niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zespół itex

nikomu nie polecam tego zespołu byłam ostatnio na weselu to była poprostu tragedia Stasiu psuje wam całość on do niczego sie nie nadaje hahahah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

Bez komentarza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

Byłam na wielu weselach prowadzonych przez ten zespół, i zawsze dobrze się bawiłam;). Była nie dość super zabawa co każdy gość długą ją wspominał. Nie wiem czemu taki komentarz, nie kwestionuję twojej decyzji, ale ja osobiście polecam ten zespół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

znam osobiście ten zespół i jak najbardziej polecam daje rękę uciąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

Polecam ten zespol grali u mnie na weselu mirek jest zajeb.....ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

ja również polecam ten zespół, świetnie grają, są profesjonalistami, mają doświadczenie i to jest najważniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

Zespół itex grał na mojej studniówce i na moim weselu.Zarówno na jednej jak i drugiej imprezie było super,profesionalnie.Fajny głos,prowadzenie i chyba dobre głosniki bo wyraznie było wszystko słychać.Goście i moi rodzice,a są wymagający(to było juz 3 wesele w mojej rodzinie) byli zachwyceni.Panowie z iteksu poprostu znaja sie na tej robocie...różnoraki repertuar,krótkie przerwy i wszystko było tak jak z narzeczonym uzgodnilismy na spotkaniu przed naszym weselem.Rozumiem,że są gusta i guściki ale ja naprawdę polecam a moi goście kilka razy spiewali "fajna kapela".pozdrawiam Ania W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

no i znajomi ratują opinie zespołu ja byłem na studniówce i wszystko
leciało z pleibeku

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

zespół ten powinien zmienić nazwę na k....itex hahah co to za nazwa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

Wychodzi na to, że na tym forum nie można się wypowiedzieć na temat taki jak ten bo jak wiadomo zawsze trafi się ktoś kto z góry wychodzi z założenia, że Ci którzy wystawią dobrą opinię to oczywiście albo rodzina albo znajomi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

Zgadzam sie z przedmówczynią,byłam na wielu kilku imprezach z tym zespołem,ostatnio na sylwestrze i naprawdę sa zajebiści,wystarczy wejsc na ich www i posłuchac jak spiewaja.W dodatku to jedyny z zespołów okolicznych który wydał kilka płyt.Na sylwestrze grali wszystko i nie trzeba było płacic za dedykacje.gorąco polecam (dzieki za mega sylwka) a wasze pioseki spiewa nawet nasz synek .Tak trzymać p.s. i nie przejmujcie sie krytyką ,to konkurencja która Wam zazdrości . Kamila i Darek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

niewiedza nie boli ale doskwiera.znam te grupe,prawie15lat temu grali na naszym weselu i od tego czasu bardzo ich dopingujemy.Nie chodzi o reklame,bo w zasadzie od wesela sie nie widzielismy ani nie znamy.Zespó jest na 6 tkę. dla laików polecam www.grupaitex.pl i niech nikt nie pisze bzdur jesli nie jest w temacie.Może i nie są najtansi bo brat cioteczny zamawiając na 2013 podpisał umowe prawie na 4 tysie,ale warto. reasumując: Itex najlepszy a piosenka slubne zyczenia boska tak jak inne.pozdrowienia od pary młodej .marek i agnieszka TAK TRZYMAĆ!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

"Płyty zespołu Itex do kupienia w dobrych sklepach muzycznych i na rynkach" -zawsze rozweselała mnie ta reklama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

Może i Ładnie śpiewają ale odkąd zmienił sie jeden pan z ich zespołu naprawde sie popsuli ja tez ich dopingowałam słucham ale jak poszłam niedawno na wesel to się bardzo ale to bardzo zszokowałam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

Itex to jeden z najlepszych zespołów jakie znam. Z czystym sumieniem polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół itex

jadzia,a może to nie zespół tylko goście byli"drewno"
Najlepsze wesela to są takie kiedy goście dają z siebie wszystko bez względu na zespół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org