sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
poszukiwany brunet

Hej, poszukuje faceta, który był na Łomżyńskim Gościńcu, może ktoś z was skojarzy, ok.180cm wzrostu, ciemny brunet, dobrze zbudowany, włosy dość krótko przystrzyżone, dołeczki podczas uśmiechu, ubrany w niebieski T-shirt, jeansy, a na nogach klapki(japonki), stał w towarzystwie kobiety i mężczyzny w ogródku piwnym obok 3 dziewczyn.

szalONA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

oo co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Chcę go odnaleźć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

A po co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Ze względów sentymentalnych , ze tak powiem hehe :)

szalONA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

;D hehe ja też jestem brunetem 185cm dobrze zbudowanym;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

To wyslij mi na maila swoje zdjecie, skoro to Ty sie do mnie usmiechales i puszczales oczko he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

To czemu nie podeszłaś?:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Wiesz sama teraz zadaje sobie to pytanie:( żałuje tego bardzo, ale niestety czasu nie cofnę, sądziłam , że nie wypada dziewczynie pierwszej podejść

szalONA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

A teraz chyba już nie mam wyjścia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Jestem pewien że ten facet jest zajęty.A dzisiaj dziewczyny same wychodzą z inicjatywą,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Niby obrączki nie miał, ale zapewne masz rację, może miał dziewczynę. Muszę przyznać, że nie mogę o nim zapomnieć, chyba sie zakochałam w tym jego uśmiechu. Co mi doradzacie co zrobić ? może wróżka coś powie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

krejzolka wrożka prawde Ci powie, powie to co chcesz usłyszeć. Daj spokój nie jeden i nie raz będzię facet usmiechał. Spokojnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Jakby chciał zagadać to pewnie by to zrobił... Chooociaż, z mężczyznami nic nie wiadomo. Powodzenia.

Ona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Ale nie taaaki... :(

szalONA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Ogarnij się, gdyby chciał, to by podszedł, nawet gdyby się paliło i waliło. A nic na siłę, więc widać aż tak zainteresowany nie był. :-) Szanuj się, a wtedy i facet się znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Nie przesadzaj z tą swoją krytyczną opinią, bo ja tu nie zamieszczam ogłoszenia , że poszukuje do zabaw, także nie wskakuj z szanowaniem.

szalONA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

może jakaś inna dziewczyna stała za Tobą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Hehe obejrzałam się , chodziło o mnie, bo nawet koleżanki mi to powiedziały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

krejzolka chyba wiem o kogo Ci chodzi, jezeli o tym samym myslimy to ma na imie Piotrek a spotkasz go w yamie bo tam jest bramkarzem powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Co prawda chodzę do Yamy czasem i bramkarzy w miarę kojarzę , ale raczej to zaden z nich. Ten którego szukam jest podobny do tego barmana takiego bruneta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Do Roberta? Umarłam. To jak jest podobny z wyglądu to i wiekiem na pewno i ma rodzinę, tak jak Robert. Weź, ile ty masz lat? 13? Ze stoisz, gapisz się na faceta jak ta lala i uprawiasz jakieś podśmiechujki i obczajki z koleżankami? Jakie to jest żałosne. I dont want to live on this planet anymore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

ale masakra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Nie rozumiem takich dziewczyn co chlopak do niej usmiechnie sie raz czy dwa i dziewczyna malo sie nie zleje z tego wszystkiego. Poprostu patrzylas sie na niego to sie usmiechnal a jak byl z trzema dziewczynami to napewno jest w jakims zwiazku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

łot tak dla luzzu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Przede wszystkim to nie jestem jakaś głupiutką nastolatką, a kto ma takie zdanie to jego sprawa. Nie obchodzi mnie czyjaś opinia ,na pewno każdy z was miał kiedyś taką sytuację i żałuje, że nigdy z niej nic nie wyszło. Ale jak to mówią ,,najedzony głodnego nie zrozumie.''Po za tym to co prawda ostre spekulacje , ale wydaje mi się, że wiekowo to tak 27 ma. A na dodatek zaznaczam,NIE STAŁ Z 3 DZIEWCZYNAMI TYLKO Z Z KOBIETĄ I FACETEM, KTÓRZY SIE PRZYTULALI WIĘC ZAPEWNE TO BYŁ ZWIĄZEK.Koleżanko wcale się nie bawiłam tą sytuacją ani nie prowadziłam podśmiechujek..Delikatnie też mu okazywałam zainteresowanie, ale przez moje niepowodzenie w tych sprawach pomyślałam, że i tak nic z tego nie bedzie...

szalONA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Poppy Tobie chyba małolata sprzątnęła faceta z przed nosa? albo sam uciekł od Ciebie bo kto by chciał takich prostych/pustych tekścików słuchać co dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Krejozlka nie pogrążaj się, lepiej zamknij temat, bo to się robi straszne. A jak ten facet to przeczyta to umrze ze śmiechu.

haters gonna hate

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Stare ludowe a do dziś się sprawdza, Kobieta kobiecie wilkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Nie wiem co przez was przemawia chyba wredność jedynie. Widzę , że nikt nie potrafi zrozumieć. Jeśli to kogoś śmieszy to niech sie pośmieje , ale nie uczestniczy w dyskusji i nie obraża mnie. Dla mnie to poważna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

jedyne wyjscie bo niczego sensownego na tym forum sie nie dowiesz to odwiedzac ogródki piwne moze go spotkasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

nie pomagacie jej w ten sposób...
nic złego nie robi - po prostu miała szansę go poznać, przegapiła i szuka kogoś kto go moze zna...co w tym złego czy śmiesznego..? Nie ładnie z waszej strony tak pisać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Dzięki za wyrozumiałość Kama30

szalONA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Będę go szukać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

naprawdę nikt go nie zna..? szkoda :(
krejzolka a nie ma go gdzieś na tych nagraniach z Gościnca? Np podczas występu Badnarka..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Nie sprawdzałam , ale zaraz to zrobię. Dzięki za pomysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

No tak ale on ma gdzie ze 27lat a ty nie wiecej niz 15 lat pomysl malo mu brakuje i do wieku twojego ojca pomysl troszke to nie boli , ale za marzenia nie karzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

25mati123 chłopcze!!!! Nie rób z siebie idioty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Masakra Ja bym z ciebie polal. Haha 50 procent dziewczyn teraz to scierwo! Ostygnij dziewczyno hehe bo podrywasz opinie innym. Wlasnie przez takie jak ty na dziewczyny patrza z pogarda, jak na zabawke. Puscisz takiej oczko i juz leje w gacie. Masakra! Dziewczyny szanujcie sie!

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Dla jasności mam 21 lat , nie obrażaj mnie, bo to nie forum byś się wyżył na niewinnych ludziach. Wiek nie gra znaczenia. No tak masz rację! podrywam opinie tym ,,porządnym'' dziewczynom , które od razu podchodzą i idą w krzaki z gościem, a ja jestem platonicznie zauroczona. Nie masz pojęcia to się nie odzywaj, błyszcz swoją inteligencją gdzie indziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

krejzolka musisz wiedziec że na tym forum większośc to małolaci i nic z tego nie rozumie. Kiedyś nie było internetu, smsów tylko telegram, list na który się bardzo długo czekało. Ty dziś masz ten komfort więc dobrze że z niego korzystasz a na głupie komentarze nie zwracaj uwagi bo mają z tego frajdę że ktoś na nich zwrócił uwagę. trochę będzie Ci ciężko bo jak podają media na Gościńcu było ok 12 tyś osób, ale życzę Ci powodzenia. A druga sprawa to taka że zapewne ten chłopak jak i jego grono znajomych to porządni ludzie i nawet tutaj nie zaglądają, bo wiadomo jaką "sławą" owiało się to forum w opinii publicznej mieszkańców Łomży. No ale może akurat....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Dzięki za wyrozumiałość , takich ludzi doceniam. Mimo, że może mi nie pomogą, ale nie obrażają mnie za to co wydaje mi się teraz ważne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Witam!!


Do wszystkich którzy koleżankę obrazili!!


Akcja sprzed 4 lat. Kolega widział dziewczynę w kościele w łomży. Bardzo mu się spodobała, ale wiadomo - kościół - on nie śmiały - nie podszedł. Potem zrozumiał, że musi odnaleźć tę dziewczynę, ciągle o niej myślał, mówił mimo że nie wiedział o niej nic nawet nie znał jej imienia. Napisał na forum 4lomza post, szukał jej, opisał jak wyglądała, ludzie mu pomogli, mimo że trwało to około 3 tygodni. udało im się skontaktować, spotkać i wiecie co?? byli ze sobą 2,5 roku. Potem się rozstali to fakt, ale przynajmniej wiedzą, że próbowali i nie przegapili swojej szansy. może jest inaczej gdy to dziewczyna szuka chłopaka, ale popieram jak najbardziej. Jeśli czujesz że może to być ktoś ważny dla Ciebie w przyszłości, to szukaj, drąż, aż go znajdziesz! sytuacja którą opisałam, może i jedna na milion - A JEDNAK ZDARZA SIĘ. nie robisz z siebie dziewczyny lekkich obyczajów, po prostu robisz to co podpowiada Ci rozum i serce i wcale nie znaczy to że jesteś pusta czy głupia. Wiesz czego chcesz i o tym nie zapominaj, nawet jeśli ktoś pisze to co ludzie powyżej.

Bardzo chciałabym Ci pomóc ale niestety nie byłam na gościńcu;/


Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

"W marzeniach i miłości nie ma rzeczy niemożliwych"
Janus Arony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Szukaj i rozglądaj się :):)
Łomża nie jest wielka , zapewniam że kiedyś na siebie wpadniecie:)

A gimbusów nie czytaj ,wakacje kończą się za miesiąc , znikna z forum tak szybko jak się pojawili :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Basiu znam tą parkę i dziękuje Ci za wsparcie :) Zależy mi na tym by go odnaleźć ,każdego dnia teraz żałuje, jak mogłam nic nie zrobić, dlatego zawsze lepiej żałować, że sie zrobiło niż, że nie zrobiło...

szalONA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Stał z lysym facetem koło trzydziestki i dziewczyną blondynka koło 25lat;) ?

Sztywny chłopak? ;) A jak!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

To i tutaj wkleje obrazek :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Sztywny chłopak, tak!! a znasz go ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Nawet dziś się obudziłam i miałam go przed oczami... :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

złap oddech - niewiadomo czy to nie ślepa miłość
przed tobą jeszcze całe życie na tego jedynego
bo najgorszy jest potem zawód miłosny

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Trudno nie pierwszy i nie ostatni raz się zawiodę, ale warto. Chcę próbować bez względu na to czy coś z tego wyjdzie czy nie, ale chcę go odnaleźć.
sztywnychlopak czekam na jakiekolwiek informacje

szalONA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Odezwij sie na Email masz w profilu

Sztywny chłopak? ;) A jak!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Niestety nie wyświetla się tam Twój email, może źle wpisałeś. Odezwij się na tego maila : poszukiwany_brunet@wp.pl , badź podaj mi swój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

czekamy na wieści:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Na razie niestety nic nie wiem :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Otrzyj łzy :)
Na pewno sie znajdzie :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Oj maruda aby Twe słowa się spełniły to wtedy tą wódkę wypijemy he :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Spełnią się spełnią :)
maruda wie co gada:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

To byłem ja :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

List założycielki wątku ukazał się nawet w tygodniku Kontakty, sam jestem ciekawy co z tego wyniknie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

krejzolka kiedyś może z 10 lat temu , wpadła mi w oko pewna dziewczyna i o tak sobie zagadałem dziewczynę z tego forum. i okazało się że to ta właśnie dziewczyna którą utkwiła mi w pamięci dziesięć lat temu:)))))

Reasumując spotkałem się z nią..... do końca swych dni zapamiętam te spotkanie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

W Kontaktach? Co ty mówisz! Wsadźcie jakiś link czy skan. ;-D
Umarłam tak nawiasem. Sława dopadnie tajemniczego nieznajomego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

http://www.kontakty-tygodnik.com.pl/public/



szooook

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

ms_who a co Ty domagasz się sławy > Chcesz być sławny ?????? to uraź bydlaka zezowatego i będziesz sławny:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

ms_who nie wiem jak inni sobie radzą ze sławą w realu????? no ale ja nie bo ktoś podchodzi i mówi znam dzieki forum 4łomza.pl:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

arie to poważne sprawy , a Ty sobie żarty stroisz :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

CXRSa1 widzisz czyli jednak wszystko w życiu jest możliwe ,prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

krejzolka oj oj wtedy przezyłem piekno chwile.... i tyle....aż tyle....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

: krejzolkano cóż przeżyłem piekno chwile i tyle.... a dziewczyny próbują rożnych sposobów żeby mnie zdobyć.... no i co i nic,,,,.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Paranoja!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Paranoja!!! no fakt maż z dzieckiem sie bawi a żona siedzi na czacie żeby z frajerem odbyć stosunek. Paranoja!!! Żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

No fakt może u ogólniam ale tak jest stety lub niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

a ja podejrzewam, że jest to facet mojej koleżanki. opis jak najbardziej pasuje i zgadzało się, że na Gościńcu był z resztą znajomych, bo do koleżanki przyjechała wtedy rodzina, której dawno nie widziala.

krejzolko, jesli to ten sam człowiek, to jest on już od prawie roku zaręczony. Biorą ślub w maju 2013 i są naprawdę szczęśliwym związkiem.

A też teraz on nawet nie wie, że go szukasz, bo wyjechał ze swoją narzeczoną na 2-tygodniowe wakacje do Grecji.

ale jesli to nie on to życzę Ci szczęścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Krejzolka było wtedy podejść a nie sie balas :p lub przynajmniej oczko puścić zpowrotem :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Powodzenia ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Krejzolka i jak tam udało się znaleźć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poszukiwany brunet

Niestety kochani zero wiadomości , czy jakichkolwiek wskazówek:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org