niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Apeluję do tych osób które w bezczelny sposób zaśmiecają teren Pks-u od ulicy Spokojnej wyrzucając swoje nieczystości!!!!! To nie jest wysypisko smieci!!! Jak można zachowywać się w ten sposób... Nawet na wsiach ludzie wywalają do swoje śmieci do koszów,albo je palą.. Trochę kultury! - najlepiej sobie podjechac samochodem, wypier**lić śmieci i sprawa załatwiona " aby od się " .Szkoda co niektórym zapłacic 2-3 zł śmieciarzowi..?? Żenada poprostu......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

rób zdj i na komende, inaczej nie nauczysz, uwierz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Przyłączam się i powiem więcej: śmieci wyrzuca się do kosza i nie tylko na dworcu nie można, ale nigdzie nie można, a ja wciąż widzę trawniki pełne butelek, puszek, torebek i nie powiem czego jeszcze, bo brzydko i nieprzyjemnie aż się robi. Dla mnie każdy, kto wywala, choćby najmniejszy, papierek jest skończonym chamem i burakiem. A co do palenia śmieci, to ja nie jestem przekonany czy to tak dobrze i czy można takie zachowanie brać za przykład.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

voodoo pisząc o paleniu śmieci przez osoby na wsi miałam na myśli np moją babcię która jak ma coś do wyrzucenia to spala to w kuchni kaflowej ... :) ( zamiast np podrzucać sąsiadowi pod płot :D - jak to robią co niektórzy.....)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

chyba lepiej że wyrzucają do śmietników na dworcu niż po lasach i zanieczyszczają środowisko,

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

voodoo
jak zjem se batonika i mam przez pół miasta maszerować z papierem w ręku,to wolę go pierd... na chodnik.przy niektórych chodnikach stoją kosze so 30m,a na niektórych co 200,300.
a z drugiej strony,jak nie będzie czego sprzątać na ulicach i chodnikach,to firmy sprzątające przestaną być potrzebne i upadną,co za tym idzie?wzrośnie bezrobocie.
dać warunki,a potem stawiać wymagania



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

chyba nie wierzę w to co pisze wolny niewolnik!

idąc tym tokiem myślenia może będziemy chodzić z nożami i źgać wszystkich, żeby lekarze mieli co robić, albo będziemy niszczyć samochody, żeby serwisy samochodowe mieli robotę, albo będziemy zrywać kwiaty rosnące w klombach, bo do najbliższej kwiaciarni jest 200,300 metrów?

Zazwyczaj staram się nie reagować na takie wpisy bo to nic nie daje, ale dzisiaj nie wytrzymałem.

Masz jeszcze jakieś super pomysły?

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Albo będziemy zabijać, żeby prokuratura, sądy i klawisze mieli co robić.
Wolny niewolnik - jak ja mam jeden papierek i nie ma nigdzie kosza, to niosę go pod dom i wrzucam do śmietnika przy klatce schodowej. To, że nie wszędzie są kosze na śmieci, nie znaczy, że trzeba robić syf wokół siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

dajcie spokój,nie o to chodziło,żeby z kosami się szlajać,ale o to,że można udogodnić mi życie i postawić pojemniki tam gdzie są potrzebne.druga część postu to żart:-( potem była puenta



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

azmolek takimi głupotami głowe zawracasz Policji?


Ps. a od czego jest straż miejska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Jak zwykle piszecie nie na temat - chyba muszę jaśniej napisać : podjeżdża się samochodem i wyrzuca wory ze śmieciami !!! To nie jest temat o papierku wyrzuconym na chodnik !

Iga161 - ty to wcale się nie wypowiadaj co? W takim razie niech swoje wory ze śmieciami wywalają pod twój śmietnik ok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Kama30, z tego co pisałeś/aś wcześniej wcale nie wynika, że chodziło o - za przeproszeniem - podrzucanie worów. A że temat jest szeroki, to każdy wtrącił swoje trzy grosze. Opróżnianie własnego kubła do czyjegoś jest procederem powszechnym i nie mniej obrzydliwym niż zaśmiecanie naszego i nie tylko naszego miasta. Jedyne co można zrobić, to budowa śmietnika na klucz, widziałem parę takich, ba kiedyś na osiedlu sam do takiego odpady dokładałem, tyle że to dosyć śmieszne, Barejowe że tak powiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Myślałam że pisząc : najlepiej sobie podjechac samochodem, wypier**lić śmieci i sprawa załatwiona " aby od się " będzie zrozumiane jako podrzucanie worów a nie wyrzucenie jednego papierka po batonie np przez okno owego samochodu.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Kama30, nie komplikuj:)

jeśli chcesz, żeby coś zostało zrozumiane w pewien sposób to w Taki właśnie sposób to opisz:)

Przynajmniej połowa (statystycznie rzecz ujmując) tu obecnych to mężczyźni i a nimi (nami) trzeba jak z dzieckiem ;)

Cienkie aluzje nie są przez nas zauważane, grube z resztą też ... :)

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Śmiecie podrzuca menelstwo zamieszkujące tamte okolice, które z pewnością nie ma internetu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

nie koniecznie menelstwo..może poprostu zwykli mieszkancy tam mieszkający - byle dalej od siebie bo za wywóz trzeba płacić...chamstwo naprawde..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Zaśmiecanie dworca PKS i okolic jest probleme. Wynika to z braku należytego nadzoru ze strony m. in. policji. Okolice dworca, tam, gdzie odbywają się targi, są najczęściej zarzucane śmieciami w workachorzez kierowców samochodów z rejestracją - niestety - BLM. Nie dość, że to chamstwo (ale nie mieszkańcy ulicy Spokojnej!) nie dość, że zabiera miejsca pracy łomżanom, to jeszcze wywozi sterty śmieci z kwater, które są przez nich podnajmowane na okres pracy "na czarno" (w przeciwnym wypadku potraciliby dotację na ziemię), to jeszcze dokonuje degradacji naszego środowiska. Wystarczyłoby trochę aktywności ze strony właściwych organów, i Łomża miałaby największy budżet!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Autor: nie dotyczy
.....
Śmiecić nie wolno, gdyż to daje świadectwo o tym mieście. Nie wiem jednak, czy masz prawo używać zwrotu: ...tamto meneldtwo...". Są tam i tscy, jak wszędzie, ale są również i ludzie bardzo porządni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Wyrzucane są pełne worki śmieci na nieużytki na bazie pks od ulicy spokojnej gdzie są 2 warsztaty samochodowe, skup metali kolorowych - tam jest poprostu masakra...... Napewno nie omieszkam o tym poinformować straż miejską !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Autor: Kama30
...

Re: Sorry, ale nie dokładnie zrozumieliśmy się. Teren który masz na myśli, jest straszny. Nie wiem, czy StraZ miejska coś zaradzi- oni po prostu boją się zapuszczać w te zaklęte rewiry. Tam potrzebna jest policja; natycmiastowe wysokie mandaty i nawet wstrzymanie działalności jednego z tych zakładów.
Ja myślałem zaś o szerszym terenie, gdzie bardzo często łażę z psem na spacer. Przecież jeszcze w ubiegłym roku na polach przylegających do tego terenu były bażanty. Piękne ptaki. Obecnie są - stadko w ilości sztuk 1 bażanta i wspomnienia po nich! Z przerażeniem oglądałem bardzo niedawno scenkę: strażnik miejski ścigał po zaroślach jakiegoś człowieka, który cichcem w krzakach pił piwo puszkowe, a dosłownie obok służbowego samochodu jakiś burak wyrzucił plastykowy worek śmieci. I co? I nic!
Problem, ktory poruszyłaś, jest ważny. Wymaga natychmiastowego załatwienie; Łomża staje się miastem brudnym. To właśnie skutek traktowania tego przysłowiowego papierka po lodach czy innym ciastku!
JEDYNYM ANTYDOTUM MOŻE BYĆ TYLKO OGÓLNA WRAŻLIWOŚĆ NA TE SPRAWY I POSTAWA, JAKĄ TY PRZYJMUJESZ. i BARDZO WYSOKIE KARY!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel do osób wyrzucających swoje śmieci na teren PKS

Dlaczego ten wątek jest ciągle wyrzucany prze administratora do kosza? Przecież dotyczy ważnych spraw mieszkańców miasta!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org