niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stolarz

Poszukuje dobrego stolarza lub firmy stolarskiej do wykonania mebli w pokoju dzicinnym i nie tylko.Kogo możecie z czystym sumieniem polecic.Dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

Polecam Marka Modzelewskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

mirt meble na poligonowej. Robią z drewna ale z płyty tez.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

mi robił Pan Taraszkowski ( posiada zakład przy devo ), dobry i tani

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

szczerze polecam Dąbrowskiego tel: 513876876, solidna firma, wykonywał mi kuchnię i meble do łazienek, garderobę i przedpokój, dokładne wykonanie i naprawdę przystępna cena

malina_ad4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

nie bede sie przebijal przez te wszystkie przystepne ceny dokladne wykonania dobra taniosci polecenia i inne dobroci czyt. znakomitosci, pragne jednak zwrocic uwage na moja propozycje.Jest to pan ktory jest wyksztalcony w tym zawodzie i pracuje w nim od ponad 25 lat, w tej chwili daleko za lomza bo w tym syfie ktory tu mamy ludzie nie znaja wartosci wykonywanej pracy .... firma zrobi ci wedlug cennika, a moj wujek, bo to rodzina ,wykona to jako osoba prywatna, sama bedziesz w stanie naszkicowac sobie co chcesz miec jak ma to wygladac okreslic w metrach i poziomach, potem on sam narysuje ci to prawidlowo [ zakladam ze nie masz wyksztalcenia plastycznego ;) ] i kazdy cm bedzie mogla dokladnie z nim przedyskutowac .. wiekszosc mebli w mojej rodzinie jest wykonana przez niego i jego wspolpracownikow - to mowi samo za siebie ... jezeli wydaje ci sie ze to najlepsze rozwiazanie [ a niewatpliwie takim jest ] wykaz swoje zainteresowanie ;) wieczorem tu wpadne.Pozdrawiam i milego dnia ;) wszystkim

smoke that shi* like that shi* :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

tylko nie mirt na poligonowej , nie maja pojecia o solarstwie, mi robili i spieprzyli robote ,amatorzy nic wiecej ,pozdrawiam dobrych stolarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

Ja Polecam Daniela Sałka Firma MEBSAL chłopaczek wie co robi i najważniejsze ma fi-zje co komu zaprojektować doradzić polecam wszystkim. I co do ceny na jakość wykonania przystępna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

Bądź tu mądry i wybierz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

600539481 Szybko profesjonalnie i konkurencyjne ceny. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stolarz

sałki to firma garazowa -firma meteor, za rok nie będziesz miał gdzie z reklamacją sie zgłosic. . Najlepsze sa duze firmy z pozycją na rynku. Jako kolosy meblarstwa mają duze upusty na materiały i akcesoria, więc i cena będzie przyzwoita, i wykonanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org