piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NAGRODA PIENIĘŻNA

ZAGINĄŁ CZARNY KUNDELEK W OKOLICACH SIKORSKIEGO I NOWOGRODZKIEJ CZARNY Z BRĄZOWYMI ŁAPKAMI I PYSZCZKIEM BEZ OBROŻY CZĘSTO BIEGAŁ Z BEAGLEM W CZERWONEJ OBROŻY ZAGINIONY PIESEK MA NA IMIE NIKO, PROSZĘ WSZYSTKICH O POMOC W ODNALEZIENIU,WYSOKA NAGRODA PIENIĘŻNA ZA POMOC W ODNALEZIENIU BO NAPRAWDĘ OGROMNIE ZALEŻY MI ŻEBY SIĘ ODNALAZŁ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

czy ten kundelek jest trochę podobny do spaniela???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

no nie!!!!!!!!!!!!! kurva nastepny!!!!!!!!!!!!! gdzies byl??!!!!!!!!!!!!! w dooopie???

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

nie kolory ma bardzo podobne do dobermana tam niżej są zdjęcia (ZAGINĄŁ PIESEK) niko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

nie wiem czy to ten sam kundelek ale widzialem dzis na nowogrodzkiej w okolicy ulicy usmiechu na drodze rozjechanego moze tego szukasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

poważnie piszesz? czy jak ten pan wyżej co ma problem ze sobą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

mam nadzieje że nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

Jle tej nagrody będzie,bo jestem zainteresowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

jak znajdziesz psa to się napewno dowiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

Dzwoniłaś do Irenaka???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

Wczoraj w okolicy schroniska znalazłam piska, który stał przy drodze. Jest bardzo przyjazny i miły. to kundelek, szczeniak. jakaś mieszanka amstafa lub coś podobnego. Jeśli komuś zaginął taki piesek to proszę o kontakt. 862141449

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

Nie wiem czy to ten sam psiak ale przejeżdzając ulicą sikorskiego zaraz na przeciwko salonu meblowego BOSS widziany był bardzo podobny piesek z opisu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

witam czy widziala pani zdjęcie mojego pieska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

widziałam i był bardzo podobny, ale było już ciemno i nie jestem w stanie powiedzieć czy to ten sam piesek na 100%. Codziennie tamtędy przejeżdżam i sprawdzam czy nie ma tam tego pieska. Spisałam Pani numer i jeżeli jeszcze raz zobacze tam pieska to będę od razu dzwonić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

Niko dzwoniłaś o tego pieska co irenaka pisała?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

witam,nie nie dzwoniłam proszę o numer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

mała77 co pisała w ogóle irenaka? i jaki kontakt proszę o odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

Już wyżej Ci pisałam...
Wczoraj w okolicy schroniska znalazłam piska, który stał przy drodze. Jest bardzo przyjazny i miły. to kundelek, szczeniak. jakaś mieszanka amstafa lub coś podobnego. Jeśli komuś zaginął taki piesek to proszę o kontakt. 862141449

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

I co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

nie to nie ten, mój to niski czarny kundelek z brązowymi łapkami i pyszczkiem kolory takie jak doberman zaginął w czerwcuna sikorskiego przy komisie jeśli ktos wie gdzie może przebywać to proszę o kontakt,może ktoś sobie go przywłaszczył i już się sprzykszył to za niego zapłacę jestem pewna że ktoś go ma proszę wszytkich o pomoc może jakiś sąsiad lub znajoma nagle ma pieska podobnego do tego z opisu to proszę o kontakt naprawdę wysoka nagroda jeśli będzie to poszukiwany kundelek przypominam ma na imie Niko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

podbijam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

czy ktoś już coś wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

dziękuje wszystkim za zainteresowanie pieski w sprwie których ludzie dzwonią są coraz bardziej podobne do zaginionego Nika ale to wciąż nie on,ten piesek z Farnej jest bardzo podobny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

nagroda za pomoc w odnalezieniu pieska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

A ja podbijam temat o czarnym kundelku,który od czwartku biega po osiedlu przy ul.Dwornej i Długiej ! ! !
Kręci się tu cały czas tak jakby właśnie tu z kimś przyszedł i czekał,aż po niego wróci.

Nieduży czarny kundelek,biała sierść na końcu ogonka i pod szyją
! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAGRODA PIENIĘŻNA

to nie Niko ale dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org