poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
auto licznik i kierownica

Witam mam 2 pytania:
1. Gdzie najlepiej i za ile mniej więcej można cofnąć licznik
2. I gdzie można obszyć kierownicę skórą, bo już powycierana i strasznie brzydko to wygląda

BEZ GŁUPICH ODPOWIEDZI PROSZĘ i TYLKO NA TEMAT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

nie wyglada brzydko tylko nowego nabywce mozna oszukac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

Pod niemiecką granicą wszystkie zakłady specjalizują się w cofaniu liczników we wszystkich markach za marne grosze 200 - 500zł.
Albo przejedź się po naszych komisach i po pytaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

A żeby tak chciał ci coś zjebać za TE cofanie licznika!!!!!!! Powinni za to karć, człowiek tyra żeby kupić sobie fajny samochód a taka menda jak ty wciska mu zajechane gówno z przebiegiem 700tys km a na liczniku 150tys i oczywiście pierwszy właściciel!!!

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

A co byś zrobil, jakby to TOBIE ktos sprzedał auto z cofanym licznikiem????tak ze 300tys km, i tego Ci życzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

tylko polaki wiesniaki cofaja liczniki....wszedzie za granica samochod ktory ma nawet 600tys przebiegu znajdzie kupca jak jest w dobrym stanie i wlasciciel dbal o auto...dlatego ja se wole sama sprowadzic samochod niz kupic od polaka ktory go kiedys tam sprowdzil i byl 5 z kolei wlasciecielem czego w papierach i tak nie ma

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

Na głupie pytania nie ma innych niż głupie odpowiedzi. Chcesz oszukać? Tego samego ci życzę, aby ciebie ktoś w bambuko zrobił kiedyś!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

Najtaniej jak troszkę tyłem pojeżdzisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

w jakim aucie i modelu?

spokoloko@

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

polska inteligencja jak kupuja to chcieliby za pol darmo nowke z salonu eksperci jak zobacza na liczniku 300 tys to tylko smiech ich ogarnia panie toc to trup ale jak sie cofnie do 100 tys wtedy fura glanc sami tego chcecie tylko jak wam sie prawde w oczy powie to sie oburzacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

fanka ma rację :)
Pojeździj na wstecznym ze 2 lata to sam się może cofnie TUMANIE :):)):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

I po cholere cofać licznik ktoś będzie chciał kupić to kupi Tyle że głupota jest taka iż polacy patrzą na ilość przejechanych kilometrów co ich wprowadza w błąd bo po czasie wszystko wychodzi a najczęściej jak oddają do mechanika ..
Na kierownice założ pokrowiec nie bedzie nic widać :) Jak będzie chciał ktoś kupić co się troche zna to nie bedzie patrzył na kierownice tylko inne szczegóły które też łatwo rozpoznać o których koleś mi mówił żeby uważać i się nie naciąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

TAK I JESZCZE ZMIEŃ OGUMIENIE NA PEDAŁACH I AUTO NA LITWE
najlepiej ktoś napisał 2 lata na wstecznym biegu - dobre
jak ktoś się zna to jak niebedzie pewien to pojedzie do serwisu na kompa
i może wykazać że licznik jest cofnięty

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

a kto powiedział że samochód jest na sprzedaż, chcę skasować dla siebie więc bez głupich odpowiedzi, bo wielu z was tak robi a tu wielce mądrzy jesteście...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

ahah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

wiele z nas kupuje takie samochody a najczęściej cofają liczniki handlarze którzy wiedzą gdzie co i jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto licznik i kierownica

kryna zostaw ten licznik w spokoju, jedynie obszyj sobie ta kierownicy, jezeli nawet nie jest to auto na sprzedaz a trafi Ci sie ze np. zwali sie pc i typ go podlaczy by to sprawdzic napewno zauwazy cofniecie licznika co moze grozic nie otrzymaniem przegladu i wtedy sobie biedy narobisz;]

(JP=JEZUS PANEM)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org