sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Automatyczna szkrzynia biegów TIPTRONIC

Hej mam pytanie gdzie w łomży jest dobry mechanik od skrzyń automatycznych VW audi, dokładnie chodzi mi o zdiagnozowanie i wymiane oleju. Skrzynia ostatnimi czasy zaczełam mi delikatnie podszarpywac przy ruszaniu. Proszę o rady..

nowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna szkrzynia biegów TIPTRONIC

Jest facet od automatów w Niewodowie za Drozdowem,zna sie na rzeczy najlepiej z okolic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna szkrzynia biegów TIPTRONIC

samko sam tam robiłem znają się na rzeczy
samko.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna szkrzynia biegów TIPTRONIC

Do automatów to tylko Samko. Reszta to pseudo naprawiacze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna szkrzynia biegów TIPTRONIC

Tiaa...tylko Samko jest w W-wie a pytanie było o Łomże...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna szkrzynia biegów TIPTRONIC

No jedz do samko skasują cie 4000 dadzą gwarancje na 5 miesięcy nic nie naprawia będziesz jeździł 5 razy żeby poprawili ale oni nie będą wiedzieli co dolega skrzyni, obsługa w samko miła ale z moja skrzynia sobie nie poradzili, na drugi raz jak bym miał awarie skrzyni kupuje drugą używaną za 2000 z gwarancja można znaleźć, lub wyjmują z jeszcze jeżdżącego pojazdu to można sobie sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna szkrzynia biegów TIPTRONIC

No dokładnie,o wiele taniej jest kupić 2-ga skrzynie niż naprawiać swoją...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna szkrzynia biegów TIPTRONIC

694228395 gosc zna sie na rzeczy jedyny minus kolo radomia ma wrsztat ale morzesz wyslac skrzynie kurierem albo sam jechac daje gwarancje itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna szkrzynia biegów TIPTRONIC

Samko ma oddział koło Sokołowa. Może i kasują ale i kumplowi naprawili. Ten spec z okolic Niewodowa gdybał co do przyczyny usterki oferując naprawę bez gwarancji, że to coś pomoże. Zresztą okazało się że jego diagnoza była błędna. Faktem jest, że taniej wychodzi kupić drugą skrzynię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna szkrzynia biegów TIPTRONIC

ja swoja robilem tam gdzie pisalem gosc daje gwarancje a do tego powiem ze spece w lomzy zambrowie i bialym niepodieli sie nawet obejrzenia a co mowic o zrobieniu malo nie dalem za remont skrzyni ale i tak wyszlo taniej jak bym kupil urzywke ktorej bylo 2 w polsce i niewiadomo w jakim stanie, a na tej zrobilem po remoncie okolo 30tysi i smiga bez zarzotow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Automatyczna szkrzynia biegów TIPTRONIC

Fakt,ten typek z Niewodowa garancje daje do bramy....lipa,ale i tak ma największe pojecie ze wszystkich zakładów z Łomży i okolic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org