poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
e-papieros

witam. gdzie w łomży można kupić ''e-papierosa'' i czy to jest opłacalne ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

napewno oplacalne ale musisz przez 2-3 tyg sie do niego przelamac, mozna w lomzy kupic ale ja bym na twoim miejscu zamowil z www.mild.pl ja wzielem od nich tego za 100 zl pale juz pol roku tego i jest git;)

(JP=JEZUS PANEM)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

W każdym "chinczyku" są po 25 zl.w sympatii tez.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

to kup ten za 25 zl i zobaczysz jak dlugo pouzywasz;) ja kozystalem z niego przez miesiac i szlak go trafil wiec nie polecaj gowna ;)

(JP=JEZUS PANEM)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

wcale nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Jaka cena taki produkt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

zbyszko66
W Łomży na ulicy KONSTYTUCJI 3 MAJA 2 w budynku na 1-ym piętrze jest firma która sie tym zajmuje i tam kupisz pozdrawiam... niestety cen nie znam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Ja polecam sklep na Al. Legionów bo sie tam zaopatruje pelen profesjonalizm i ceny lepsze niz na konstytucji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

na konstytucji dobry sklep super obsługa i ceny , osobiście polecam papierosa firmy Joye, ego-t :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Też polecam na konstytucji. Cztery miesiące temu mieli zestawy po 250 zł, teraz na pewno jest taniej.

Olejki polecam z internetu, np. tu http://e-papierosy-shop.pl/index.html?kat=0.
Kupujesz bazę uniwersalną + aromaty, ok. 4 buteleczek na 100ml bazy (tylko nie bierz aromatu wanilii i mentolu ohyda. Najlepsza poziomeczka)

Osobiście polecam ten mode ego-wl http://ego2.pl/pl/zestawy-e-papierosow/165-zestaw-ego-w-1000solo.html

Jeżeli kupisz takiego e papierosa to możesz sobie sam sznurek w nim wymienić. Na tej stronie którą podałam na początku można go kupić.
Są nowsze wersje z grzałką na dole ale nie próbowałam ich jeszcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

gdzie na Al. Legionów jest ten sklep z e-papierosami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Al. Legionów 60 A - obok ASAJ-a ( centrum oświetleniowe) - dawna Mazowiecka, naprzeciwko małego ryneczku warzywnego.
jaśniej się chyba nie da :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Odrobinę silnej woli bez żadnych e-papierosów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

My tez z mężem się zaopatrzyliśmy w zestawy Joytecha. Mamy po dwa e -papierosy (strasznie wkurza jak bateria się wyczerpuje) i jest ok. Swojemu tacie też kupiłam i tez nie pali już zwykłych śmierdziuchów. Początki nie są łatwe, ale można się przełamać. My nie palimy już pół roku i jesteśmy zadowoleni. Kupiliśmy wszystkie zestawy w sklepie na Al.Legionów, pani fajnie doradza co wybrać, podpowie jakie smaki liquidów wybrać (rzeczywiście musiała wszystkie wypróbować ;) ), powie co i jak. A i bardzo często jakaś zniżka extra jest.
Komfort e-papierosa to taki, że palisz gdzie chcesz, zawsze masz i nikomu nie przeszkadza. No chyba że liquid jest orzeszkowy (kto palił pewnie wie o czym mówię). Warto zainwestować w oryginalnego eGo-T, tańsze odpowiedniki nie dają tyle komfortu ('świszcze' przy paleniu, płyn się wylewa itp.).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Acha pytanie też było czy to jest opłacalne.
Dwa zestawy zwróciły się nam po miesiącu. Liczyliśmy ostatnio ile zaoszczędziliśmy i wyjdą fajne wakacje. Przy dwóch osobach, palenie to duuży wydatek. No i co jest niesamowite- pieniądze z portfela nie znikają nie wiadomo gdzie :) pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Średnio na jedną osobę wystarczy ok 30 ml liquidu na miesiąc, to jest 30 złotych (10 ml za 10 zł). Do tego grzałki,ok. 20-30 zł miesięcznie (oczywiście kupując za każdym razem nowe w sklepie).

Spróbujcie zamówić z tej strony co podałam wcześniej, wyjdą wam te olejki po 5 zł /10ml. Pod koniec sierpnia kończą mi się olejki, to znowu u nich zamówię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Paliłem wraz z kolegami ponad 6 miechów, jak 90% facetów wróciłem do naturala.

Z początku fajnie, ok, ale potem porażka. Moja 1 rada nie kupujcie tanich likierków(np Konstytucji 3 Maja) bo po nich miałem chrypę , taką chroniczną.

Lepiej kupić droższy Jonty, i nie ma problemów. te tanie mają od cholery chemii, nie ma sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Polecam Janty ego - porządny sprzęcik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

W tym sklepie na al.legionów jest strasznie mały wybór asortymentu,a pani kompletnie się na niczym nie zna!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Sklep Eldor na Poznanskiej. KOSZT CALEGO ZESTAWU TO OKOLO 200ZL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

radzę się wybrać na ulicę konstytucji 3go maja, duży wybór atomizerów, czyli najważniejszej części papierosa :)

mam pytanie do ludzi którzy już maja pewne doświadczenie z e-papierosami - jaki atomizer cenicie sobie najbardziej? ja obecnie uzywam tego z wymienną iglica i niestety nie polecam. po 2 tygodniach zaczął wydzielać mniej dymu, ciężko się go czyści i bardzo szybko zaczyna śmierdzieć spalonką

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

jesli chodzi o atomizery ogolnie rzecz biorac bo sa i kartomizery i clearomizery itp. itd..

polecam zakupic sobie liquinator+tanie kartomizery watkowe dedykowane badz Soft Tipy, zalezy kto ile pali sa i wieksze i mniejsze dla mnie wystarczajacy jest liquinator DCT V2 naprawde fajna sprawa, ladnie sie komponuje z bateria, nic nie leje, od takiego zestawu zaczalem, obecny zestaw pale juz ponad 2 miesiace ( bateryjka+DCT V2) i oprocz lania liquidu i wymiany kartomizera co 1,5-2 tygodnie nie robie nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

http://www.townian.com/qitz/register.php?ref=Malisz997

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

na konstytucji ma tanie olejki na pewno. Na legionów nawet prawie dwa razy droższe ! a co do e papierosów ja osobiście zamówiłem na allegro ale kolega mi mówił że tam na konstytucji ma takie same ceny jak na allegro tylko że za przesyłkę nie musisz płacić
bekazdeka.pl

---===CICHO CIEMNY JA===---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

I tak wszyscy wrócicie do normalnych i tak :)
I po co ten szał na e-papierosa??

Moda minie i bedziecie kopcic smierdziuchy dalej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Cicho ciemny głupoty gadasz....

Konstytucji - 10 zł za 10 ml
Legionów obok Asaja 10 zł za 10 ml (jak kupujesz większe pojemności 50 albo 100 ml to wychodzi 10 po 5-6 zł zł)
Legionów Volish - 10 ml za 18 zł
Bema Colins 10 ml za 16 zł

Konstytucji - grzałki średnio droższe od wszystkich innych sklepów o 2-3 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Najtańsze i najlepsze są w MBSmoke na Żeromskiego 5A za 10ml 5zł kupując cztery piąty gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

poczytajcie najnowsze badania. E-papieros = 10 x szybsze ryzyko zachorowania na raka, w stosunku do tradycyjnych papierosów. Proponuję rzucić ten nałóg. W moim wypadku: 3 paczki dziennie przez 30 lat. Nie palę od 10 lat. Nie rzuciłem z powodu choroby, izolacji, etc. Po prostu nie warto, szkoda kasy, zdrowia swojego i bliskich.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Posiadam nowego e-papierosa do sprzedania. moj nr:507403108.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

e-papierosy można kupić na pięknej 8. Najtańszy zestaw dwóch e-papierosów w cenie 89zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

E papierosy to zaraza nie polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

opinie są podzielone. Nie jest do końca jasne, czy są szkodliwe, czy to działania zapobiegające przed upadkiem rynku tytoniowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

zapraszam na piękną 8. E-papierosy, liquidy oraz akcesoria.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Proponuję zamówić ze sklepu reddog.pl, spory wybór i wcale nie są drogie, można sobie coś dobrać. Liquidów też jest od groma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Wydaje mi się, że w kwestii e-papierosa ceny między 40-100 pln nie mają znaczenia co do jakości, bo ja miałam takiego za 100 i po prawie 3 msc też go szlak trafił... Znajomy kupił e-papierosa \"na części\"- sporo za to zapłaciła ale jest strasznie zadowolony, bo kupuje te wkłady z najmniejszą zawartością nikotyny, a w e-papierosie ustawia tak, że odczuwa jakby była najwyższa... Do elektr. papierosa trzeba się przyzwyczaić i na początku dusi gorzej niż przy normalnych fajkach, przynajmniej w moim przypadku tak było....

Greta

Ja opalam ekologicznie, a Ty?
(korzystnie z SekPolem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Autor: Greta21 nastepny fachowiec wiesz co robi podkreca baterie od dolu i grzalka mocniej pracuje w tym e-ujostwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
E-papierosy bardziej szkodliwe od normalnych

Badania Światowej Organizacji Zdrowia potwierdziły, że e-papierosy są bardziej rakotwórcze niż zwykłe papierosy. Badania miały na celu porównanie elektronicznych papierosów i tradycyjnych, pod kątem stężenia substancji które powodują raka.

Raport wskazuje, że e-papierosy są groźniejsze od zwykłych, i z badań japońskich naukowców wynika, że mają one nawet dziesięciokrotnie wyższy poziom substancji rakotwórczych.

Agencja AFP dotarła do raportu Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Z badań wynika, że elektroniczne papierosy wydzielają rakotwórczy acetaldehyd i formaldehyd.

Stężenie formaldehydu było dużo więcej niż w klasycznych papierosach, a jego stężenie osiąga najwyższy poziom, gdy grzałka e-papierosa osiąga maksymalną temperaturę.

Niebezpieczne wydaje się także bierne palenie e-papierosów, a ich użytkownicy zazwyczaj nie przejmują się paleniem w zamkniętych pomieszczeniach, tłumacząc, że wydzielany zapach ładnie pachnie.

Polecamy całkowicie rzucić palenie papierosów, i tych zwykłych i elektronicznych. Jeśli Twój znajomy korzysta z elektronicznego papierosa, podziel się z nim tą wiadomością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

http://technowinki.onet.pl/gadzety/esmokingworld-wystapi-na-droge-sadowa-przeciwko-francuskiej-agencji-informacyjnej-afp/sd80v

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Leon Kłonica

Czytałeś co tu wkleiłeś? Podaj źródło tych badań.To co jest napisane to totalny stek bzdur napisanych na rzecz lobby tytoniowego :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

ostatnio strasznie mi zasmakowało ONE mroźne mango, polecam na lato :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Ja polecam do vapowania liquidy z vogell.pl, bardzo dobre smaki i korzystna cena, szczegónie polecam orzeźwiające liczi i arbuzowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Ja natomiast jestem bardzo ciekawa, jak smakuje https://vapuj.pl/olejek-konopny-cbd.html]olejek konopny . Niedawno natrafiłam na taki produkt i okazuje się, że może on być skuteczny w przypadku choroby nowotworowej, czy też astmy bądź reumatyzmu. Może ktoś z Was próbował i może podzielić się opinią na jego temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

ja się podzielę: s.p.a.d.a.j cioto z tą reklamą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Też bardzo lubię one, chyba jedne z lepszych liquidów :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

A moze by tak poszukac pomocy w rzuceniu palenia? Zawsze mnie zastanawial fenomen tego nałogu. Rozumiem od świeta jakiś smakowy papieros, ale tak na codzień jakis badziew palić, ktory truje nas za ogromne pieniadze? Strasznie to nielogiczne.

Piłka to nie wszystko... ale prawie wszystko!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

No ale przecież podobno e-papierosy miały właśnie być taką pomocą w rzucaniu palenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Ponoć ten jest jeszcze gorszy od tradycyjnego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

mam jeszcze słoneczne pomelo od ONE i arbuza, lubię takie słodkawe owocowe mieszanki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Polecam na allegro albo na jakimś specjalistycznym sklepie on-line zakupić. Jest większy wybór :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

ha ha to już przeszłość.niestety w tym kraju kto posmaruje ten jedzie dalej.widocznie akcyza z papierosów się nie zgadzała więc trzeba \"nowe prawo\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papieros

Za kilka lat się okaże, że te e-papierosy są jeszcze bardziej szkodliwe niż zwykle

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org