niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urlop nad polskim morzem

Czy był ktoś ostatnio nad morzem ? Jaka pogoda , woda i jak z kwaterami . Jaka ogólnie sytuacja ?Czy warto tam się wybrać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

Ja jadę za tydzień;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

zimno jak *uj

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

Transponder - zrób sobie reseta....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

Oczekuje poważnych podpowiedzi !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

Nie warto, drogo i duże prawdopodobieństwo, że nie będzie pogody.
Za podobne pieniądze lepiej jechać nad jakieś ciepłe morze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

Jedź do Pałangi na Litwę, też Bałtyk, będziesz zadowolony.
Kwaterę znajdź przez neta lub jedź w ciemno, już kilka kilometrów przed celem stoją przy drodze naganiacze na kwatery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

Wczoraj wróciłam, pogoda w kratkę, ale nie jest źle, było raczej słonecznie. Ludzi sporo, za to nie ma ścisku na plażach. Woda jak to w morzu, chłodna, ale super. Szczególnie gdy trafisz na fale ... Pokoi mnóstwo do wynajęcie w różnych miejscach. Morze nasze piękne :) polecam...
A co do ceny to mówiąc szczerze za kwaterę nad Bałtykiem zapłaciłam tyle co za domek na Mazurach (30 zł od osoby) więc sam rozumiesz polecam morze!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

Ceny nie specjalnie wygórowane chyba nawet taniej niż na Mazurach pogoda w kratkę , ale idzie wytrzymać ludzi sporo .Jestem zadowolona .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

Pogoda jest kiepska,ale da radę się wytrzymać,oby tylko nie padało dziś było dość chłodno,a tak spoko można się kąpać:)tylko lipa z opalaniem,ale i tak jest fajnie,świeże powietrze etc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

30-40 * 7 = 200-300 zl za osobę
dojazd = 200-400 zl, w zaleznosci od paliwa
żarcie + browar = 30-60 zl dziennie *7 = 200-400 zl, w zaleznosci od apetytu i zachcianek

Wychodzi 800 - 1000 zl na osobe za tydzien.
Sa to rachunki dosc okrojone i raczej nie sadze zeby sie w takiej kwocie wyrobic, ale niech bedzie ze przyjelismy optymistyczny i oszczedny wariant. A jak jest nad morzem to kazdy wie - pizza, browar, gofry, knajpy...
Mysle, ze o wiele lepiej jest poczekac na zakonczenie wakacyjnego sezonu i wybrac sie gdzies za granice. Za 1000-1500 zl sa oferty w 4-gwiazdkowych hotelach (All Inclusive) na kanarach czy gdzies u arabow. Wrazenia z cala pewnoscia nieporownywalne.
Dyskusji na temat upadajacych biur podrozy wolalbym nie rozpoczynac, bo nie w tym rzecz. Jak ktos ma pecha to i w dupie palec zlamie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

mjeciu - za koszty paliwa trochę przydużo policzyłeś - mało kto jedzie sam nad morze, zazwyczaj jedzie przynajmniej para, jeśli nie np. 4-os. rodzina, wtedy koszt rozkłada się na 2-4 osoby. No i raczej nie jest to 400 zł, moim samochodem dużo taniej, ale przyznaję, że niektórzy mają takie paliwożerne samochody, że może i 400 zł wyjść, choć polecałabym w takim przypadku zmianę samochodu :)
Druga sprawa - 60 zł dziennie za jedzenie to tez trochę przybogato. Rozsądny człowiek i nad morzem znajdzie jakiś market i kupi taniej :)

Ale nie oponuję co do wyjazdu zagranicznego - owszem wrażenia nieporównywalne, ale też nie ma się co łudzić, że kasa ta sama - wyjazd za granicę z pewnością wyjdzie drożej. Zresztą jak piszesz za 1000-1500 zł/os to raczej są oferty w podrzędnych hotelach, żarcie podłe, bywają i karaluchy ;) Także nie ma co się spodziewać cudów. No ale jak zwykle - kto co woli :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

Jak morze - to koniecznie świeża, smażona ryba,myte ścierką mrożone ryby:)

http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/rybka-nad-morzem-wez-to-troche-zmywakiem,265276.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

hehehe, właśnie. Nigdy więcej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

Zielona Biedronka to wy nad morze jedziecie dziadowac po biedronkach???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urlop nad polskim morzem

Nie - jadę szpanować, że mnie stać na kupowanie niewiadomo czego - taka właśnie polska małomiasteczkowość - pojechać gdziekolwiek i pokazywać ile to ja mam i ile to ja nie wydaję...

Czy nad morzem, czy tu w Łomży kupuję jedzenie w tych samych sklepach i nie widzę powodów, żeby to zmieniać. Jasne - na obiady chodzimy do jakiś restauracji, barów itp., ale śniadania i kolacje robimy we własnym zakresie i tu właśnie można przyoszczędzić kupując jedzenie w marketach. Nie kupuję mrożonych pierożków, żeby je sobie na kwaterze odgrzewać, jeśli Ci o to chodzi :D

Zresztą akurat w tym roku jedziemy do kulturalniejszego hotelu nad morzem, gdzie będzie pełne wyżywienie, więc akurat ten aspekt kosztów mi w tym roku odpada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org