niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Zachęcam do kliknięcia w ankiecie na piwo Łomża,

duży Plus,że w ogóle nasze piwo znalazło się wśród najbardziej znanych

marek w Polsce.


http://finanse.wp.pl/pid,14737762,ankieta.html


To jest też reklama naszego MIASTA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

SUPER

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Taa, ty idioto, szczególnie tekst spotu o tym mówi, że to reklama dla miasta "Nie musisz przyjechać do Łomży, by ją poznać"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Lubie wiec zaglosowalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

mechicano kultury trochę -nie chcesz nie głosuj reklama jak reklama,

dużo osób nie wie nawet gdzie jest Łomża, reklama nikogo nie zniechęci do

przyjazdu do Łomży o ile zechce tu w ogóle przyjechać.

Browar Łomża sponsoruję Łks Łomża , jest głównym sponsorem festynu na

muszli itp imprez ,zatrudnia u nas osoby które dzięki niemu mają pracę i

promuję miasto przez reklamy itp. Nawet jak Ci one się wydają nie takie jak powinny to jest

reklama pozytywna dla miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

a ja już głosuje na Łomże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Tak tak a pracownicy muszą się kisić na magazynach bez wentylacji bo tak oszczędniej ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Chelsea wiesz ważne ,że w ogóle mają pracę ,a po za tym jest rozwiązanie,

po prostu jak coś się kupuję to lokalnego powinno jak piwo nasze łomżyńskie

nie jest złe i jest tyle do wyboru,ale dużo osób nie zwraca na to uwagi i

kupuje -utrzymuję inne marki.

Myślę ,że Browar Łomża ,by dawno nie istniał jak by się oglądał wyłącznie na

łomżyński rynek.Więc jak by mieli lepszą sprzedaż to i pracownicy by na pewno mieli też lepiej i by mieli tą wentylację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Zagłosowałem i ja :-))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Nasze to ono było 5 lat temu .Od tego momentu nie pije i na pewno nie zagłosuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

"Myślę ,że Browar Łomża ,by dawno nie istniał jak by się oglądał wyłącznie na

łomżyński rynek. "






Właśnie wszystko zaczęło się od rynku lokalnego."Jeszcze nasz Browar"(Teraz to van pur ,wcześniej unibrew) inwestował w lokalny rynek tj. reklama ,sponsoring,Gastronomia,fajne akcje promocyjne dla klienta detalicznego(tj.breloki,szklanki8,kalendarze, itp.) a także w przedsiębiorców lokalnych tj. hurtownie i sklepy. W tej chwili tylko oszczędności,nawet piwo smakuje inaczej niż kilka lat temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Już zagłosowałam na naszą Łomżę:))

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

To syf po którym pęka łeb ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

cruzer2 niestety tak jest....kiedyś każdy kupował tylko Łomże piwo w Łomży,

mało kto inne, a teraz kto tu kupuję Łomże? mało kto,

więc dlatego tak jest,że szukają oszczędności,żeby utrzymać ten browar.

W Polsce się lepiej sprzedaję niż tu.,ale właściwie Łomża Export w butelce z

lodówki jest super. ,inne się popsuły niestety,ale było gorsze jakiś czas temu teraz się ustabilizowało wszystko i nie jest takie złe nawet wyborowe,czy małe moce :) ,ważne aby zimne z lodówki było :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Łomzyniaku2 darma twoja agitacja poniewaz w Łomzy juz mieszka mało prawdziwych Łomzyniakow a większosc to potomkowie roztrząsaczy gnoju ktorzy nie utorzsamiają się z miastem a tym bardziej z browarem ktory jest w Polsce znany i doceniany ze swoich produktow. Oni wolą pic szczyny z warki tyskiego lecha i inne wynalazki z promocji w lidlu czy biedronki. Zamiast wspierac rodzimy browar kupując nasze piwo to wbierają konkuręcję a pozniej płaczą ze beowar pada i nie mają gdzie pracowac i jest płacz i zgrzytanie zębow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

A ja kocham TYSKIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

A mnie dziś rypie,że hejj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

jak można pić te pomyje na enzymach (od tego rozwala łeb) o czystości produkcji już nie wspomnę kto tam pracuje to wie , a traktowanie pracownika to już inna bajka wyzysk i terror .Ale sami się na to godzimy bo bezrobocie,a teksty typu ,,cieszmy się że mamy pracę itp"są kretyńskie bo pracodawcy o tym wiedzą i się bogacą na biednych wystraszonych robolach
To nie złośliwość ale radzę nie pijcie tych pomyj fakt że cena kusi ale zdrowie jest cenniejsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

To co mi na kaca dziś polecasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Tyskim się wczoraj uraczyłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Kos po co tłumaczysz łomżyńskiej hołocie, że powinni wspierać jedyną firmę tak jednoznacznie kojarzoną z naszym miastem.
Niech sper...dalają tam gdzie ich korzenie, na wieś.
Taki cogito pisze, że Nasze piwo to pomyje, przecież taką k..urwę powinno się ścigać wszelkimi możliwymi sposobami.
Ten konkurs to na szczęście konkurs o zasięgu krajowym, gdyby głosowali tylko łomżyniacy to zapewne by nas powieźli (wareckie albo tyskie szczyny schodzą tu najlepiej), a tak jest szansa na dobry wynik. Łomża Export to marka dziś osiągająca największe przyrosty sprzedaży, ale nie w Łomży. Dostrzegli to właścicele browaru i postanowili skupić się na innych regionach.

Zastanawia mnie tylko po co właściciel wydaje kasę na ŁKS, jakieś imprezy kulturalne w Łomży. Niech się zgłoszą do Żywca, Warki, Tyskiego - napewno dadzą, ale kopa w srakę. Dla nich jesteśmy zlewnią ich złotego - nie przypominającego w niczym piwa - trunku.
Pijta dużo a dostnieta w nagrodę chorągiewkę i breloczek (lux do kluczyków od golfa)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Święta prawda:)
Oglądając relacje pomeczowe w tv na euro np. w Warszawie jak bawią się kibice to większość kibiców Polskich trzymała w ręku Łomżę export:) Darmowa reklama i coś jednak mówi o naszym browarze i ich produktach;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Jeszcze jakaś część nas jest prawdziwych Łomżyniaków,którzy doceniają swoje...

A o < cogito > nie chce się wypowiadać za dużo ,to popracuj w innych

browarach i zobaczysz czy tam mają takie luksusy ,oczywiście ,że mają ale Ci

co są nad pracownikami ,bo mają naprawdę duże pieniądze,ale inwestują

tylko w siebie ,reklamy itp ,a zwykły pracownik ma zawsze najmniej!

Z tym,że oni mają z czego ,a i tak nie płacą jak należy,jak Tyskie itp.

Co do zdrowia to woda z Łomżyńskiego browaru jest najlepsza w Łomży!

to wiem z pewnych źródeł ,że żadna studnia głębinowa w Łomży nie

dorównuję tej w Łomżyńskim Browarze.

Na pewno jest jedna z najlepszych w Polsce o ile nie najlepsza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

łomżyniak2 jesli idzie o wodę to masz 100% racji jest najlepsza dlatego nasz browar jest chętnie kupowany,ale właściciel jest do dupy kierownictwo zastraszone na produkcji zaćpane genie jak ta wyżej i robi się tanie pomyje tanio i na masę dla zysku
a tuskowa elita nigdy nie zapłaci pracownikom więcej skoro może mniej
genia jest przykładem bydła które będzie tyrać za grosze byle podłączyć trąbę do darmowych pomyj z tanku nr 152

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

a co do geni to dlaczego pijesz do wsi bo gdyby nie ona to byś zdechła z głodu dewotko

ps. do geni nie pij tych pomyj to może myślenie ci wróci a ja nie pochodzę ze wsi jeśli już chcesz mnie ścigać proszę bardzo ale w sądzie i zobaczymy czyje argumenty są prawdziwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Janusz kos o kurna miejski kasanwuo serwujesz łomze myślołem że tobie stać na genesa. cieny esteś..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Najpierw dureń pisze, że browar jest chętnie kupowany bo woda jest najlepsza a dalej, że to pomyje.
Pomyje nasz browar to robi dla takich krezusów jak ty dostępne w biedronce, przy zakupie kartona sucharów jedna puszka gratis (nazwa tego jakaś taka równie głupia jak twój nick).

Podobizny takich jak cogito powinny być upubliczniane i dla przykładu wieszane w szaletach, żeby każdy komu chociaż trochę zależy na dobru tego miasta i działających tu przedsiębiorców (a coraz ich mniej), mógł na jego wizerunek oddać kał lub mocz.

Otwórz firmę i płać pracownikom więcej. A ja napiszę (tak po złości), że produkujesz gówno a płacisz mniej niż byś mógł i, że taki szef a śmierdzi mu z gęby.
Głosuj kasztanie na co chcesz. Ale zachowaj swoje frustracje bezrobotnego byłego szorowacza tanka 152 dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

gena
po pierwsze błyszczysz inteligencją więc polecam jeśli chodzi o głupi nick
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pan_Cogito
po drugi polecam czytanie ze zrozumieniem bo woda jest faktycznie super ale marnuje się ją na pomyje moje słowa to nie harleqin należy rozumieć nie bujać w obłokach mózg ma każdy lecz rozum niestety nie i to jest przykre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Nie wiem czy zauważyliście ale nie długo legenda będzie głosić, że w Łomży podobno można kupić piwo Łomża (pomijając yamcafe)... Obecny browar ma wyj3bane na wszystkie bary prócz yamy... jeszcze 2 lata temu w co drugim lokalu można było zakupić Łomżę z nalewaka, a teraz widać wszędzie tylko parasole tyskie, warka, lech a nawet żubra... teraz browar Łomży pcha się na Wwa i inne regiony i na Łomżę ma 'wywalone' bo ma przecież yamcafe... ale do czasu gdy z Lecha dadzą konkretną propozycję właścicielowi wtedy już... legenda będzie głosić, że można podobno w Łomży Łomżę kupić....

a to wszystko spowodowane czym ? tym, że dana osoba prowadząca bar (w tym nawet ja) dzwoni do browaru z pytaniem Macie jakieś może ławki czy parasole nowe bo te co daliście mają z dwadzieścia lat.... nie nie mamy jak chcesz to sobie wyremontuj je albo zgłoś się do konkurencji i... takie jest podejście 'nowego browaru' (ja akurat wolałem sobie odnowić ławki niż zmieniać browar bo u mnie sami 'solidarni łomżyniacy')..... dodam, że dzwoniąc do innego browaru np. warki mówią ok. do tygodnia czasu i przywozimy całe zapotrzebowanie dla Państwa.

Jeszcze coś po zmianach 'właścicieli' Wyborowa Łomża... jest gorszy niż argus lecz Łomża Export ludzie gadali, że nie powinna stać nawet na półce przy Lechu, a teraz pomimo nowej butelki Lecha to Lech nie powinien stać obok Łomży Export... w smaku Export 5+(nawet z nalewaka) podobnie smakuje jak Tyskie .... a Lech może 2+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

zgubiłem literkę w poprzednim poście więc sorka
jeśli chodzi o firmy lub firmę to w tym mieście jest złodziejstwo krętactwo i wyzysk i akurat nie jestem biednym bezrobotnym,ale żal patrzeć na to co się dzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

W linku podanym przez ciebie nie pisze, że Pan Cogito to inaczej szmaciarz i łajza.
Piszesz, że w naszym mieście jest złodziejstwo, wyzysk i krętactwo to won, bo nie odróżniasz biedy od próby przetrwania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

tenpubp
to właśnie jest traktowanie klienta,pracownika taka jest higiena produkcji wiele etykietek a 2-3 gatunki piwa wszystko na kase wydoić ile się da a potem zamkniemy lub sprzedamy a gienia pitoli mi smuty chociaż nie ma zielonego pojęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

genia nie zniżę się do twego poziomu i nie będę obrażał,ale dzięki takim jak ty jest tu walka o przetrwanie i przybywa milionerów
stawka może być 15 na godzinę lub więcej ale przyjdzie taki siny nos wielbiciel lokalnego browaru i będzie tyrać za 8 lub niżej i tak to się kręci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

tenpubpl to racja jest coraz mniej browaru naszego łomżyńskiego

sprzedawanego w Łomży i dużo osób całkowicie go wycofuję,a szkoda...

miejscowi powinni tylko i wyłącznie swoje piwo kupować i wspomagać tym

browar przedsiębiorców itd.,niestety mało kto utożsamia się ze swoim

miastem na dobre i złe i na produkty stąd pochodzące.

cogito jakie osoby na górze pracują i jak mają pracownicy płacone to my nie mamy co

w to wnikać ,bezrobocie to tylko własna nie radność . Trzeba coś robić w kierunku - tworzeniu czegoś samemu.Wszędzie wykorzystują zwykłych pracowników nie tylko w Łomży!


Jeszcze można oddawać swój głos w ankiecie,chyba co dwa dni znowu można:)


http://finanse.wp.pl/pid,14737762,ankieta.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Łomżyńskie piwo to szczyny

Jestem ciekawy dlaczego po Łomża Export jestem "chory" przez 2 dni
a po :Hajnekenie: normalnie funkcjonuję następnego dnia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Bo Łomża Tobie bardziej smakuje i więcej jej wypijasz - proste :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Zauważyłem, że na mazurach, nad morzem, na południu Polski Łomża jest tańsza niż u nas (im dalej od Łomży tym taniej), podobnie jest z innymi markami. U źródła jest drożej niż na drugim końcu kraju, więc o co tu chodzi? Browary liczą na lokalny patriotyzm...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Ja oddaje głos na nasz browar nie tylko w głosowaniu.Wlewam w siebie tyle tego trunku,że napewno nasz browar nie upadnie:).To,że jest wśród najbardziej komercyjnych marek w Polsce to zasługa marketingu.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

u nas w osiedlowym export 2,70-2,80.
w WWA w osiedlowym od 3,00 do 3,50.

jak nad morzem, jeszcze nie wiem, niedługo sprawdzę :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

w Gdańsku w osiedlowym na starym porcie płaciłem 2.90 za exporcika(puszka)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Głosowanie zakończone sami zobaczcie które miejsce zajeliśmy ,oczywiście mogło być lepiej...



http://finanse.wp.pl/gid,14745760,galeria.html?T[page]=1



chciałem wam ułatwić,ale coś nie mogę utworzyć linku do tej strony,jeśli komuś się uda niech napiszę jak to zrobił,dzięki z góry :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

lUBIĘ I GŁOSUJĘ!!!

"W marzeniach i miłości nie ma rzeczy niemożliwych"
Janus Arony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

o i dziewczyny lubią PIWO ŁOMŻA jak miło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

http://www.moneystrategy.info/Malisz/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

Szkoda, że butelki bezzwrotne i pełno ich wala się po lasach!

tabela kalorii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głosujcie na PIWO ŁOMŻA !

to trzeba wyrzucać do kosza butelki po za tym można kupować też w puszcze,

puszkę na pewno sprzątną panowie zbierający je :) ,

chociaż też wolę piwo z butelki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org