niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
paszport

jak długo się teraz czeka na paszport ? da radę jakoś to przyśpieszyć ?
czas oczekiwania to niby miesiąc... oni robią te paszporty w Łomży czy tam się tylko sklada wniosek a robi to Warszawa?
kawa jakaś czy co nie pomoże ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paszport

Jest stronka (adres dostajesz po złożeniu wniosku), na której można sprawdzać, czy paszport już gotowy. Jeżeli nie mają dużo roboty, to prawdopodobnie będzie trochę szybciej. Czy kawa pomoże? Hmm trzeba by się pytać tych miłych pań, które tam pracują...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paszport

ja czekałem 2 tyg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paszport

taki dokument musi przejść przez pewne " procedury " więc kawa niczego nie przyśpieszy..:) ale dwa tyg to nie aż tak długo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paszport

przyspieszyc mozna, musisz jednak odnalezc wrota prowadzace do wnetrza prastarych lochow , odnalezc tam korbe i mocno krecic na zmiane z rodzina i przyjaciolmi aby przyspieszyc jakze ciezka prace tych marionetek ;) napowaznie, to wloz w koperte w zasadzie w skrzynie 500 000 tys zl choc to prymitywna waluta w ich mniemaniu i znajdz osobe ktorej mozesz to wreczyc, na pewno ja poznasz ;)

Tragedia ... :D

ps. a moze lepiej bylo zapytac na miejscu czy da sie przyspieszyc >? czy odwagi zbraklo :D?

smoke that shi* like that shi* :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org