niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bank

Jaki najlepszy bank mi polecicie? Planuję założyć konto i najbardziej interesowały by mnie niskie opłaty oraz możliwość wypłacania pieniędzy w każdym bankomacie. Słyszałam pozytywne opinie o Alior Bank zgadzacie się z tym?

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank

Ja mam w ING i jestem zadowolona. Wypłacam pieniądze gdzie chcę, za utrzymanie konta płacę tylko wtedy, gdy nie zapłacę karta w ciągu miesiąca za zakupy na kwotę 100 zł.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank

Akurat te warunki by mi odpowiadały :) A możesz powiedzieć jak z transakcjami przez internet??

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank

tak samo nic nie płacisz jedynie jak nie zapłacisz ta kartą za nim 100 zł
a za granicą pobierają jakaś opłatę jak wypłacasz kasę a jak płacisz np za obiad to już nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank

tez polecam ING, fajne babki pracuja w tym punkcie na prusa, masz wplatomat do dyspozycji (w aliorze zreszta tez) a przy koncie direct i 100zl transakcji karta raz w miesiacu masz darmowa obsluga konta i karty platniczej plus wszystkie bankomaty za free. Aha przelewy internetowe sa za darmo a teraz jeszcze uruchomili zakladke gdzie mozesz kontrolowac swoje wydatki na wykresach (na co ile kasy ci idzie)
Mam u nich konto 1,5roku i nie bylo zadnych problemow ani z obsluga w punkcie ani na telelinii

Zdecydowanie odradzam kredyt bank, mbank ujdzie ale za opcje wszystkie bankomaty place 5zl/miesiecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank

ja mam BZWBK i tez nie narzekam..darmowe wyplaty ze wszystkich bankomatow,brak oplat za konto,nawet western union przez telefon mozna wyslac oraz odbierac..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank

alior

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank

również polecam ING. Mam tam konto i nie mam zastrzeżen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bank

Niedawno przeniosłem się do Kredyt Banku i nie narzekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org