sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŻAK

Witam .. Mam pytanie do osób które ukończyły bądź nadal się uczą w ŻAK-u na kierunku technik usług fryzjerskich. Jak oceniacie naukę i przygotowanie do wykonywania tego zawodu..Materiały i akcesoria na jakich się pracuje,gdzie odbywają się zajęcia.. Chciałabym podjąć naukę w tejże szkole i chcę dowiedzieć się czegoś więcej. Na stronie szkoły za dużo informacji nie ma. A może jest inna szkoła która oferuje taki zakres nauczania. Dodam tylko,że jestem już po maturze,zawód posiadam,studia ukończyłam :) ale praca biurowa to nie dla mnie.. chcę mieć zawód dla siebie, nie dla państwa gdzie pracy i tak nie znajdę ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK

Zdecydowanie nie polecam! Jedyne czego się tam nauczysz to jak pić kawę i czytać gazety na zajęciach. Materiały i sprzęt jest w porządku, ale nauczycielka chyba znajduje się w nie odpowiednim miejscu, nie wiem z czego to wynika nie chce szkolić potencjalnej konkurencji czy może raczej to lenistwo bo przecież lepiej poczytać gazetę niż coś wytłumaczyć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK

popieram...jeśli idziesz tam uczyć się od podstaw to odradzam szansę tam nabrania umiejętności mają osoby które coś już umieją(malowanie,modelowanie) ja nie narzekam choć mogłoby być trochę lepiej nie ukrywam ...

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org