niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
QUATRO

Wie ktoś może czy ten klub ma swoja strone internetowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

chyba jeszcze nie ma bo szukałam i nic nie znalazłam ale ostatnio byłam i mocno polecam bardzo przyjemny klub jak na razie najlepszy na Łomżę moim skromnym zdaniem:)
NIE NIE ROBIĘ REKLAMY po prostu spodobało mi sie bo klub robi na prawdę wrażenie :)

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

proste ze swietnie i póki co chamstwa nie ma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

popieram i również polecam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Amnezja jest o wiele bardziej elegancka, nie podpicowana kartonem i badziewnymi grafikami. Chamstwa nie ma.
Narazie ochy achy, za rok przejdzie smrodem, kiła i mogiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Ani to klub ani dyskoteka raczej ładna restauracja lub sala weselna z białymi obrusami i zachwytu nie ma. Marny djej i jego muzyka. Podsumowując taki groch z kapustą z wyglądu i jak na taką salę wygorowane ceny ot zadna rewelacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

no wiesz co komu sie podoba..niektorzy wola takie miejsce ..niz mordownie w yamie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Nie widzę związku bo temat jest o Quatro:) A i do włascicieli tej resrauracji niech zmienią tą reklamę nad lolalem z błędem bo Quatro piszę się przez jedno T:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Jedyne z czym się zgodzę, to że marny Dj :/ mogli by jakiegoś nowego co jakiś czas nająć, bo ten hmmmm jak to powiedzieć.. męczy tę samą playlistę, a to się niestety nudzi :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Julio jezeli mowimy o quatro to tam bialych obrusow nie zauwazylam wiec tez na temat nic nie mowisz a ja tylko porownalam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Zakładasz temat pytając się o stronę, a następnie porównujesz do yamy. To czego chcesz?
Jak można porównywać coś co działa miesiąc do czegoś co działa ponad 10 lat. Za 10 lat jak ten lokal nie zmieni co najmniej 5 właścicieli to stanie się cud i będzie można organizować w to miejsce pielgrzymki jak do Świętej Lipki.

Ale narazie pomóżmy Amnezji przetrwać ten ogłupiający zachwyt QUATRO i spotkajmy się w tą sobotę w jej skromnych progach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Jama przeżyła nie takie cuda przez 10 lat:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Jak juz zeszliscie z tematu to powiem ze Yama przebija Quatro pod względem oprawy muzycznej oraz djei i jak na swoj wiek wyglądem. Tylko ciut przymały parkiet ale w Quatro nie jest wcale duzo większy no i kolejki do baru i łazienek ale to się wiązało zawsze z duzą frekwencją w tym klubie. I to juz tyle w tym temacie kryptoreklamy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Jama :) zlot niespełnionych gangsta, gwiazdeczek, pedziów i okolicznej wsi która w końcu ma dostęp do internetu i VIVA w TV leci, to i wiedzą już jak się odchamić, żeby wpuścili i dali popatrzeć. Ciasno, śmierdzi potem z pod parkietu, o ile można tak go nazwać i alkoholu żałują, nawet w piwie nie ma piwa, za Sobieskiego sika liczą jak za Vermuth, a co do baru to się pół nocy przeczeka zanim coś się dostanie, bo trzeba czekać, aż najpierw znajomi barmanów zostaną obsłużeni, albo jakieś pedały rozstawione dookoła się wyhahają ch*j wie z czego udając królów wieczoru, żeby nie ochrona to ta stodoła dawno by upadła, a stali bywalcy by już nigdzie indziej nie poszli bo się boją o dawkę wpier*olu, o muzyce i dj o ile można ich tak nazwać to już całkowita kopa i gnioty ni do ch*ja ni do tańca...

co do tego Qułatura to się wybiorę niebawem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

dodam do słow czesia ze jak w sobotni wieczor zamowilem gryczana to kelnerzy zrobili wielkie oczy jakby pierwszy raz słyszeli o potrawie. szczyt!!!!!!!!

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

może po prostu są tak zaje8iści, że gryczana to dla nich coś obcego i siara w tych czasach :) to trzeba u nich w języku angielskim zamawiać gryczaną, a żeby był porządek zaje8istości, trendy gryczana, "Please buckwheat gay"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

QUATRO fajny lokalik coś nowego ale mało miejsca na parkiecie
a co dja to fakt gra strasznie monotonnie jak na wakacyjne hity
w naszym mieście trzeba bardziej mieszać w muzyce
naprzykład w niedzielę mogli by w wakacje zrobić np.karaoke i trochę
mieszanej muzyki nietylko to co gra ten dj w soboty bo faktycznie
że ludzie zaczna z tamtąd zmykać jak jakiś dj zamiesza lepiej w muzyce
ale duży plus za oświetlenie i nagłośnienie

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Czesio..jak Ty czasami coś "nasmarujesz" to aż chce się czytać!!

Twoja opinia oddaje w pełni obraz Yamy.

Jedynie co do obsługi to podzieliłbym ją, na tą dobra i tą gorsza. Dziewczyny stojące za barem pracują dobrze, wobec nich nie mam nic do zarzucenia.

Co do piwa i wódki mam takie same odczucie..dla mnie w ogóle ta wódka jest jakaś dziwna..trefna?? (moje odczucie)

Co do panów szerszych niż wyższych..najlepsze jest mijanie się przy schodach na góre..tych od strony baru..przejście wąskie, zamiast sprawnie przejść bokiem..to nie, wielki pan(pan celowo z małej) idzie z cała swoją "kubaturą" środkiem.

Muzyka to kwestia gustu, ale nie raz udało mi się "potańczyć" (raczej poobijać się o siebie a'la sardynki).

Łazienki...ach...ich w dobrym stanie nigdy nie zastałem..

Najgorsze jest to, że każdy chciałby czegoś nowego..jeżeli coś powstaje to juz na wstępie dostaje bure. Wszyscy Ci "fajni" chcieliby klubu z prawdziwego zdarzenia. Ok, a zapłacisz 15-20zł za wejście i 8-12 zł za piwo?? Przecież lokal musi generować zyski.

Tak na koniec..obecnie mieszkam w tym "światowym" mieście Polski...tutaj poziom lokali i buractwa jest w dużej skali taki sam..ot taki kraj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO


Piszesz o poziomie buractwa a osiągasz orgazm jak ktoś kogoś obsmarowuje, pomijam, że to czesiu. Jego negatywna opinia tak wręcz pochwała. On nawet własną matkę obsmaruje, że go urodziła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

A mowa i temat o Quatro :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

genia bardzo surowo oceniasz lokal, w ktorym pracujesz. co do quatro. moze ladnie wyglada bo jest nowe. plus za parking. w ciagu dnia nigdy nie mialem okazji tam zajsc wiec jedzenia nie ocenie. kanapy wygodne ale stoliki troszke za sliskie szklanki to az po nich jezdza. plus za palarnie w srodku. naglosnienie w porzadku ale oswietlenie to porazka. zapewne mialo byc ladnie ale jest 'przekombinowane,. ogolnie w wystroju nie ma niczego szczegolnego. Wszyscy patrze na Yame narzekają też ale u nich przynajmniej jest roznorodnosc a tutaj jak bylem to za kazdym razem ten sam DJ jesli wlasciciel czegos nie zrobi to sie szybko ludziom znudzi w kolko sluchanie tego samego.

nie wiem jak ocenic te quatro. slyszac o otwarciu spodziewalem sie czegos wiecej ze serio jakies zaskoczenie bedzie no ale niestety nie udalo sie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

a gdzie jest to quatro?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

nina26 obsmarować to ci pysk mogę z pozycji Boga, to się nazywa krytyka puchu marny. Jak dla ciebie to i w Diuku wystarczy puścić muzykę, kolorowe światełka i byś czuła się jak w tańcu z gwiazdami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Tutaj zawsze wypowiedzi tylko na temat buractwa,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Ludzie przestańcie już pisać o Quatro, yamie, i skupcie się nad tym co ja mam wam do powiedzenia.
Amnezja to nadal jest ten sam lokal który tak wiele wzbudzał zachwytów. Nic w nim się nie zmieniło na gorsze a wręcz przeciwnie przeprowadzono wiele pozytywnych zmian które zapewne w wielu powinny wywołać euforię.
(wiele promocji, dobra kuchnia, obsługa na poziomie, wreszcie profesjonalna ochrona - nie jakaś tam zbieranina pseudo bokserów i żałosnych trenerów).
Karton to nie marmur, naturalna cegła to nie styropian. Lokal jakiego w Łomży nie będzie już nigdy. Uważam, że trzeba dać szansę na dalszą prosperitę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

genia powtarzasz sie. powinnas własnie jak najwiecej pisac o quatro bo trzeba reklamowac swoj lokal no nie? co do ochrony.. heh jeszcze swoich kolegów obrazasz ktorzy tam kiedys stali? wstyd ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

w quattro jest selekcja a to na plus :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

TYLKO w Łomży jest tak, że jak powstaje coś nowego to wokół klęska.
Powstała Warka - 54 pogrom, powstało Quatro - Amnezja pogrom.
Jak podaje GUS Łomża do 2030 będzie mieściną o liczbie mieszkańców poniżej 50tys. Także z każdym rokiem będzie gorzej i trudno będzie prowadzącym lokale zapewnić odpowiednią frekwencję. Utrzyma się jeden lokal, reszta do piachu.
Za rok powstanie coś nowego i znów będzie biadolenie i wytykanie starym lokalom, a w tym nowym wszystko będzie naj. I tak do czasu aż powstanie kolejny nowy lokal.
Powodzonka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

zenia masz racje w Łomży będzie coraz starsze towarzystwo
i wiele lokali będzie się przestawiało na klijenta 30 plus bo coraz wiecej
młodzieży wymyka się z łomży

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

póki do quatro nie przychodzą gówniarze:) jest spoko, i polecam tym samym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

Quatro i Amnezja, to ja już wiem o co wojna, wszyscy jesteście siebie warci i jeszcze wam słoma z butów wystaje, ale dobrze lejcie się po pyskach :D hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

selekcja?
w amnezji 18 latka to dla was gówniara ale w quatro vel quattro to już osoba dorosła.
Żeby tak przeselekcjonować wszystkich i wszystko to kto by obsługiwał i kogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: QUATRO

a ja odnoszę wrażenie, że odwrotnie jest lala26...chodziłam do amnezji...jak była tam ekipa która teraz jest w quattro...pozniej widziałam kilka dziwnych akcji i kilka niefajnych gówniarzy i powiedziałam sobie - never again.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org