niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytanie do Pań - depilacja nóg

Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was również boryka się z uciążliwymi czerwonymi plamkami, które pojawiają się po depilacji nóg? Czy macie na to jakieś sposoby lub czy mogłybyście polecić jakąś kosmetyczkę w Łomży, która mogłaby pomóc? Z góry bardzo dziękuję za podpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do Pań - depilacja nóg

Oh ja sie z tym męczę;) zawsze smaruję się balsamem i po problemie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do Pań - depilacja nóg

a czym depilujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do Pań - depilacja nóg

Różnie - czasem depilatorem czasem zwykłą maszynką, ale najgorzej jest po depilatorze. Włoski są potem zbyt cienkie, żeby przebić się przez skórę i nie wygląda to najlepiej :/ Niestety u mnie balsam nie wystarcza :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do Pań - depilacja nóg

to jak mieszasz te 2 techniki to nie ma się co dziwić...po goleniu maszynką odrastają silniejsze włoski a potem je chwytasz depilatorem i dlatego taki efekt. Zdecyduj sie albo na to albo na to. A może krem depilujący? Spróbuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do Pań - depilacja nóg

Najlepiej przed depilacją zrobić peeling , później oczywiście balsam i problem z krostkami powinien zniknąć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do Pań - depilacja nóg

butla dwojka i dobry palnik

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do Pań - depilacja nóg

to nie chodzi o techniki tylko moze wystapic zapalenie mieszka wlosowego, co rozprzestrzenia sie i nie wyglada eststycznie. są różne masci, najlepiej doradza ci w aptece, radze wizyte u dermatologa badz kosmetyczki i ci doradza. ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org