piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fotograf na ślub

szukam fotografa na ślub , nie chodzi mi o zdjęcia w studio ale plener ewentualnie kościół , interesuje mnie też cena ile taka przyjemność kosztuje ,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

polecam garbulski.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

polecam Adam Babiel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

...jeśli ktoś mi zarzuci reklamę - to ma rację... więc nic nie ukrywając POLECAM siebie...

fotolomza.home.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

a jakie ceny są za plener i ceremonię w kościele ewentualnie błogosławieństwo w domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Ja zapraszam do mnie :)

tu najbardziej aktualne zdjęcie:

www.kamilzieba.flog.pl


opisy pakietów:

www.kamilzieba.flog.pl/pf/

Zapraszsam

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Polecam p. Anię

http://annakruszewska.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub


www.kamilzieba.flog.pl

POLECAM P. KAMILA j/w. MY OSOBIŚCIE KORZYSTALIŚMY Z USŁUG TEGO PANA I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

polecam Marka Kucisza - http://www.kuciszmarek.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Adam Babiel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

www.adambabiel.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

zobacz tutaj http://www.fotoszukacz.pl/szukaj/fotograf,podlaskie,lomza - są i zdjęcia z pleneru i ceny:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

WWW.PATALAN.PL to jest ktoś kogo szukasz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Na marginesie:
http://praca.wp.pl/title,Czy-fotograf-slubny-zbija-kokosy,wid,14737592,wiadomosc.html?ticaid=1ec26&_ticrsn=5

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

www.patalan.pl ! ; ) swietny fotograf! polecam !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Mariusz Patalan :) www.patalan.pl POLECAM :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Polecam
Adama Świątkowskiego
Specjalista od zdjęć okolicznościowych m.in Weselnych

Kurczak1980

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Rewolwer dał wyzej dobry link :

http://praca.wp.pl/title,Czy-fotograf-slubny-zbija-kokosy,wid,14737592,wiadomosc.html?ticaid=1ec26&_ticrsn=5

Bo nazwanie się fotografem ślubnym,a bycie nim to dwie różne sprawy.
Albo jest się fotografem ślubnym albo jest się np pracownikiem biurowym a w soboty zamienia sie w "fotografa ślubnego"
I jeszcze ogłaszanie się jako taki fotograf to mydlenie oczu i robienie z młodych szukających porządnego fotografa w balona.
A nie strona założona,pięć sesji kolezanek zrobionych,jeden,dwa śluby albo i tego nie po znajomych i juz fotograf ślubny !!
Dlatego jak czytają to fotografowie ślubni którzy są polecani w takich postach na równi z amatorami to albo są wku....ni albo tylko im sie smiać z tego pozostaje.

Takie jest moje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

http://www.townian.com/qitz/register.php?ref=Malisz997

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

http://www.kuciszmarek.com/
polecam, tylko dużo wcześniej musisz u niego zaklepać termin




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Temat ten ciagle powraca :)))
Jest to najprostrza forma reklamy, taki tani lans slubnych pstrykaczy.
Nic dziwnego, bo zagadnienie polega na tym , ze fotograf amator złapie troche pojecia, zaznaczam trochę, kupi średniej klasy lustrzankę (dla zaawansowanych amatorów) , komputer to prawie każdy ma w domu kilka darmowych programów, filtrów "gotowców" do obróbki zdjęć, dorzuci Photoshopa- pirata(oczywiście) i bramy raju otwarte :)))) Pieniądz ma się sypać. Pan fotograf - nowy kreator rzeczywistości , mody.
Tfu photoshop za trudny, no ale jest w kompie tak dla podniesienia się w góre magika :)))) (Poznac ten program , to osobna bajka)

Trochę popstryka, trochę poklika w kompie, na forum zrobi szum i liczy na pare groszy :)))) czesto uda się wyrwać ten pieniadz , bo społeczeństwo się nie zna , a w pogoni za taniochą , wybiera panów , Mańków, Cześków i innych szemranych magików. Wieś tańczy, wieś spiewa :))))
A wiec bedą zachody słońca , kładki, "łabundzie w stawie", gwiazdy , księzyce bodajże tęcze, powyginane w osiem wieśmaki. Cuda prosze państwa cuda :)))))

Na ślub to u mnie za późno, ale może na rozwód z pompą, to takiego ekologicznego przedsiebiorce z aparatem wynajme, ale tylko po to , aby mu wykazać, że jest leszcz
Osobiscie polecam zakłady fotograficzne, ze wzgledu na wieloletnie doświadczenie, bo w sprzecie to różnie bywa.
Czesto amator szarpnie się na lepszy, bo mysli, ze sprzet za niego zrobi, figa z makiem
Grzechem niektórych fotografów jest przekonanie, ze swoim doswiadczeniem nadrobia braki techniczne sprzetu.
Uważam, ze najlepsze efekty daje swiadome wykorzystanie sprzętu profesjonalnego. Profesjonalnego, profesjonalnego, a taki sprzet poznać i swiadomie wykorzystywać to wyzsza juz szkoła jazdy, to nie to samo co obsługiwać :))))))

Mały quiz :
Który z pstrykaczy slubnych w Łomży ma sprzęt profesjonalny ??? I jaki ???

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Druh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Zapraszam do nowej galerii.

www.kamilzieba.flog.pl

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Dobra fotografia to fotografia wykonana z pomyslem....nie jakies tam szablonowe cykanie na tle plansz :) Nie polece nikogo choć jestem bardzo zadowolona z pracy młodego ambitnego i pomysłowego czlowieka:) Oboje z męzem jesteśmy zachwyceni jego pracą i z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy można śmiało rzec dzieła Pana Mariusza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Dobra fotografia to fotografia wykonana z pomyslem....nie jakies tam szablonowe cykanie na tle plansz :) Nie polece nikogo choć jestem bardzo zadowolona z pracy młodego ambitnego i pomysłowego czlowieka:) Oboje z męzem jesteśmy zachwyceni jego pracą i z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy można śmiało rzec "dzieła" Pana Mariusza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

A jeśli chodzi o sesję w studio kogo polecacie i o jakich kwotach mówimy? ;)

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

A kto jeszcze takie sesje sobie robi?

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Modartstudio :) Polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

@2152 - w zależności jaki rodzaj sesji studyjnej od 250zł - 500zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Tak apropos ;) para młodych przyspieszyła ślub więc zwolnił mi sie termin 15 czerwca 2013 r ;)
Jak coś to zapraszam ;)

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

http://www.bartoszklepacki.eu/

szczerze polecam... wszyscy byli zachwyceni zdjęciami z naszego ślubu i z pleneru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Elo, u mnie chłopaki z Łodzi strzelali fotki: fotograf djshow.pl. Dj i wodzireja też od nich miałem.

Hejo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Zapraszam do oberzenia kilku nowych ujęć :)

www.kamilzieba.flog.pl

Zapraszam

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na ślub

Polecam naprawdę dobrego fotografa ślubnego - Paweł Garbulski z Łomży! Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej i miłej współpracy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org