poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zespół Dominance

u kogoś z Was grali na weselu? Jeżeli tak to jakie wrażenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

mi się podobało :) byłam raz na jednym weselu z ich udziałem - spoko ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Polecam zespół Dominance!!!!!!!!!!!!!!!Grał na moim weselu.Muzyka bardzo zróżnicowana więc każdy coś dla siebie mógł znależć.Goście bawili się do białego rana!Dorota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Nie znam zespołu Dominance , więc w tej kwestii się nie wypowiem.
Dziwi mnie tylko sposób,nie wiem -reklamowania ,czy też"zachwalania".Cytat 'Goście bawili się do białego rana".
Moim zdaniem bawić się do samego rana,szczególnie w lato nie jest czymś wielkim.Sam będąc na iluś tam weselach zauważyłem, ujmując to w ten sposób,że już po np. oczepinach dużo zależy od gości.
Zdarza się,że nawet najlepszy zespół nie potrafi do samego końca rozruszać towarzystwa,a zdarza się również,że jak goście bawią się wspaniale to zespół jest tylko tłem.
Oczywiście,że duże znaczenie ma tu te 40%,ale i tak moim zdaniem na weselu zespół daje tylko te 40% zabawy ,a 60% to goście.
Osobiście więc myślę,że najważniejsze na weselu mieć gości lubiących zabawę,a zespół tak owszem w miarę dobry ,aby na początku pomóc się rozruszać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

u mnie grali i było bardzo fajnie, dobra muzyka, świetnie prowadzą zabawy, goście bawili się do rana i nie schodzili z parkietu. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Nie prawda!Dobry zespół to podstawa zeby Goscie dobrze sie bawili!Zespół Dominance jest tego swietnym przykładem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

PORAŻKA, wielki mi tu zespół.Miałam przyjemność bycia na trzech różnych imprezach z ich udziałem i jako osoba nie wspomagająca się % mogę wyrazić swoje wielkie niezadowolenie. Może i uczestnikom imprez muzyka w tańcu nie przeszkadza do białego rana wspomagana trunkami.Jednak "wokalistom"często mylą się słowa jakie śpiewają a i podśmiewanie się z osób na parkiecie to juź przesada .
Mnie się nie podoba.
Zespół mało znany ale może warto pomyśleć o własnej reklamie w inny sposób a nie większość osób które się wypowiadają to są znajomi zespołu którzy dopiero co zakładają swoje loginy

Lubię być detektywem zerknijcie

Autor: sikora2 (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 06-07-12 22:21

u mnie grali i było bardzo fajnie, dobra muzyka, świetnie prowadzą zabawy, goście bawili się do rana i nie schodzili z parkietu. Polecam
Imię (nazwa) użytkownika: sikora2
Posty: 1


Polecam zespół Dominance!!!!!!!!!!!!!!!Grał na moim weselu.Muzyka bardzo zróżnicowana więc każdy coś dla siebie mógł znależć.Goście bawili się do białego rana!Dorota

Imię (nazwa) użytkownika: dorota111
Posty: 2
Imię:

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

zespołu na weselu jakie jest się zaproszoemu się nie wybiera ale ten zespół 4 liter nie urywa

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Hej,
Czy ten zespół grał ostatnio u kogos?? Jak wrażenia, goście się bawili?
Bardzo prosze o odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

gówno dno minidyski mp3 playback alkochol porażka dno nie polecam tego gówna polecam sami swoi białystok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Mnie sie nie podoba jak prowadza imprezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Witajcie.
młody1403 oczernia wszystkie zespoły pewnie jest członkiem jakiegoś zespołu i ma mało grania. Na zespół np. piękni i młodzi użył tych samych słów (gówno dno porażka)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Zespół jest MEGA byłam na wielu imprezach na których grali i ludzie bawili się świetnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

byłem na imprezie 18-stkowej u koleżanki na której grał ten zespół i naprawdę bardzo fajnie grali ja osobiście polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

zespół godny polecenia a ci którzy narzekają to chyba mają coś osobistego do któregoś pana z zespołu. Nazywanie gównem to już wielka przesada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Krytyka w tej sytuacji jest równoznaczna z zazdrością. Miałam okazję przekonać się na wielu imprezach, iż zespół należy do jednych z lepszych, a zabawa przy takim wykonaniu mogłaby nie mieć końca. Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

mało nie mam grania nie jestem z waszej łomży ale miałem okazje ich słyszec nie rewelacja a uwieście znam sie na tym siedze w tym dobrych lat dla mnie amatorski zespół i nierewelacja jak wiekszość z łomży typu bos top grafit żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

ja myślę że co się komu podoba ale nie ładnie obrażać innych. ja byłam na dwóch weselach jak grał dominance i nie widziałam żeby w stanie nie trzeżwośći był któryś z panów z zespołu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Na mojej imprezie grał Zespół Dominance. Jestem bardzo z niego zadowolona. Liczę, że będę miała jeszcze wiele okazji do zabawy przy nim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Byłam na imprezie na której grał Dominance. Uważam że to jest zespół godny polecenia ponieważ gra świetną muzykę przy której można tańczyć bez końca. Polecam ten zespół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Cześć,
Ten kto pisze że zespół Domiance to dnio, beznadzieja itd... żyje w błędnym przekonaniu, nie zna się i poprostu strasznie zazdrości chłopakom talentu i prawdopodobnie obawia się konkurencji ze strony zespołu Dominance :)
Zespół grał na moim weselu 21.06... ludzie po prostu BOMBA!!!! Na początku miałam obawy bo nie znałam tego zespołu... ale jak zagrali pierwszy kawałek to od razu przestałam się bać! Chłopaki grają super! Poprafią zabawiać gości! Nie chodzą pijani! I nie robią długich przerw, cały czas grała muzyka! Ludzie non stop tańcowali!
Goście są zachwyceni, wszyscy pytają "co to za zespół"??
Jak ktoś nie wierzy jestem w stanie udostępnić kawałek filmu z wesela :)
Chłopaki grajcie tak dalej! Jeśteście super! Życze Wam wielu zleceń i abyście zdobyli status najlepszego zespołu w podlasiu :)
Pozdrawiam
Klaudia i Leszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Aaaa i jeszcze chcę dodadć że zespół śpiewa 100% live i dobrze im to wychodzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Nie znam tego zespołu. Ale nie można ludzi obrażać. Wystarczyło by słowo POLECAM albo nie polecam. - A bawić się można i bez muzyki jeśli dusza w człowieku gra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Zawsze można zobaczyć jakieś nagranie jak gra ten zespół i samemu ocenić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

oby woda byla goscie beda spiewac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

No niestety wóda nie zawsze wystarczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Dominance

Byłam na kilku imprezach z tym zespołem no i nogi same tańczą, nie ma że sie nie chce... świetny wokal, rewelacyjny repertuar...ciekawe prowadzenie. No i własnie dzięki temu nie chce się schodzić z parkietu i bawi sie do białego rana!!! Polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org