środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
siłownia

Witam,szukam siłowni na której można kupić najtaniej karnet,proszę o ceny,sprzęt jaki tam oferują i ewentualne miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

nad marzeniem lub intercosmetic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

też mówię Ewa nad kwiaciarnią Marzenie tanio i mają nowy sprzęt i to konkretny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

w siłownie Ewa koszt karnetu to 90 zł/mc, przypuszczam, że w innych siłowniach jest taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Hehe miało być zapytanie o najtańsze ;) Zibi na dmowskiego 60 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

tańsze jest na Kazańskiej siłownia tytan 50zł :)
a najlepszy sprzęt w Activii
http://aktivia-lomza.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=79

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

ahaha hahah haha najlepszy sprzęt w Activi. Z którego to wieku jest ? Ty chyba nie wiesz synu co to jest dobry sprzęt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Ponawiam temat. Poszukuję siłowni przyjaznej kobiecie. Takiej gdzie jest trener, który ułoży plan ćwiczeń i dietę w cenie karnetu. Czy w Łomży jest to możliwe ? Ile tak w ogóle kosztują karnety?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Szanelka a co jest Twoim priorytetem jesli chodzi o ciało? Jesli chodzi o zrzucenie paru kilo to wielkiej filozofii nie ma. Aeroby(bierznia rower przynajmniej 30min 3-4razy w tygodniu),dieta to sniadanie omlet z 2ch jajek i otrebami,na reszta posilkow gotowana/grilowana piers z kurczaka z ryzem i to by bylo tak na szybko tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Tak na szybko mnie nie interesuje. Potrzebuję spalić trochę tłuszczu, tam gdzie mam go za dużo. Dieta oparta na samych jajkach kurczaku i ryżu po 3 dniach może doprowadzić do szału.
Interesuje mnie :
1. Poprawa ogólnie kondycji.
2. Dostosowanie diety do prowadzonego trybu życia oraz do produktów które lubię/toleruję/ nie cierpię.
3. Zrzucenie brzucha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Hehe to w takim razie ja nie jestem w stanie pomoc. Dieta i cwiczenia to nie koncert zyczen, albo bierzesz sie za siebie albo udajesz ze chcesz i po tygodniu odpuszczasz bo cos tam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Racja, ale dieta na samej kurze i ryżu to też nie jest zbyt dobra sprawa nie sądzisz ?
Własnie dlatego szukam kogoś mądrego, kto mną pokieruje. Dzięki za zainteresowanie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

poza tym, pytanie dotyczyło siłowni, ceny karnetu i trenera więc może trzymajmy się tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Z tego co sie orientuje,najbardziej "kobieca" silownia jest chyba Ewa.Sa tam aerobiki etc. Kiedys karnet kosztowal 90zl(nie wiem jak teraz). Dla porownania Aktivia-80zl na mickiewicza silownia HSF 80zl inne pewnie tez podobnie. Na kazdej silowni trener pokarze Ci co i jak cwiczyc na 100%,z dieta moze byc roznie,ale mysle ze wiekszego problemu nie powinni robic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

widzisz, jak chcesz to potrafisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

gruba dupo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Dietę na zrzucenie kilogramów powinien napisać dietetyk, a nie trener na siłowni. Trener może rozpisać trening. Na spalenie najlepsze są aeroby czyli bieganie, szybki chód itp. Chodziłam na Activie - optymalna ilość sprzętu jak dla kobiety, ale te ciągłe kolejki do sprzętów powodowały, że pobyt na siłowni był zbyt długi, przerzuciłam się więc na aerobic 2 razy w tygodniu po 45 min.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

malami, pisząc post miałam nadzieje, że w którejś z łomżyńskich siłowni jest jakiś trener, który oprócz ćwiczeniami interesuje się i ma przygotowanie odpowiednie do tego aby dobrać dobrą dietą. Wydawało mi się to dość realne. Też chodzę na zumbę dwa razy w tyg. i raz na abt - tak dla zabicia czasu i relaksu, natomiast poszukuję sposobu na szybkie lub może zamiast szybkie - skuteczne- spalenie tłuszczu z brzucha. Jestem w stanie poświęcić się i być na diecie jak i ćwiczyć odpowiednio intensywnie, tylko chodzi mi o to aby dieta nie była nudna a ćwiczenia naprawdę dobrze dobrane.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Autor: lambo (---.internetia.net.pl)
Data: 17-06-12 07:42

ahaha hahah haha najlepszy sprzęt w Activi. Z którego to wieku jest ? Ty chyba nie wiesz synu co to jest dobry sprzęt.


Najlepszy sprzet do cwiczen to wolne ciezary, hantle, sztangi, itd. A nie jakies powydziwiane maszynki, na ktorych mozna poudawac, ze sie cwiczy.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Polecam "Ewę". Może najdroższa, ale jest przestrzeń i dobre wyposażenie. Oprócz męskich hantli i tego typu sprzętu znajdziesz piłkę, materac, duże lustro itp. Dostaniesz rozpiskę ćwiczeń i jak będziesz chciała zrobisz sobie badanie zatłuszczenia organizmu, wieku molekularnego. Co do diety trener Ci nie ułoży - potłumaczy na czym to polega, ile czego dostarczać, ale - jak już ktoś zauważył - z tym do dietetyka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Activi też są wolne ciężary dla każdego starczy na pewno :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Wiem ze sa :) Komentarz tyczyl sie tego tekstu o tym, ze chyba nie wiesz "synu" co to jest dobry sprzet ;) Bo akurat najlepszy to ten klasyczny.

Co do diety, to napisze to samo, co inni powyzej. Najlepiej do dietetyka albo poswiecic czas na samodzielna nauke zasad zywienia i ukladania jadlospisu.

W temacie aerobow, to wcale nie sa najlepszymi cwiczeniami na zrzucanie tluszczu, chyba kazdy ogarniety w temacie o tym wie. Za to doskonale nadaja sie do udawania, ze sie cwiczy, 30-40 minut biezni lub rowerka w tempie spacerowym, w trakcie plotek z kolezanka, najczestszy widok na silowni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

No to mnie Dran zaskoczyłeś w tym momencie.
To może uświadom wszystkich co jest w takim razie na zrzucenie tłuszczu jak nie aeroby (pomijając podstawy, czyli dietę)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Draniu, więc co radzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Obstawiam, że padnie magiczne słowo HIIT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

@automatyzacja, skoro juz wiesz, to co cie zaskoczylo?
Dieta to absolutna podstawa, kazde cwiczenie jest tylko dodatkiem.
A same cwiczenia to owszem, chociazby HIIT, nie wiem co w tym magicznego? I cwiczenia silowe z obciazeniem, ktorych kobiety unikaja jak ognia, bo kojarza im sie tylko z przyrostem masy miesniowej.
Aeroby jako uzupelnienie owszem, tylko ze samo 30 minut aerobow to smiech, a nie trening. W dodatku organizm szybko sie do nich przyzwyczaja i trzeba zwiekszac czas cwiczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

OK. Tylko aeroby też służą paleniu tłuszczu, a nie jak to ująłeś do udawania, że się ćwiczy. Aeroby wykonywane prawidłowo w odpowiednim tętnie. Czasami wystarczy szybszy spacer tylko przez dłuższy czas. Na pewno wystarczającym jest trucht i nie trzeba pędzić ile fabryka dała.
Temat rzeka.
Podsumowując to wszystko jest dobre, każda forma ruchu, aby nie siedzieć przed kompem lub TV.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Ja napisalem, ze aeroby nie sa NAJLEPSZE na spalenie tluszczu, a nie ze mu w ogole nie sluza. Natomiast faktem jest, ze sa lepsze formy cwiczen. A o udawaniu napisalem celowo, bo to bardzo czesto obserwowane zjawisko na silowniach. Czemu sa tak popularne? Wlasnie dlatego, ze mozna sie przy nich nie zmeczyc za bardzo.
Na dodatek organizm szybko sie do nich dostosowuje, wiec po krotkim czasie juz zamiast 30 minut trzeba zasuwac godzine.
Dalej, powszechnie przyjmuje sie, ze spalanie tluszczu zaczyna sie dopiero po ok. 20 minutach aerobow.
Ile spali kobieta w trakcie takiego marszu na biezni przez 30-40 minut? 200-300 kcal? Do spalenia 1 kg tluszczu trzeba deficytu ok 7000 kcal. Jedyne 1,5 miesiaca przy 4 treningach tygodniowo? ;)

Nie ma co sie rozpisywac, bo to nie forum sportowe, a faktycznie temat rzeka.
Chodzi mi tylko o to, ze jesli ktos liczy na efekty, a nie na oszukiwanie sie, zeby sobie poprawic samopoczucie ze sie odchudza, to trzeba sie solidnie nameczyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

a na której siłowni w łomzy jest lepszy sprzęt? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

Najprościej idź na każdą siłownię weź pojedyncze wejście i sam sprawdzisz.

Nie jest to duży wydatek a gdzie będzie tobie pasować tam zostaniesz.

Ja tak zrobiłem i byłem/ jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siłownia

najtaniej to ogrodek babci skopac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org