niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Potrzebuję pomocy!

Potrzebuję opinni osób które pracowały lub pracują w piekarni-cukierni w miejscowości Gać. Czy tam nie ma problemu z wypłacaniem gotowki? Jaka jest tam atmoswera pracy? Proszę te osoby co mają własne doświadczenie w tamtej cukieqni! Z góry Dziękuję?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

Jesli planujesz tam podjać pracę ,to szczerze odradzam,odpuśc sobie ,poszukaj innej oferty, zaoszczędzisz nerwów i zdrowia,taka jest moja opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

Pracowałeś tam? Fordeo,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

a po co pracowac lepiej do mopsu isc po zasilek,nie warto pracowac,skanczylismy studia i bedziemy pracowac?lepiej z zasilku zyc i sponsora poszukac ,,,zeby zylo sie lepiej,,,Ajesli ktos chce pracowac niech sie dobija a my dziewczyny i chlopacy butelki powinnismy zbierac,swierze powietrze i nikt niegania nas,mamy wlasna dzialalnosc handlowa raz lepiej raz gorzej hihihi.Zalezy ile koszy sprawdzimy i co w nich bedzie hihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 06-07-12 15:38
a po co pracowac lepiej do mopsu isc po zasilek,nie warto pracowac,skanczylismy studia i bedziemy pracowac?lepiej z zasilku zyc i sponsora poszukac ,,,zeby zylo sie lepiej,,,Ajesli ktos chce pracowac niech sie dobija a my dziewczyny i chlopacy butelki powinnismy zbierac,swierze powietrze i nikt niegania nas,mamy wlasna dzialalnosc handlowa raz lepiej raz gorzej hihihi.Zalezy ile koszy sprawdzimy i co w nich bedzie hihihi.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------K...wa kobieto ogarnij się!!!!!!!!

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

No chyba lepiej po smietnikach chodzic jak pracowac?taka mamy metalnosc,lub na chapane liczyc hihihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

te twoje hihihi w każdym poście jest żałosne - udaru słonecznego dostałaś? idź do lekarza a nie udzielasz się wśród ludzi na poziomie tu na forum :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

Ty jestes na poziomie?hihihi smiechu warte,pamietaj jedno jesli ktos jest na poziomie to i prace ma,mniej wiecej platna ale pracuje i nie jest smietnikowcem po ulicach takie jest moje zdanie,ja tez pracuje za 900 zl netto miesiecznie w butiku i mam sie ok a takie dziewczyny zdziry jak widze ze chodza po ulicach i sponsora szukaja to bllleeeeee.Taka w zyciu nic nie bedzie miala tylko to na co ja stac i co soba ona reprezentuje,Wsyd mi za te dziewczyny co siedza w domu i ostatni chleb dla matki wycagaja wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd,a do pracy zadna sie niewezmie choc pracy jest w brud w tym miescie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

My tu wszyscy forumowicze jesteśmy na poziomie - nie tylko ja :) Spokojnie, nie bierz aż tak do siebie.. Są też bezrobotni którzy wcale nie szukają sponsorów, pokończyli studia i nie ma dla nich zatrudnienia..przykre..moja znajoma skończyła SSGW w Wa-wie z ocenami bdb i nie może znaleźć pracy tu w Łomży - więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, że jak nie mają roboty to szukają sponsora...bo to nie prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

Wlasnie ze prawda,sama mam dwie kolezanki i tak robia,mowia po co pracowac za 900 zl jak wystarczy 5-6 spotkan i maja taka sama kase wstyd mi za takie dziewczyny,a pozatym moj szef szukal tez dziewczyny do pracy to na 70 Cv nawet jedna sie nienadawala do pracy choc kazda ma studia,niepisz tu glupot bo to czyste lenistwo a bracy jest w brud w tym miescie tylko trzeba cos soba reprezentowac i byc kims a nie udawac ze cos potrafie a w gruncie rzeczy nic po prostu zero,zero pojecia o wszystkim,o komputerze po prostu brak mi slow na legatow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

wpm no pacz na komputerze się znam gadane tyż maa perółe bym se zakupił biustonosz bym pożyczył od siostry , wypchał skarpetkami a i nogi ma proste choc wymagają depilacji czyli estem ciacho:) Twój szef powinien mnie zmiejsca przyjąć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

wpm no tak, prawda, bo ty masz dwie koleżanki którym nie chce się pracować to czyli wszyscy tacy są.... wychodzi na to że jesteś jakaś stuknięta a to że masz pracę to chyba trafiło ci się " jak ślepej kurze ziarno..." :D aaa i jeszcze myślisz że jesteś kimś z tego powodu że pracujesz u kogoś w butiku..hahah A ja ci współczuję - bo jeśli myśląc towimi kategoriami - to w takim razie ci napiszę że ja mam dużo lepszą pracę i więcej płatną :D to czyli wychodzi na to że jestem na " wyższym poziomie niż ty " ( rozumując oczywiście tym tropem którym ty rozumujesz.... hahah)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

Kama30, daruj sobie dyskusję z tą panną butikową, bo to nie ma sensu. Od kilku miesięcy wypisuje te same bzdety...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

wpm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja nie sponsoruje ciebie po to żebys mi du.p.ę obrabiała na forum tylko po to żebyś mi dobrz robiła w butiku :)
Pogadamy w poniedziałem tupie.przo.na lampucero !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

900 zł na drodze nie leży , przyda mi się na inne wydatki :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

wpm- prawie wcale nie piszę na forum, ale urzekła mnie twoja historia i muszę :) Co takiego robisz w pracy, że aż 70 dziewczyn po studiach się nie nadawało? Wez kobieto popracuj w hipermarkecie 14godzin na nogach przy rozkładaniu towaru, bez przerwy na jedzenie, bez widywania dzieci i męża w ciągu dnia,to wtedy pogadamy o ciężkiej pracy.
To, że ktoś się sprzedaje, to nie twoja sprawa i nie tobie oceniać jakim jest człowiekiem.
Starcza ci na waciki, spoko, kłopot z głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

..no właśnie..co ty masz w sobie wpm czego nie mają te 70 dziewczyn które składało cv do pracy w tym twoim butiku :D

Bierzesz 900zł..? To coś słabo się tam starasz :D Taka pracownica jedna na 70 to powinna brać minimum ze dwa razy tyle :D Ja to bym się za tyle nie zgodziła - z resztą mam wyższe aspiracje niż stanie w butiku z zapewne tandetną biżuterią :D ( oczywiście żadna praca nie hańbi ale prowadzę dyskusję na twoim - jak ty to nazywasz - poziomie )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

kiedyś starałam sie tam o pracę, można było sie dogadać, ale różne opinie słyszałam, wiem że z urlopami nieciekawa sytuacja, mało pracowników, więc jak ktoś sobie zrobi wolne to firma leży,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuję pomocy!

to skażcie chociaż dla odmiany z 3 dobre zakład, a nie wszystkie zakłady według was to zło

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org