niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ORANGE

Hej.. Czy u Was też występuję ten sam problem z tą siecią co u mnie ?? U moim telefonie pokazuje się komunikat REJESTRACJA KARTY SIM NIE POWIODŁA SIĘ... Przełożona karta została do drugiego telefonu i to samo... Co się dzieje???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

zmien operatora ,w Orange juz od dawna jest po prostu lipa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Wszystko wskazuje na to, że masz uszkodzoną kartę. Idź do salonu i wymień ją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Adamek ja tez mam Orange i tez nie dziala od rana,takze to raczej chyba cos w sieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Mamy trzy numery w orange. Właśnie sprawdziłem, wszystkie działają poprawnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Wyjmij kartę sim.
Przetrzyj ją powiedzmy koszulką.
Włóż i daj znać czy działa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Nie działa :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

mi ostatnio 3krotnie pobrali kasę za uruchomienie minut, zadzwoniłam złożyć reklamacje i babka powiedziała, że mają problemy z siecią ze względu na połączenie z tpsą; kasę zwrócili mi po kilku godzinach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Masz uszkodzą kartę SIM i musisz wymienic.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Miesiąc temu została kupiona nowa.... ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Ja wlasnie tak mam ze podczas uruchamiania pisze Karta SIM nieaktywna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

U mnie nadal nie dziala bylam w Orange sprawdzili karte wszystko z nia ok babka w salonie tez taki sam problem ma ze swoim telefonem.Wiec to chyba wina sieci tylko dlaczego nie wszyscy maja taki problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

A w galerii dalej otwarty salon jest?? Nie orientujesz sie moze?? Wlasnie wszyscy znajomi maja normalnie tylko u mnie nie dziala;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Wiesz nie wiem ,ja bylam w salonie na rondzie na miescie,No wlasnie to samo u mnie wszyscy znajomi maja ok a ja porazka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Mam ten sam problem. Byłem w Orange w Stokrotce. Powiedzieli, że to problem z siecią i do wieczora powinien zostać rozwiązany. Mam nadzieję, że Orange nam to jakoś wynagrodzi...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Dzwonilam do Orange do pomocy technicznej i tam powiedziano ze sa zaklocenia w sieci dla osob posiadajacych tel na karte ale nie wszystkich przewidywany czas powrotu funkcjonalnosci to godziny wieczorne dzis takze trzeba czekac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Umnie bylo to samo zadzwonilem do Orange zresetowali mi numer i juz dziala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Najśmieszniejsze, że ja mam na abonament i też mi nie działa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

No oby dzisiaj wieczorem juz bylo wszystko dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Najlepiej zmień na PLUS jedyna Polska sieć i też są dobre promocję i zasięg

zawsze ok ,więc polecam PLUS GSM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Was też przywitał dziś rano taki SMS?
"UWAGA! Aby nie stracić numeru telefonu jak najszybciej doładuj konto na kwotę minimum 25zł. Konto doładujesz w sklepie, kiosku, przez bankomat i internet."




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Czy dalej macie nieaktywne karty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

- wyjmij kartę
- złam w pół
- podpal
- wrzuć do kibla
- oszczaj

kolega tak kiedyś zrobił, ma teraz w Play, ja też już mam w Play i wielu innych znajomych i dzwonimy, esemesesujemy se teraz długo i szczęśliwie :)

I ! Przynajmniej jakieś durne wiadomości nie przychodzą typu "wygrałeś BMW", albo nie wydzwaniają po 2 razy dziennie z zawracaniem dupy, a żeby na coś tam przejść, bo on chce się dorobić na Tobie i szuka frajera...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

artooro ja tez takiego smsa otrzymalam... Edi# Wyjmij karte i wsadz znowu powinno dzialac:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Ja juz mam aktywna tylko teraz znow problem bo to co mialam na koncie znikolo czyli kase zjadlo i przyszedl sms tresci DOLADUJ JAK NAJSZYBCIEJ KONTO ZA MIN.25ZL ZEBY NIE UTRACIC NUMERU a przeciez dzien wczesniej doladowywane bylo to gdzie ta kasa....?Co robic moze ktos powie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Nika39 idz do salonu orange i powiedz im... Ja w srode doladowalam i mam pieniadze nadal na koncie. Orange juz nie jest taka jak kiedys niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

a GG w Orange..? Kasę biorą a gg nie ma - bład z połączeniem z internetem się pojawia........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

**Fikka** w PLUSIE jest ok przynajmniej bez żadnych problemów

GG Plus teraz w Twojej komórce!

Gadu-Gadu to najpopularniejszy polski komunikator internetowy, teraz dostępny również w telefonach komórkowych w sieci Plus.

Wystarczy tylko, że zainstalujesz aplikację by móc cieszyć się swobodą kontaktu niemalże zawsze i wszędzie – w autobusie, w szkole, w kolejce, w podróży służbowej.

Instalacja, konfiguracja i obsługa aplikacji GG Plus na telefonie jest bardzo prosta.

Wyślij bezpłatnego SMS-a o treści GGPlus na numer 8045, a otrzymasz SMSa zwrotnego z linkiem, z którego możesz pobrać aplikację GG Plus.

Ile to kosztuje?

Przez pierwszy tydzień z usługi GG Plus korzystasz za darmo.

Po tygodniu, za każde kolejne 7 dni, płacisz tylko 1,50 zł z VAT.
Możesz również aktywować aplikację od razu na 30 dni i zapłacić tylko 5 zł z VAT.

Pobranie aplikacji Gadu-Gadu oraz przesyłanie danych w ramach usługi jest bezpłatne, kiedy znajdujesz się w zasięgu sieci Plus i jesteś do niej zalogowany.

Więcej na stronie www.plus.pl lub www.36i6.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Fikka, bo jak mieszkasz na terenach wiejskich, gidze nie masz zasięgu CO NAJMNIEJ Edge to z Internetu nie skorzystasz. To nie wina sieci tylko Twojej aktualnej pozycji :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Przejdźcie do Playa, wszelkie problemy znikną :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

do <> :

Nie czaruj <> mieszkam w Łomży na południu wiec skąd te problemy z gg w orange !! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

**Fikka** może Ty miałaś kiedyś e-mail fafik_@o2.pl

i go troszkę zmieniłem :)

czy to może Ty?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Fikka..fafik..trochę podobne ale to nie mój e-mail...a czemu pytasz..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

tak jakoś skojarzyłem pewną dziewczynę z którą kiedyś tak przez pocztę pisałem i ona sobie wyjechała,taka długa to historia,he :)

i pomyślałem,że może to akurat TY ,bo właśnie podobne te nazwy mi się wydały...,

a po za tym ona też z południa :) ,a com chcesz ją zastąpić i ze mną popisać

teraz?he :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

**Fikka**

chyba nie odczytałaś mojego posta lub po prostu nie odpisujesz...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

teraz odczytałam dopiero...:)
wiesz..ja zajęta jestem więc...hmm...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org