niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czereśnie zbiór

witam. czy był ktoś na zarobku na zbiorach czereśni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

lapy umyjta zanim zerwieta,przestrzegam !

smoke that shi* like that shi* :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

ja miałam być - dzwoniłam do faceta, umawiałam się na "po obiedzie", przyszłam a on mówi że na dziś nieaktualne...więcej nie będe się fatygować - niech sam rwie za bezcen. 1,50 za kg a sprzedaje za 10-12 zł, niech se rodzinke zatrudnia za tą cenę :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

a może ktoś się jeszcze orientuje gdzie można na jakieś zbiory się na wakacje zatrudnić? truskawek już nie ma, w sadku na razie maja swoich ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

**Fikka**, 1,5zł/kg to faktycznie mało, ale sprzedając po 10-12zł... zysk jest mniejszy niż różnica w cenie sprzedaży i zapłaty za zbiór, bo żeby było co zbierać, też trzeba się napracować ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

no a fikka czaresniezbierac chce ehehehe ale hektary jej w glowie :D hahaah ostr

smoke that shi* like that shi* :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

no a gdzie ja znajdę pracę tylko na wakacje jak jeszcze się uczę ( tzn studia konczę :)), tylko na zbiorach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

**Fikka** masz może namiar gdzie poszukują ludzi do innych zbiorów? może już do wiśni gdzieś szukają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

nie, nie posiadam innych nr do zbiorów, tylko te na czereśnie ( wzięłam z ogłoszen na 4lomza )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

1,5 zeta za kg to rewelacja,dajcie mi tel ja od razu ide za taka kase,nawet na zachodzie mniej placa bo tylko 30 centow za kg a 1,50 zl za kg to swietny zarobek,ale jak to mowia zeby te czeresnie same do koszyczka wpadaly to bybyla rewelacja hihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

to idź - nr telef jest w ogł.na 4lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

wpm idź na zarobek a nie na forum siedzisz i krytykujesz innych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

Kama widze ze ty masz cos nietak jesli piszesz ze 1,50 zl za kg to malo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

napisałam że 1,50 to mało..? gdzie tak napisałam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

zatkało wpm ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

1,5 szału nie robi... tym bardziej że trzeba zwrócic dużą uwagę na pogodę a ona nie sprzyja ...:P

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czereśnie zbiór

ogł z 4 lomza na czereśnie juz nieaktualne, teraz to albo wiśnie albo na maliny czekać

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org