cele charytatywne i nie patrzę, kto to organizuje. Ostatnio przyłączyłam się do akcji zbierania makulatury, by za jej sprzedaż można było wybudować studnię w Sudanie, bo tam ludzie z pragnienia umierają. A czy Ty_ Ja To Ja - zaniosłeś do kapucynów choć reklamówkę ulotek? To nic nie kosztuje, a może uratować komuś życie.
Tak samo nie mogę przejść obojętnie wobec potrzebujących zwierząt, wystawienie miseczki też nic nie kosztuje.
Mam pytanie: skąd bierze się u niektórych osobników prostackie myślenie, że jak się pomaga zwierzętom, to jest się obojętnym na biedę ludzi? Każdy cywilizowany człowiek o otwartym umyśle wie, że jak się jest wrażliwym moralnie, to pomaga się każdemu, niezależnie, czy to człowiek, czy zwierzę. Zawłaszcza, że jak nauczał święty Franciszek, zwierzęta są doskonalsze od ludzi, bo nie mają na sobie grzechu pierworodnego! Ale o tym przeciętny Polak nie wie, bo trzeba by było odważyć się na sięgnięcie do książek...

*finka*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

najwięcej odzywają się osoby, które tylko potrafią krytykować i wyliczać komu ile się pomaga, ja nie widzę problemu w pomaganiu tym, którzy tego potrzebują( niezależnie od tego, czy to kot, pies czy człowiek) zauważyłam tez, że bardzo często osoby wytykające pomoc zwierzętom zamiast ludziom same nie robią nic
* z misek z wodą korzystają też ptaki, wszyscy są umęczeni upałami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

Zgadzam się.Ludzie wrażliwi pomagają i ludziom i zwierzętom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

I nie chwala się na forum jacy to są wspaniali i ile komu pomagaja, tylko poprostu robią to bo tak trzeba :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

Zakładając temat wiedziałam,że pojawią się niemiłe komentarze.Ale jest i mnóstwo ludzi,którzy nie komentują,a robią co trzeba.
Często spotykam się z zarzutami,dlaczego pomagam zwierzętom,a nie ludziom.Każdy robi,co uważa za słuszne.Nie chwalę się komu pomogłam.Sama mam dzieci i również ich los nie jest mi obojętny.Nieprawda,że więcej się mówi o pomocy dla zwierząt.Wbrew pozorom jest mało ludzi pomagającym zwierzętom.W naszym schronisku praktycznie nie ma wolontariuszy.
W tej chwili jest sporo szczeniaków.Upał je wykańcza,chorują,zarażają się jedne od drugich.Pilnie potrzebują domów.

Wystawienie miski z wodą nie jest wielkim wysiłkiem,a może jakiemuś zwierzęciu uratować życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

Róbmy swoje! Najwięcej krzyczą ci, którzy sami nic nie robią, nic od siebie innym nie dają i niczego pozytywnego nie wnoszą światu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miska wody dla bezdomnych zwierząt

człowiek to taka istota, która z natury potrafi i powinna zadbać o siebie i swoich najbliższych, chyba, że jest chora umysłowo czy też fizycznie, wtedy zdana jest na pomoc innych ludzi a pies ... pies to istota funkcjonująca w świecie człowieka i zależna od niego, baaaardzo zależna całym ciałem i całą duszą
czym byłby nasz świat bez psiej miłości do nas?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org