niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mecz ŁKS-u

Czy natknęliście się na transmisję meczu ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki w internecie. Nie chodzi mi o relacje live, lecz o transmije

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mecz ŁKS-u

na Eurosporcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mecz ŁKS-u

Na eurosporcie zobacz, tam może.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mecz ŁKS-u

Ha, telepatia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mecz ŁKS-u

a jaki wynik jest ? ktoś wie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mecz ŁKS-u

a co to za dywersja z tym spikerem?
reklamy ryczały na całe gardło a relacji z meczu zero. Nawet składu nie można było usłyszeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mecz ŁKS-u

ŁKS 1926 Łomża 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Łukasz Sosnowski 39 (k), 81 (k), Piotr Bajera 54

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mecz ŁKS-u

ma ktoś jakies zdjęcia?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mecz ŁKS-u

poczekajcie jutro na SuperLomza będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mecz ŁKS-u

Wał sędziowski jakich dawno u nas nie było a nei mecz i tyle w temacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mecz ŁKS-u

sędziowie też pomagali barcelonie a znaleźli się w finale? pomyśl zanim napiszesz, widac daleko dla ŁKSu do grania na poziomie, dobrym poziomie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mecz ŁKS-u

Jeszcze się sezon nie zaczął, a już stękanie. Każdy wie, że taki puchar, dla klubów bez silnych rezerw, jest tylko kulą u nogi. Mecze w środku tygodnia, zmęczenie na kolejkę ligową, koszty wyjazdów - bo to już zasięg krajowy. A tak nasi sobie poklepią na pół gwizdka z ''ogórkami'' i jeszcze na klubowej gablocie coś przybędzie. Dla ŁKS-u jedynym pożytkiem byłaby okazja na rozegranie meczu z kimś z ekstraklasy (zarobek na biletach, prestiż jakiś powiedzmy, pokazanie się w kraju, ale możliwa dotkliwa porażka), jednak do tego droga daleka, kręta i niepewna, zbędne ryzyko. Jak się gra w 4 lidze, to, niestety, trzeba kalkulować; skromny budżet, wąska kadra, pusty stadion, skromni sponsorzy, w przypadku Łomży - presja na awans, mimo wszystko jesteśmy, obok Elbląga, największym klubem w lidze, a od takich się oczekuje, nawet jeśli nikt tego głośno nie mówi, a prezesi tonują nastroje, w końcu to już 3 czy 4 sezon tułaczki po niskich ligach, a ludzie mają w pamięci mecze z Lechią, Polonią, Jagiellonią czy Śląskiem. Dlatego ja bym się tą porażką nie przejmował, nie utyskiwał ani na sędziów, ani na drużynę, po prostu trzeba poczekać. Mecz nie wyszedł, nie byłem, ale czytałem, co się działo, mimo wszystko graliśmy z klubem z wyższej ligi. Może w tym roku ŁKS pójdzie w górę. Będzie dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org