niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
do roznosicieli ulotek!!

ruszcie troche głowami. jestście dorosłymi ludzmi wiec myslcie! przy 30 stopniach kladziecie ulotki za wycieraczkami aut. na aktualna chwile mam zywa reklame na szybie bo przy takim słońcu wrecz odbily się! bardzo chetnie zaprosze teraz wszystkich z danej firmy, której ulotki dostalam na czyszczenie mojego auta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do roznosicieli ulotek!!

zgadzam sie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do roznosicieli ulotek!!

kiedys napchali mi cala skrzynke ulotek jakiegos antykwariatu. zadzwonilem i pan mnie przeprosil i powiedzial ze wyciagnie konsekwecje wobec firmy ktorej zlecil rozniesienie ulotek za to że tak "idą na skróty". dzis mam juz spokoj. tak zalatwiajcie sprawy a nie na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do roznosicieli ulotek!!

ja również popieram - nie dość, że mam reklamę przyklejoną do szyby to jeszcze do karoserii - i kto bedzie teraz płacił za lakierowanie jak reklama zejdzie z lakierem?? firma czy roznosiciel ulotki??

Barbara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do roznosicieli ulotek!!

mysle ze najlepszym sposobem bedzie zadzwonic do danej firmy, ktorych to ulotki zostaly 'poprzyklejane' . mam nadzieje ze wyciagna jakies konsekwencje..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do roznosicieli ulotek!!

też mnie to spotkało.Ulotka się przykleiła,żeby usunąć musiałem przykładać mokrą gąbkę.Zeszła na szczęście bez drapania.
Dlatego się poprzyklejały bo tego dnia deszczyk popadał.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do roznosicieli ulotek!!

somebody1212 jeżeli trafiłeś na ulotki pewnej gównianej koreańskiej marki
samochodów to też miałem wątpliwą przyjemność wyciagania ich z pod wycieraczki

Jeżeli traktują tak auta swoich klientów jak obcych to współczuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do roznosicieli ulotek!!

Abcd trafilam na ulotke niejakiej firmy 'fachowiec'. niestety nie podano na niej zadnego nr kontaktowego. wiec teraz sobie poszoruje szybke samodzielnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do roznosicieli ulotek!!

Firma Fachowiec mieści się na rogu Wojska Polskiego - Makowa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org