sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Karta Prezentowa Media Expert

Posiadam kartę prezentowa do Media Expert na ktorej jest 210zł. Sprzedam ja za 180zł czyli jeśli ktoś planuje cos tam kupic, to 30zł zostanie mu w kieszeni.Jesli rzecz ktora chcemy kupic kosztuje np 500zl to 210pobiera z karty a 290 placi sie gotowka w kasie.
pwbim2@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Prezentowa Media Expert

Ewentualnie w gre wchodzi inna (rozsadna) propozycja cenowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Prezentowa Media Expert

jak masz ją za darmo to 50, czy 100zł powinno cie ucieszyc... głupi polski narod... wypierodlic do kosza bo po co za grosz sprzedac. zycze ci aby tego grosza kiedykolwiek ci zabrakowalo, wtedy docenisz dar od Boga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Prezentowa Media Expert

smieszny gosc z ciebie z polowe cyny moze by ktos to kupil ale nie dla 30 zl he he

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Prezentowa Media Expert

Hehe to mam was w dup.ie! Kto powiedzial ze mam to za darmo? Hehe to wezme sobie jakis towar za te 200zł i nie bede przeciez was prosił. A ja Ci zycze mimo wszystko jak najlepiej zawstna cioto(mimo wszystko sadze ze to jednak ty nic nie masz i nie bedziesz miał).Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Prezentowa Media Expert

A swoja droga właśnie widać jaki jesteś wierzacy i udochowiony zyczac "blizniemu" porazki. Jakie to modlace towarzystwo, lezace krzyzem w kosciele a wbiłoby noz w plecy sasiadowi ktoremu lepiej sie powodzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Prezentowa Media Expert

Nie dość, że śmieszny to jeszcze mocno zakompleksiony...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Prezentowa Media Expert

i nie umiejący czytac ze zrozumieniem, wiec podejrzewam że nick ma sie adekwatnie do osobowości.

"...aby kiedyś ci tego grosza zabrakowało" skoro BRAKUJĄCY grosz rozumiesz jako żebranie, czy stoczenie sie juz na samo dno to gratuluje takiego toku myslenia. musisz miec ciekawe życie... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta Prezentowa Media Expert

Dobra,zajmijcie sie swoim życiem :) Dalsza dyskusja z wami nie ma sensu. Pozdrawiam :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org